Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4039Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 191 из 222
Показано с 1,901 по 1,910 из 2211.
 1. #1901
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Я в шоке...
  Программа "Куклы" (НТВ) Серия №259. Двадцать лет спустя (14.05.2000)
  https://www.youtube.com/watch?v=of2AX_PQi-s

 2. #1902
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Путин


  МОРДОР

 3. #1903
  Offline
  Гуру

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  МОРДОР

  https://durdom.in.ua/public/main/pho...hoto_65232.jpg


  так красивше смотрится!
 4. #1904
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Російські плани стосовно України не знайшли повноцінного втілення. Більше того – наша країна вперто чинить опір російській експансії, на тлі якого відбувається стрімкий процес становлення не лише політичної нації, але і Збройних сил, спецслужб, інших необхідних атрибутів державності. Україна все ж стала проблемою для Кремля, як і реакція Заходу на анексію Криму та розпалювання конфлікту на Донбасі. Тому для Путіна критично важливо вирішити головні проблеми цього 2016 року.

  Росія третій рік поспіль заморозила пенсійні накопичення своїх громадян. Ціна нафти, закладена до російського бюджету-2016, не відповідає реальності, і в контексті останніх подій може створити серйозну проблему для країни. Звісно, першими під секвестр (слово, яке у Росії воліли б забути) потраплять соціальні програми, незмінно високими залишаться витрати на оборону та безпеку і традиційна данина режиму Рамзана Кадирова за лояльність. Тому не варто сподіватися, що економічна криза примусить російське керівництво залишити Україну в спокої, мова йде про розширення арсеналу засобів впливу та тактичні новації. Штучно ініційоване у соцмережах "братання – примирення" - один з нових прийомів, який повинен обмежити простір для політичного маневру України та нагадати про "єдиний східнослов’янський народ" - знахідку часів існування Радянського Союзу.

  Від Криму Росія відмовлятися не збирається, адже його анексія в очах населення РФ є уособленням правильності політики Путіна. Його останнє інтерв’ю впливовому німецькому виданню Bild про це переконливо свідчить. Донбас Росія намагатиметься залишати у підвішеному стані, аби мати можливість за першої-ліпшої нагоди знову зробити конфлікт на сході України максимально інтенсивним, спроможним примусити країни Заходу шукати діалогу з Москвою.

  Важливим для Путіна видається використання прийомів гібридної війни у оточуючому світі. Активної роботи тамтешніх агентів впливу Кремля та мовлення Russia Today у західних телемережах вже недостатньо – позиція тамтешньої еліти поступово почала змінюватися, ілюзії стосовно можливості діалогу з Росією зникають. Тому російські бойові літаки інтенсифікують повітряні удари в Сирії, спричиняючи нову хвилю біженців. «Новорічне насильство» у низці європейських країн виглядає саме елементом гібридної війни, адже подібних випадків раніше не було зафіксовано, а дії людей, яким Європа надала притулок, виглядають алогічними. Фактор біженців для Старого Світу може стати каталізатором суттєвих змін та чергової континентальної кризи цінностей та стандартів.

  Не варто думати, ніби мета Путіна – винятково встановлення контролю над Україною. Його цілі значно масштабніші: відновлення біполярного світу та розширення впливу на Європу, для чого необхідно торпедувати Європейський Союз. Чому ця стратегія Кремля фактично не враховує наявність Китаю, який хоч і переживає економічну кризу, проте залишається серед світових лідерів, невідомо. У будь-якому разі російсько-китайські відносини нині більше нагадують імітацію дружби, ніж є стратегічним партнерством.

  Для Кремля критично важливими виглядають підсумки виборів президента США. Барак Обама виявився не надто послідовним у прагненні тиснути на Росію, але і нинішній фаворит від Республіканської партії Дональд Трамп може стати для Путіна зручним опонентом, спроможним "зазирнути в очі", як це робив Джордж Буш-молодший. Не варто забувати, що у 2017 році будуть вибори у Франції та Німеччині, і для Путіна дуже важливо отримати більш лояльних лідерів країн Західної Європи.

  І наостанок – про можливість використання Росією ядерної зброї як засобу шантажу. Це дійсно «останній аргумент», публічне використання якого не буде свідчити про силу позиції Кремля. У багатьох представників оточення Путіна статки та сім’ї знаходяться на Заході, тому проводити аналогії між Політбюро ЦК КПРС та учасниками кооперативу "Озеро" недоречно.
 5. #1905
  Offline
  Banned

  Re: Путин


  Украина состоялась как самая бедная страна в мире! Позиция такой страны кроме слез и жалости больше ничего вызывать не может.
  Это не Украина стала сильнее, а Россия слабее.
  Как все равно, что оппоненту инвалида по рингу в раздевалке в воду снотворное подсыпали, а инвалида задача скакать туда сюда, ждать, пока оно подействует, и противник сам упадет!
 6. #1906
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от parashenjka Посмотреть сообщение
  Это не Украина стала сильнее, а Россия слабее.
  Кто ж спорит! Слабеют и валятся всегда быстрее, чем крепнут и восстанавливаются.

  А ни одна страна в мире за 2 года (да еще почти без внешней помощи) из экономической %опы не вылезала.
  Вот вырастут в мире цены на зерно и масло так же стремительно, как в 2000-х на нефть - будем и мы богатыми
 7. #1907
  Offline
  Banned

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Вот вырастут в мире цены на зерно и масло так же стремительно, как в 2000-х на нефть - будем и мы богатыми
  Звучит как безнадега! Я вот думаю, а не попробовать-ли из флигеля в селе сделать гидропоническую ферму с урожаем по 15 раз в год и лед-лампами разного диапазона излучения. Ты осознаешь, как на фоне растущих технологий и ГМО твое предположение выглядит удручающе? Прямо как приговор.
 8. #1908
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от parashenjka Посмотреть сообщение
  Я вот думаю, а не попробовать-ли из флигеля в селе сделать гидропоническую ферму с урожаем по 15 раз в год и лед-лампами разного диапазона излучения.
  Ну наконец-то ! Одумался ! Ты ж там только огурцы-помидоры выращивай, а не наркоту всякую !

  #############


 9. #1909
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  Ну наконец-то ! Одумался ! Ты ж там только огурцы-помидоры выращивай, а не наркоту всякую !
  Наївні ви. Огірки і помідори так часто не дають врожаю. А от трави там різноманітні, зелень ))) - так.
 10. #1910
  Offline
  Banned

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Наївні ви. Огірки і помідори так часто не дають врожаю. А от трави там різноманітні, зелень ))) - так.
  Смотря сколько отсеков у твоей фермы, у одного отсека может быть май, у второго -- июнь, у третьего -- середина июля, а у четвертого -- начало августа, стеблю не надо быть толстым, чтобы удерживать вес плода, этим занимается специальная сетка, пища берется из жидкости в гидропонических трубах. Технология, однако!
  Вырастил стебель до сетки и "включаешь" осень, чтобы плод быстро зрел! А помидоры быстро растут, там кроме воды в них нет ничерта, чему там расти? Домашние помидоры на подоконнике еще в магаданской области за месяц-полтора вырастали до размера алычи
+ Ответить в теме
Страница 191 из 222

Похожие темы

 1. Путин приехал к Медведчуку на конференцию
  Borodin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 31.07.2013, 13:54
 2. Путин развил мысль Сталина.
  RAMM в разделе Політика та Історія
  Ответов: 39
  Последнее сообщение: 04.04.2011, 09:44
 3. Медведев-Путин
  serg1975 в разделе Політика та Історія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 04.03.2010, 10:35