Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1145Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 51 из 110
Показано с 501 по 510 из 1093.
    Пророк

re: Люстрація / Боротьба з корупцією

Чому садять «патріотів», а не колишніх
    Длинный пост, много букав, а я підсумую - бо так хочуть.
    Якби було бажання, то і люстрація і посадки, все б було. А оце ниття про закон, гарних адвокатів та інше - галімі отмазки. Сьогоднішня історія з Мосійчуком і нещодавня історія з Клюєвим, чудова ілюстрація того, як працює закон коли дуже надо і коли не дуже.

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Сьогоднішня історія з Мосійчуком і нещодавня історія з Клюєвим, чудова ілюстрація того, як працює закон коли дуже надо і коли не дуже.
    Ну, давайте не сравнивать идиота Мосийчука с довольно умным Клюевым.
    А я сделаю тебе пару цитат оттуда:

Натомість сама Борисівна на роботу їздила трамваєм, одягалася завжди в стилі «і вновь прадалжаєцца бой» та власноруч з заводу не взяла й олівця. Проте крала…
    ...корупціонери свої справи ведуть так, що зловити їх за руку майже нереально. А навіть якщо таке стається – вони мають масу людей, зв’язаних з ними спільними інтересами, які прикриють, захистять та попередять.

За грати ці люди не потрапляють не тому, що їх ніхто не переслідує, а тому що формально пред’явити їм щось дуже важко. Захищатися вони будуть не самі, їх захищатимуть фахові адвокати, кожен з яких перетрусить весь кримінальний кодекс, але зачепиться до найменшої недоробки слідства аби зруйнувати всю справу.

Звинувачення «патріотам» - це чистий кримінал: убивства, незаконне застосування зброї, мародерство, перевищення службових повноважень. Можна сперечатися, чи вони це робили, але сам факт злочину доказу не потребує. А в колишніх – потребує. Треба перебрати тонни документів і з висновками експертів довести, що мало місце не наклеп «доброзичливців», і не дрібна махінація, а таки тяжке порушення закону. Відчуваєте різницю? До цього у «патріота» і у колишнього різні ресурси. Їх захищають різного рівня адвокати. Соррі – але все це по закону. По тому самому, який прийняв парламент, обраний нашим народом. Іншого народу, іншого парламенту і інших законів у мене для вас нема.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну, давайте не сравнивать идиота Мосийчука с довольно умным Клюевым.
    А я сделаю тебе пару цитат оттуда:

Натомість сама Борисівна на роботу їздила трамваєм, одягалася завжди в стилі «і вновь прадалжаєцца бой» та власноруч з заводу не взяла й олівця. Проте крала…
    ...корупціонери свої справи ведуть так, що зловити їх за руку майже нереально. А навіть якщо таке стається – вони мають масу людей, зв’язаних з ними спільними інтересами, які прикриють, захистять та попередять.

За грати ці люди не потрапляють не тому, що їх ніхто не переслідує, а тому що формально пред’явити їм щось дуже важко. Захищатися вони будуть не самі, їх захищатимуть фахові адвокати, кожен з яких перетрусить весь кримінальний кодекс, але зачепиться до найменшої недоробки слідства аби зруйнувати всю справу.

Звинувачення «патріотам» - це чистий кримінал: убивства, незаконне застосування зброї, мародерство, перевищення службових повноважень. Можна сперечатися, чи вони це робили, але сам факт злочину доказу не потребує. А в колишніх – потребує. Треба перебрати тонни документів і з висновками експертів довести, що мало місце не наклеп «доброзичливців», і не дрібна махінація, а таки тяжке порушення закону. Відчуваєте різницю? До цього у «патріота» і у колишнього різні ресурси. Їх захищають різного рівня адвокати. Соррі – але все це по закону. По тому самому, який прийняв парламент, обраний нашим народом. Іншого народу, іншого парламенту і інших законів у мене для вас нема.
    Та не надо еще раз повторять, мне и с первого доходит )

А вот в том то и дело, что шоу с участием идиота - это пожалуйста, а посадить реального топ-коррупционера как то не складывается.
    И никто не задумывался почему именно сегодня, а не во время получения взятки и не вчера это видео показали.
    Я не оправдываю Мосийчука, но если это все, что нам предложит прокуратура, то я считаю это показухой. Даже на расправу с конкурентом не тянет, потому что регионалов особо не трогают, хотя там любого возьми - пробу негде ставить. А может такие они для Порошенко конкуренты...

