Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей901Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 89
Показано с 611 по 620 из 883.
    Пророк

Re: Люстрация / Борьба с коррупцией

Будем посмотреть. На Виннице свет клином не сошелся.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Обратился к главе Нацполиции Хатии Деканоидзе незамедлительно освободить от должности главу Винницкой областной полиции Антона Шевцова.
    Факт должон быть доконаным: освобожден с запретом работать в полиции, освобожден и осужден, освобожден и выслан etc. А вот это "Обратился ...незамедлительно освободить от должности", да еще от знаменитого мордокнижного писаки, это считай ничего, ноль.

Пророк

вдогонку люди нагадують:
    на выборах в Чернигове, когда Корбан поймал машину со скупщиками голосов от Березенко, ситуацию разруливал Шевцов
    на відео з 6.15

RAMM, повністю згодний.
    думаю, він уже настільки засвітився, що й рядовим не візьмуть. але краще було б простежити весь ланцюжок.

але й дах у нього будь здоров.

ні, думаю, його не авакян пхав на ту посаду.
    Пророк

Топ-10 українських чиновників, яких арештували за хабарі

З 22 червня по 31 грудня 2015 року за вчинення корупційних злочинів були притягнуті до відповідальності 92 українських чиновника. Журналісти «Слова і Діла» підготували топ-10 найгучніших корупційних арештів.

Перше місце списку посідає голова районної податкової інспекції в Чернівецькій області. Чиновника спіймали на хабарі в 640 тисяч гривень. Наступні 8,5 років свого життя він проведе у в'язниці.

До трійки лідерів-коррупціонеров також увійшли генерал-лейтенант Державної прикордонної служби, екс-заступник ДСНС (349 тис. грн, 10 років в'язниці з конфіскацією) і адвокат з Одеси (280 тис. грн, 4,5 роки в'язниці).

Весь список заарештованих у 2015 році українських чиновників дивіться на зображенні нижче. Інфографіка складена на основі даних Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

Пророк

Гы-гы!!!
    http://expres.ua/news/2016/03/15/177...ilshe-dosi-gpu
    Пророк

Леонід Ємець

Азаров новий прем'єр? Лукаш -- міністр юстиції? Тігібко -- міністр економіки? Попов -- голова КМДА?
    Все це стане можливо якщо скасують закон про люстрацію.
    Розгляд Конституційного суду у вівторок 22 березня.

І шанси на скасування як ніколи великі. Адже мій рідний комітет з питань Правової політики та судочинства явно налаштований цьому сприяти.
    Інших пояснень чому саме під час моєї поїздки до планової сесії ПАРЄ, відбулося термінове засідання комітету, не має.
    Пророк

Сотрудники управлений внутренней безопасности СБ Украины и пограничников совместно с прокуратурой задержали на Ривненщине подполковника СБУ и начальника одного из отделов пограничной службы, которые "крышевали" нелегальную добычу янтаря.
    Пророк

Левко Стек

Щось, хлоп'ята, зовсім я заплутався у потоках всемогутньої зради та перемоги. З одного боку, пишуть, що прокурор ГПУ Віталій Опанасенко - чесна людина і справжній професіонал, який поплатився кар'єрою за намагання довести вину "діамантових" прокурорів. З іншого боку, зайшовши на його сторінку в Instagram, у мене виникає сумнів - чи й справді саме так виглядає спосіб життя чесного прокурора?

Ну от гляньте самі. Купа подорожей в Європу та тропіки, дорогі машини, одяг, розваги.

У мене немає доказів корупції Опанасенка, але є питання - а які ж зарплати в ГПУ? Може, прокурор й справді може купити собі Infinity, поїхати на уїк-енд до Італії і одягатись у дорогих бутіках, а я просто заздрісний ніщєброд?

Більше фото за посиланням - https://www.instagram.com/vital2040/

+ obozrevatel.com

* * *

Фёдор Келлер
    Молодой прокурор Виталий Опанасенко очень огорчен своим увольнением, и даже папа, бывший глава столичного ГАИ времён Януковича не помог. А ещё он расстроен, что вы начали распространять его фотографии. Сакварелидзе на вас нет!
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    а я просто заздрісний ніщєброд?
    ...А-а-аами-и-иинь!

Пророк

ггг помінялась концепція. тепер ті, хто копають під незамінного нашого Шокєна - гандони.
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    ... прокурор ГПУ Віталій Опанасенко .... Купа подорожей в Європу та тропіки, дорогі машини, одяг, розваги.

Монако шолє?
    це ж, я думаю, мінстець відкопав найбільш компрометуючі фото.
    Молодой прокурор Виталий Опанасенко очень огорчен своим увольнением, и даже папа, бывший глава столичного ГАИ времён Януковича не помог.
    та то фігня, аби діамантові прокурори були задоволені. і хто такий нач. ДАІ часів Януковича у порівнянні з міністром економічного розвитку в уряді Азірова-Януковича? дрібнота.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    міністром економічного розвитку в уряді Азірова-Януковича?
    А хто це? Неужели нынешний главком?
+ Ответить в теме
Страница 62 из 89