Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3965Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 204 из 214
Показано с 2,031 по 2,040 из 2138.
 1. #2031
  Offline
  Частий гість

  Re: Путин

  Екатерину Тихонову Британский The Guardian включил в список самых влиятельных миллениалов − представителей поколения, родившегося после 1981 года.  Друг русскоязычной семьи удостоен ордена «За заслуги перед Отечеством» II степени. Указ был опубликован на сайте Кремля в понедельник, 18 апреля.  П
  ро це Салліван повідомив на своїй сторінці Twitter. Також, відразу після публікації величезної кількості документів, журналіст поскаржився на можливу Ddos-атаку — сайт OCCRP практично «ліг». Салліван зазначив, що високопоставлені чиновники і бізнес-магнати використовують офшорні компанії для ухиляння від сплати податків і приховування своїх статків, отриманих в тому числі шахрайським шляхом. «Будьте готові — після цього, люди будуть бачити Росію по-іншому. Пан Пєсков, вам доведеться працювати допізна. Враxуйте це в своїх планах, будь ласка», — вчора анонсував Салліван. Раніше повідомлялося, що в розслідуванні йдеться про те, як діловий партнер друга Путіна — маловідомий бізнесмен з Санкт-Петербурга Григорій Баєвський забезпечував нерухомістю (квартирами і будинками в Москві і Підмосков’ї) кількох жінок, пов’язаних з президентом РФ. Одна з жінок — молодша дочка Путіна Катерина Тихонова, двоє інших — найближчі родички жінки, яку російські ЗМІ називали подругою Путіна, а четверта — студентка, що позувала для календаря на честь дня народження президента. Зазначимо, що дочка Путіна Тихонова одружена з Кирилом Шамаловим — сином мільярдера і друга Путіна Миколи Шамалова. Згідно з відкритими даними, компанії, співвласником яких є Баєвський, за останні два роки уклали державні контракти на будівництво на суму 6 млрд руб. Також в розслідуванні згадується Аркадій Ротенберг, який був серед перших російських бізнесменів, що потрапили до санкційного списку Заходу у відповідь на анексію Криму. В рамках санкцій закордонні активи Ротенберга були заморожені. Окрім цього, згідно з документами, один з друзів Путіна, музикант Сергій Ролдугін пов’язаний з декількома офшорами, через які укладалися угоди на млрд. дол. Загалом Ролдугіну належали чотири компанії — дві з них безпосередньо, ще дві — через пов’язаних з ним людей. У двох офшорах інтереси музиканта представляли пов’язані з банком «Росія» братів Ковальчуків підприємці Олег Гордін і Олександр Плехов. Оборот тільки за рахунками одного офшору, Sandalwood Continental, склав близько 2 млрд дол. Обсяги угод в інших компаніях вимірювалися сотнями млн дол. Гроші надходили на офшорні рахунки від угод за акціями найбільших російських держкомпаній, «пожертвувань» від російських бізнесменів і пільгових позик кіпрського RCB bank. …документи з офшорних компаній Панами були отримані в ході спільної роботи німецької газети Süddeutsche Zeitung, Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) і Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).
  http://ua.racurs.ua/news/69278-druzi...rozsliduvannya

 2. #2032
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Биограф Путина Борис Райтшустер предупреждает об атаке Кремля : Путин, по его словам, пытается расколоть Германию и использовать её в своих интересах. В своей новой книге Райтшустер пишет, что Москва внедрила своих агентов во все политические круги Германии, от левых до крайне правых. Методы работы Москвы напоминают ему времена КГБ, но Путин действует, по его мнению, гораздо искуснее советского режима.

  Борис Райтшустер : Да. И это прежде всего наша собственная наивность. Меня никак нельзя обвинить в симпатиях к Путину, но масштабы его усилий по дестабилизации нашего общества стали неожиданностью даже для меня... Однако ещё большей неожиданностью стало для меня то, что все мы — включая меня самого — забыли историю и её уроки.
  Мало что из того, что делает сейчас Путин на Западе, является чем-то принципиально новым — все эти методы уже использовались КГБ и Штази. Путин только усовершенствовал эти методы, а вот мы потеряли иммунитет по отношению к врагам демократии, свободы и правового государства. Мы стали наивны и доверчивы. Мы сами дестабилизируем нашу систему куда успешнее, чем это когда-либо удалось бы сделать Путину.

  http://reitschuster.de/index.asp?newsid=26664
 3. #2033
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Ларнака, Кіпр. Вчора.
 4. #2034
  Offline
  Пророк

  Re: Путин
 5. #2035
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


 6. #2036
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Путин


  ОХОТА НА ПУТИНА. 9 мая по Кремлю будет нанесен мощный удар

  http://www.kavkazcenter.com/russ/con...nyj-udar.shtml
 7. #2037
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Песни о солнцеликом Ким-Х*й-Путине

 8. #2038
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


 9. #2039
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Путин


  БАНДА ПУТИНА. Путин и его банда вывели из России в офшоры 1.3 триллиона долларов!

  http://www.kavkazcenter.com/russ/con...ollarov!.shtml
 10. #2040
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Путин и его банда вывели из России в офшоры 1.3 триллиона долларов!
  Московитяне только порадуются за царя.
+ Ответить в теме
Страница 204 из 214

Похожие темы

 1. Путин приехал к Медведчуку на конференцию
  Borodin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 31.07.2013, 13:54
 2. Путин развил мысль Сталина.
  RAMM в разделе Політика та Історія
  Ответов: 39
  Последнее сообщение: 04.04.2011, 09:44
 3. Медведев-Путин
  serg1975 в разделе Політика та Історія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 04.03.2010, 10:35