Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей901Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 47 из 89
Показано с 461 по 470 из 884.
    Пророк

Re: Люстрация / Борьба с коррупцией

Victorious, от бачиш, у того ж Волоха, з яким ти погоджуєшся, є декілька варіантів, про що я і казав. Тільки я не впевнений, що їх лише два і не факт, що саме один з озвучених є істинним.
    Просто при всій моїй недовірі (точніше саме через це) до петі я не люблю, коли починається нездоровий ажіотаж, щодо гучних призначень.
    Порох призначає Саакашвілі - Перемога!
    Порох призначає Таруту - Зрада!
    Порох призначає Шокіна - зрада. А нє, перемога! А нє, такі зрада.
    Зараз інтернет спільнота у фрустрації, бо непонятно, чи Москаль, як голова Закарпаття це зрада, чи перемога.
    Сакваралідзе теж мабуть не без втручання петі зявився. Хіба ні?

З.і. Хто цікавиться політикою раджу подивитись серіал House of carts з Кевіном Спейсі. Там дуже наглядно показано скільки бруду і підкилимних ігор йде у вищих ешалонах влади.

Пророк

насправді у Волоха 1 варіант, просто він дає Петену шанс зберегти обличчя.
    Саакашвілі, Сакварелідзе, Москаль - то всьо декорації. мені це стало ясно десь рік тому, ілюзій вистачило на місяць. комусь пізніше, окремим мудрим людям це було зрозуміло ще до виборів.

я ще раз кажу: єдиний критерій - практика. практика така, що бандво (причому промоскальське бандво) надалі грабує Україну, тільки під гаслом "жити по-новому".

ви вже читали, що наш Петро Олексіїйовим о 12-й ночі подав в Раду проект змін до Конституції, що легалізує Лугандон? почитайте. там ВСЕ незаконно. але ж... Путєн хоче, треба робити.

я от думаю - добре людям, яким на все це начхати, аби знати, коми платить. або чиї команди виконувати.

давайте я приклад дам маленький, з реального життя.

мої друзі живуть в гарному старому будинку на Хрещатику. десь рік тому в одній із квартир їхнього під'їзду облаштували бордель. тепер вони постійно зустрічаються на сходах то з хвойдами, то з їхніми охоронцями, то клієнтами, хвойди виходять у під'їзд покурити, двері постійно відчинені.
    звертались до міліції. міліція приймає виклик, каже: коли буде вільна машина, вишлемо наряд. мабуть іноді висилають, але результату нема.

нарешті із неофіційних джерел мої друзі дізнаються, що самі є менти ций притон і кришують.

питання: що робити?

народ у нас креативний.
    бог

...представьте какая бы была тишина, если б все люди говорили только то, что знают...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    насправді у Волоха 1 варіант, просто він дає Петену шанс зберегти обличчя.
    Саакашвілі, Сакварелідзе, Москаль - то всьо декорації. мені це стало ясно десь рік тому, ілюзій вистачило на місяць. комусь пізніше, окремим мудрим людям це було зрозуміло ще до виборів.

я ще раз кажу: єдиний критерій - практика. практика така, що бандво (причому промоскальське бандво) надалі грабує Україну, тільки під гаслом "жити по-новому".

ви вже читали, що наш Петро Олексіїйовим о 12-й ночі подав в Раду проект змін до Конституції, що легалізує Лугандон? почитайте. там ВСЕ незаконно. але ж... Путєн хоче, треба робити.

я от думаю - добре людям, яким на все це начхати, аби знати, коми платить. або чиї команди виконувати.

давайте я приклад дам маленький, з реального життя.

мої друзі живуть в гарному старому будинку на Хрещатику. десь рік тому в одній із квартир їхнього під'їзду облаштували бордель. тепер вони постійно зустрічаються на сходах то з хвойдами, то з їхніми охоронцями, то клієнтами, хвойди виходять у під'їзд покурити, двері постійно відчинені.
    звертались до міліції. міліція приймає виклик, каже: коли буде вільна машина, вишлемо наряд. мабуть іноді висилають, але результату нема.

