Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4039Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 116 из 222
Показано с 1,151 по 1,160 из 2211.
 1. #1151
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
  Тю... Непорочное зачатие же :)
  Нє, навряд. Моя версія - то син Гітлера, який насправді не помер, а переховувався у матері Ху*ла. Це ж ідєя для блокбастера.

 2. #1152
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Практически "Звездные войны".
 3. #1153
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Шоу закончилось, как и благодарность дедам наверно
 4. #1154
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Віталій Портников
  Про переговори державного секретаря Сполучених Штатів Джона Керрі з президентом Росії Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим в Сочі офіційні джерела з обох боків відгукуються по-різному

  У Вашингтоні говорять про необхідність обговорення широкого кола питань, в Москві - про "нормалізацію" відносин Росії і США. Про сам факт зустрічі спостерігачі відгукуються теж зовсім не однаково. Одні називають це дипломатичною перемогою Росії - все ж таки Керрі прилетів до Сочі, а не Лавров до Вашингтону. Інші - успіхом Сполучених Штатів: американці змогли узгодити з росіянами важливий для стабілізації ситуації порядок денний.

  Однак один очевидний момент, який говорить на чиєму боці м'яч, в цьому візиті є. Це зустріч Путіна з Керрі. Не знаю, чи потрібно доводити, що з точки зору російського президента, який уявляє себе імператором всесвіту, єдиний гідний партнер для обговорення майбутнього - це президент Сполучених Штатів.


  Між тим, сам Барак Обама, який підтримував з Путіним постійний телефонний контакт під час кримської кризи і навіть на початку донецької, після історії з "Боїнгом" фактично мінімізував саму можливість діалогу з російським колегою. І в цій ситуації демонстративного ігнорування Путін погоджується зустрітися з державним секретарем Сполучених Штатів. При цьому зрозуміло, що якби такої зустрічі не було б заплановано - Керрі просто не прилетів би в Сочі і залишив би Лаврова засмагати на самоті.

  Така готовність до спілкування з чиновником, ранг якого поступається уявленням Путіна про власну велич - демонстрація того, що контакт зі Сполученими Штатами потрібен насамперед Москві, а потім вже Вашингтону. І що зараз Путін прагне до стабілізації ситуації, а не до її загострення - не було ніякої необхідності запрошувати Керрі в Сочі тільки для того, щоб оголосити йому про продовження конфронтації.

  Крім того, поїздка держсекретаря вписується в куди більш широке коло консультацій на вищому рівні: тільки недавно Путін зустрічався в Єревані з президентом Франції Франсуа Олландом, в російську столицю з коротким візитом приїздила федеральний канцлер Ангела Меркель. При цьому після кожної з цих зустрічей ставало очевидним, що західні лідери не збираються поступатися. Навпаки, з'явилася інформація, що французи готові швидше затопити "Містралі", ніж віддати їх Росії. У Москві було вперше сказано про "злочинність" анексії Криму.

  Це означає, що Захід не боїться роздратування Путіна. А сам Путін продовжує контакти, бо вони йому необхідні.

  При всій нашій впевненості, що російський президент не усвідомлює кризового стану, що панує в його країні, я б не став применшувати інформованості Путіна. Так, сьогодні наслідки західних санкцій і зниження нафтових цін ще не настільки відчутні. Але з кожним місяцем запас міцності російського режиму зменшується. І Путін шукає шляхи виходу із ситуації, в яку він сам себе загнав.

  З цієї ситуації є два виходи. Перший - піти вперед, на велику війну. І другий - спробувати знайти шляхи до домовленостей з Заходом і відмовитися від подальшого роздмухування кризи в Україні. Візит Керрі показує, що зараз Путін йде саме другим шляхом. Але чи дійде він по ньому до кінця - залежить від тих умов компромісу, які будуть знайдені в тому числі і на зустрічі в Сочі.
 5. #1155
  Offline
  Пророк

  Re: Путин
 6. #1156
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Респект, Болгария!

 7. #1157
 8. #1158
  Offline
  Пророк

  Re: Путин


  Выводы Майкла Макфола о Путине:

  Он уже 15 лет находится у власти. Когда он пришел к власти – у меня было впечатление, что это случайный президент. Он был назначен Ельциным и его приближенными, но он не был избран народом России. Он ничего не знал о плоской шкале и тому подобных вещах, но он подобрал экспертов, которые его этому научили. А сейчас он ни к кому не прислушивается. Он вообще не прислушивается ни к кому. Я видел его во время встреч с очень высокопоставленными чиновниками администрации США. Но теперь Путин считает, что он знает абсолютно все.

  Второе. Большую часть времени он проводит один. Он не приезжает на работу – не знаю, насколько это известно – а просто занимается тем, чем ему хочется, и к нему приезжают разные чиновники с докладами. Он вообще не видит людей, которые могли бы как-то изменить его представления о чем-либо в России.

  Третье. Затем, в последние годы он стал очень религиозным. Он общается именно с такими людьми. Это часть его реальности, и именно поэтому у него меньше возможностей нас понять. Думаю, любой политический лидер, который остается во власти достаточно долго, начинает размышлять о своей миссии и тому подобном, создает себе соответствующих собеседников.
 9. #1159
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Путин


 10. #1160
  Offline
  Banned

  Re: Путин


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Он уже 15 лет находится у власти. Когда он пришел к власти – у меня было впечатление, что это случайный президент.
  Можно оригинальный текст на английском языке, в котором Макфол пишет о том, что Путин пришел к власти, дословно!

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Думаю, любой политический лидер, который остается во власти достаточно долго, начинает размышлять о своей миссии и тому подобном
  И это тоже дословно хочу увидеть, там прям так и написано power???

  Или всё же есть смысл предположить, что это совки-государственники так перевели, так сказать, погрешность перевода, правда, исковеркованный смысл на 180, да то фигня, переживем, мы совки, нам не привыкать, мы гордимся!

  Тупое общество не понимает, что всего лишь одно это слово выворачивает матрицу мира и его восприятия наизнанку!
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Путин приехал к Медведчуку на конференцию
  Borodin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 31.07.2013, 13:54
 2. Путин развил мысль Сталина.
  RAMM в разделе Політика та Історія
  Ответов: 39
  Последнее сообщение: 04.04.2011, 09:44
 3. Медведев-Путин
  serg1975 в разделе Політика та Історія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 04.03.2010, 10:35