Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
 • 3 Сообщение от fabulist
 • 1 Сообщение от V00D00People
 • 1 Сообщение от fabulist
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Полтавський Хамелеон


  Суспільно-політичну ситуацію в Україні після революції можна вдало відобразити жартом – «Проти чого боролися, на те й напоролися».
  Виступи представників нової влади, особливо на Полтавщині, зводяться лише до проголошення популістських гасел про необхідність люстрації своїх попередників, а їх енергія зосереджена на дерибані посад та веденні інтриг зі своїми «соратниками» по майдану. В той час, коли невдахи та непрофесіонали на кшталт Олежки Пустовгара та Люди Кучеренко «б’ються» за вплив на місцеві ЗМІ і бачать себе у кріслі керівника ОДТРК «Лтава», а ярий борець з Євромайданом у Черкасах приходить керувати полтавською міліцією, більш «мудрі» політики регіонального масштабу підшукують теплі місця та вже планують побудову нової корупційної вертикалі. Яскравим прикладом таких борців за долю народу є Костянтин Іщейкін, який і при колишній владі жив непогано, і на даний час не збирається щось змінювати. Костя не з чуток знає як боротися з корупцією, оскільки займається нею вже давно і встиг сплести щільне павутиння «прибуткових» схем у медичній галузі Полтавщини.
  Обравши легкий шлях буття і ставши зятем відомого в Полтаві Анатолія Тихоновича Кукоби, який, до речі, стояв у витоків Партії регіонів, наш герой майже одразу пройшов кар’єрний шлях, який не кожній людині вдається подолати за все життя. У свої 38 років, він не лише один з провідних гравців «політикуму» регіону, а вже й проФФесор, декан одного з найбільших «найбагатших» факультетів медакадемії, завідувач кафедри та успішний бізнесмен (добре, що Анатолій Кукоба залишив не лише свою славу, авторитет, а і значну кількість прибуткових активів, якими Костя не втрачає можливості покічитися).
  У неспокійні «революційні» часи вирішив відсидітися за кордоном, але, зрозумівши, що настав час змін, прибіг на майдан. І коли реальних учасників майдану «усунули від корита», Костянтин Євгенович, на революційному гребні, почав приміряти на себе різні чиновницькі крісла: то він бачить себе ректором медичної академії, то мером Полтави, то заступником губернатора, а може, навіть, міністром охорони здоров’я (щоправда, полтавці не знають жодного пацієнта Іщейкіна, якого б він вилікував).
  Ось де справжні перевертні! Чи зачепить їх майбутня люстрація – покаже час. Шкода буде лише, якщо «Небесна сотня» віддала свої життя лише за перетасовку карт у політичній та суспільній колоді, а не за реальні зміни на краще.

 2. #2
  Offline
  Зануда

  Re: Полтавський Хамелеон


  Художнє поливання лайном - справа не важка. І перш ніж взятися за перо - придивіться до себе. Хто Ви? Людина, що готова (анонімно) за гроші поливати брудом тих, кому завтра лизатиме зад?
 3. #3
  Offline
  модератор

  Re: Полтавський Хамелеон


  Офтоп:
  ну нахрена вы апаете такие темы....
 4. #4
  Offline
  Зануда

  Re: Полтавський Хамелеон


  тому що ми не у Росії, щоб перелякано банити кожного графомана, якому нам є що сказати.
 5. #5
  Offline
  модератор

  Re: Полтавський Хамелеон


  Офтоп:
  Не, ну если вам нравиться с ботами общаться... пожалуйста.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 15.09.2011, 02:12
 2. Полтавський Свінг Блюз
  fragov в разделе Музика
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 06.03.2010, 10:13
 3. Полтавський хлібокомбінат
  fragov в разделе Полтава Відео
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 05.08.2009, 22:24
 4. Полтавський бійцівський клуб
  fragov в разделе Полтава Відео
  Ответов: 34
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 14:58