Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3997Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 116 из 216
Показано с 1,151 по 1,160 из 2160.
 1. #1151
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  А от кого же тогда Путин родился в 1952 году?
  Тю... Непорочное зачатие же :)

 2. #1152
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  Тю... Непорочное зачатие же :)
  Нє, навряд. Моя версія - то син Гітлера, який насправді не помер, а переховувався у матері Ху*ла. Це ж ідєя для блокбастера.
 3. #1153
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Практически "Звездные войны".
 4. #1154
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Шоу закончилось, как и благодарность дедам наверно
 5. #1155
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Віталій Портников
  Про переговори державного секретаря Сполучених Штатів Джона Керрі з президентом Росії Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим в Сочі офіційні джерела з обох боків відгукуються по-різному

  У Вашингтоні говорять про необхідність обговорення широкого кола питань, в Москві - про "нормалізацію" відносин Росії і США. Про сам факт зустрічі спостерігачі відгукуються теж зовсім не однаково. Одні називають це дипломатичною перемогою Росії - все ж таки Керрі прилетів до Сочі, а не Лавров до Вашингтону. Інші - успіхом Сполучених Штатів: американці змогли узгодити з росіянами важливий для стабілізації ситуації порядок денний.

  Однак один очевидний момент, який говорить на чиєму боці м'яч, в цьому візиті є. Це зустріч Путіна з Керрі. Не знаю, чи потрібно доводити, що з точки зору російського президента, який уявляє себе імператором всесвіту, єдиний гідний партнер для обговорення майбутнього - це президент Сполучених Штатів.


  Між тим, сам Барак Обама, який підтримував з Путіним постійний телефонний контакт під час кримської кризи і навіть на початку донецької, після історії з "Боїнгом" фактично мінімізував саму можливість діалогу з російським колегою. І в цій ситуації демонстративного ігнорування Путін погоджується зустрітися з державним секретарем Сполучених Штатів. При цьому зрозуміло, що якби такої зустрічі не було б заплановано - Керрі просто не прилетів би в Сочі і залишив би Лаврова засмагати на самоті.

  Така готовність до спілкування з чиновником, ранг якого поступається уявленням Путіна про власну велич - демонстрація того, що контакт зі Сполученими Штатами потрібен насамперед Москві, а потім вже Вашингтону. І що зараз Путін прагне до стабілізації ситуації, а не до її загострення - не було ніякої необхідності запрошувати Керрі в Сочі тільки для того, щоб оголосити йому про продовження конфронтації.

  Крім того, поїздка держсекретаря вписується в куди більш широке коло консультацій на вищому рівні: тільки недавно Путін зустрічався в Єревані з президентом Франції Франсуа Олландом, в російську столицю з коротким візитом приїздила федеральний канцлер Ангела Меркель. При цьому після кожної з цих зустрічей ставало очевидним, що західні лідери не збираються поступатися. Навпаки, з'явилася інформація, що французи готові швидше затопити "Містралі", ніж віддати їх Росії. У Москві було вперше сказано про "злочинність" анексії Криму.

  Це означає, що Захід не боїться роздратування Путіна. А сам Путін продовжує контакти, бо вони йому необхідні.

  При всій нашій впевненості, що російський президент не усвідомлює кризового стану, що панує в його країні, я б не став применшувати інформованості Путіна. Так, сьогодні наслідки західних санкцій і зниження нафтових цін ще не настільки відчутні. Але з кожним місяцем запас міцності російського режиму зменшується. І Путін шукає шляхи виходу із ситуації, в яку він сам себе загнав.

  З цієї ситуації є два виходи. Перший - піти вперед, на велику війну. І другий - спробувати знайти шляхи до домовленостей з Заходом і відмовитися від подальшого роздмухування кризи в Україні. Візит Керрі показує, що зараз Путін йде саме другим шляхом. Але чи дійде він по ньому до кінця - залежить від тих умов компромісу, які будуть знайдені в тому числі і на зустрічі в Сочі.
 6. #1156
  Offline
  Пророк

  Re: Путин
 7. #1157
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Респект, Болгария!

 8. #1158
 9. #1159
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Выводы Майкла Макфола о Путине:

  Он уже 15 лет находится у власти. Когда он пришел к власти – у меня было впечатление, что это случайный президент. Он был назначен Ельциным и его приближенными, но он не был избран народом России. Он ничего не знал о плоской шкале и тому подобных вещах, но он подобрал экспертов, которые его этому научили. А сейчас он ни к кому не прислушивается. Он вообще не прислушивается ни к кому. Я видел его во время встреч с очень высокопоставленными чиновниками администрации США. Но теперь Путин считает, что он знает абсолютно все.

  Второе. Большую часть времени он проводит один. Он не приезжает на работу – не знаю, насколько это известно – а просто занимается тем, чем ему хочется, и к нему приезжают разные чиновники с докладами. Он вообще не видит людей, которые могли бы как-то изменить его представления о чем-либо в России.

  Третье. Затем, в последние годы он стал очень религиозным. Он общается именно с такими людьми. Это часть его реальности, и именно поэтому у него меньше возможностей нас понять. Думаю, любой политический лидер, который остается во власти достаточно долго, начинает размышлять о своей миссии и тому подобном, создает себе соответствующих собеседников.
 10. #1160
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Путин


+ Ответить в теме
Страница 116 из 216

Похожие темы

 1. Путин приехал к Медведчуку на конференцию
  Borodin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 31.07.2013, 13:54
 2. Путин развил мысль Сталина.
  RAMM в разделе Політика та Історія
  Ответов: 39
  Последнее сообщение: 04.04.2011, 09:44
 3. Медведев-Путин
  serg1975 в разделе Політика та Історія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 04.03.2010, 10:35