нарешті із неофіційних джерел мої друзі дізнаються, що самі є менти ций притон і кришують.

питання: що робити?

народ у нас креативний.
    http://cs623716.vk.me/v623716170/3b460/33Z8YyqXnC0.jpg
    К сожалению у нас вс так и бордели и вся наркота как кстати и в Полтаве крышуется только ментами и это замыливание глаз народу в виде полиции все до одного места. Конкретно они ничего пресекать не будут.
    Пророк

"Шокін звільнив ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ "діамантових" прокурорів-хабарників"

Генеральний прокурор Віктор Шокін своїм наказом звільнив з органів прокуратури першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ та заступника прокурора Київської області, які "попалилися" на хабарі у $500 тис. та пакетах з діамантами..................
    Пророк

Dracon, якщо їх звільнили з посади, то кримінальний кодекс на них вже не поширюється?
    Пророк

Davit Sakvarelidze
    Готовность к запуску конкурсов Номер 1

Пророк

Rodion Shovkoshytnyi

Ночной улов.
    5 машин, 9 азербайджанцев, около 10 тонн мяса. Задержаны на нуле, ехали в Донецк, где их ждали их азербайджанские друзья. Группа Бома отработала на отлична. Блестящий план операции от "Хьюстона". По 332 ст. прим 1 им светит 6 лет.
    Фискалы оформляют. Подробности позже- летим на место разгрузки фуры, за которой всю ночь гонялись.

Rodion Shovkoshytnyi
    Вчора о 9:50 ·
    Задержаны две фуры за вчера. Еще двоих уже под утро поймали. Водители и их наниматели (как правило азербайджанцы) - опытные рецидивисты и ведут себя соответственно.
    Но это они просто про блуждающий танк ее слышал.
    А ведь есть ещё незаблуждающийся птур...

* * *

Davit Sakvarelidze додає 6 new photos.
    11 хв. ·

ЗА СБЫТ НАРКОТИКОВ ЗАДЕРЖАН ПРОКУРОР ПРОКУРАТУРЫ КИЕВСКОЙ ОБЛАСТИ
    Вчера вечером работниками нашей Генеральной инспекции совместно с СБУ во время сбыта части партии наркотиков (20 гр вещества на сумму 8000 грн) был задержан прокурор отдела прокуратуры Киевской области, а также его поставщик. Стоимость всей партии оценивается приблизительно в 50 000 грн. Удалось также найти местонахождение лаборатории, в которой изготавливались и продавались наркотики. В ней было обнаружено соответствующее оборудование и 3 ручные боевые гранаты. На этот момент и прокурор, и его поставщик задержаны. Им грозит от 9 до 12 лет лишения свободы с конфискацией имущества.

Хочу в очередной раз отметить слаженную и результативную совместную работу работников Генпрокуратуры и Службы безопасности. Именно такой подход позволяет достигать результатов и действительно очистить систему от преступников и коррупционеров. Спасибо Вам, ребята, за продуктивную работу! Мы будем и дальше идти этим путем. Обещали, делаем

Зануда

Я дуже насправді радий, що з'являються у різних темах повідомлення про затримання, початок слідства, передачу справи до суду, звинувачувальні вироки (поки що нечасто) тощо. Але, зважаючи на обставини, дійсно результатом я можу вважати лише фізичну посадку. До того ж, треба моніторити, чи не вийшло мурло через півроку, подавши апеляцію.
    Бо самі розумієте, якщо суд вищої інстанції вирішує, що хабарнику до кабінету гроші заніс вітер, і при тому пачка залетіла безпосередньо до кишені, то це ще далеко не успіх, це подвійна ганьба. Бо перекреслює важку роботу багатьох чесних людей, що проводили слідство, затримували, судили тощо.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Davit Sakvarelidze додає 6 new photos.
    11 хв. ·

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...af&oe=565868D6
    Офтоп:
    С шиной под морду - это ПЯТЬ! Одновременно - и забота о людях (хоть и задержанных), и символ Революции Достоинства, как старта новой Украины...
+ Ответить в теме
Страница 47 из 89