Гы. В твиттере шутку прочитал.
    Начали с мосийчука, бо у него взятки самые дешевые, на других хер насобираешь ))
    Пророк

И никто не задумывался почему именно сегодня, а не во время получения взятки и не вчера это видео показали
    Потому что неприкосновенность. Объяснения Ляшко, что можно, это брехливый лепет на наивную публику.
    Ляшко ссылается на "задержание" Мельничука. Но это чушь. Насколько я помню, в тот момент ВР уже сняла неприкосновенность, но главное не в этом, - полиция его не задерживала, а задерживала автомобиль, на который у него не было документов. Он мог спокойно выйти из машины и уйти, его бы никто не остановил.
    Пророк

Возможно, это объяснение почему не в момент дачи взятки. Хотя мне не понятно, а если бы депутат наставил на глазах следователя на кого-то пистолет и спустил курок, то его бы никто не останавливал пока видео в Раде не покажут?
    Зануда

Возможно, это объяснение почему не в момент дачи взятки. Хотя мне не понятно, а если бы депутат наставил на глазах следователя на кого-то пистолет и спустил курок, то его бы никто не останавливал пока видео в Раде не покажут?
    У нашому законодавстві, а також у жодному випадку тлумачення КС статті 80 Конституції України дійсно ніде не прописаний випадок затримання недоторканої особи in flagrante delicto. Якщо хтось мене поправить, буду вдячний.
    Я вважаю, недоторканість має полягати лише в тому, що депутата не можна притягнути до відповідальності за професійну депутатьську діяльність. Наприклад, після закінчення каденції притягнути за результати голосування, трактуючи його як зраду чи, припустимо, за слова якоїсь промови. Це потрібно, щоб представник народу міг вільно, не боючися тиску здійснити свої повноваження. Але і у цьому випадку доведений наклеп чи брехня мають каратися.
    Перед іншими злочинами всі громадяни мають бути рівні, а якщо застукали на гарячому, то тим більше.
    Пророк

Боротьба з корупцією по-українські.
    І так буде і далі йти, бо:
    а) не відбулась люстрація мвс
    б) не відбуась люстрація прокуратури
    в) не відбулась люстрація суддів

Як боротись з хабарництвом, коли слідчий хабарник, прокурор хабарник, суддя хабарник і підсудний хабарник? З таким флеш-роялем боротьба з корупцією в нас займе приблизно років 1000500000. А там вже вчені обіцяють, що Сонце має згаснути. Якщо ніхто йому хабаря не запрропонує...

Судья Высшего хозяйственного суда Артур Емельянов, на счетах которого финансовая разведка Лихтенштейна арестовала 13 млн франков, вернулся к работе.

Соответствующее видео опубликовал журналист Дмитрий Гнап в Facebook.

"Это видео снято несколько дней назад. На нем Артур Емельянов на работе, в Высшем хозсуде", - отметил он

По словам Гнапа, в самом суде ему неофициально сообщили, что Генеральная прокуратура сейчас активно ведет переговоры с Емельяновым о "щедрых отступных" за то, чтобы делу не был дан дальнейший ход.

"И, наверное, договоренность достигнута. Поскольку, Емельянов начал появляться на рабочем месте. Все обвинения нагло отвергает. Ну а в придачу, то же сообщение об аресте средств в Лихтенштейне уже убрали со страницы Госфинмониторинга", - отметил Гнап.

Пророк

И никто не задумывался почему именно сегодня,
    "Виглядає на окучування каоліції: зверніть увагу, дітки. яка х...я з вами може трапитись, якщо попрете проти генеральної лінії партії.
    Друзям - все, Ворогам - закон. "

И потом, седня должны заслушивать ТСК по Мукачеву, а у Мосийчука свое мнение по этому случаю.

во время получения взятки
    Это уже доконаный факт, или основано на обвинениях, которые были преподаны как доказанный факт, что само по себе незаконно, Шокиным с трибуны рады?
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    "Виглядає на окучування каоліції: зверніть увагу, дітки. яка х...я з вами може трапитись, якщо попрете проти генеральної лінії партії.
    Друзям - все, Ворогам - закон. "
    Да здравствует Един....сия!, ть, ху ты = Да здравствует Единая рошеннкоская полит сила! Солидарность (БПП), которая подмяла НФ, Удар, Опоблок и далее ......
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Да здравствует Единая рошеннкоская полит сила! Солидарность (БПП), которая подмяла НФ, Удар, Опоблок и далее
    А что вы ждали от основателя Партии Регионов? Каждый делает что умеет и повторяет в своей жизни эти модели.
+ Ответить в теме
Страница 51 из 110