Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 86 из 234
Показано с 851 по 860 из 2340.
    Пророк

Re: Окупація території України російською армією

скоро має відбутися прес-конференція Турчинова з приводу окупації, з фото і відео.
    на його місці я би почав її приблизно так: "Хочу прокоментувати деякі твердження мого російського колеги".
    і далі - по пунктах, про втечу януковича, про те, що російська армія не блокує українські частини...
    Турч за характером - термінатор, думаю, він зміг би макнути Вову, не виходячи за рамки дипломатії.

модератор

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    скоро має відбутися прес-конференція Турчинова з приводу окупації, з фото і відео.
    ссылочку кинете...
    Пророк

Зануда

Звертаюся до тих, хто має скарги або побажання з приводу модерації.
    Будь ласка, надсилайте повідомлення у приват.
    Розуміючі важливість інформаційної війни у ці дні я особисто за найменшої можливості беру участь у роботі форуму.
    Але, звичайно, маю інші справи і тому не можу постійно відстежувати роботу форуму.
    У зв"язку із ситуацією, що склалася, для себе від цього часу приймаю рішення про негайне блокування користувачів, які хоча б натяком виправдовують дії агресора на нашій землі.
    Всі думки почуті, але зараз виставляємо кордон перед ворогами, які шляхом інформаційної війни загрожують безпеці держави.

Якщо думка інших модераторів та власників форуму не співпадає з моєю думкою, вимушений буду скласти повноваження модератора.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    на його місці я би почав її приблизно так: "Хочу прокоментувати деякі твердження мого російського колеги".
    і далі - по пунктах, про втечу януковича, про те, що російська армія не блокує українські частини...
    Турч за характером - термінатор, думаю, він зміг би макнути Вову, не виходячи за рамки дипломатії.
    "макнуть" в "пределах" невозможно, на то она и дипломатия
    и самое главное, что этого и не нужно. какой будет эффект от этого?
    модератор

Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    и самое главное, что этого и не нужно. какой будет эффект от этого?
    ну, Меркель же висловилась, і це було не перебільшення...
    я в курсі, що з божевільним треба розмовляти ввічливо, погоджуватись і посміхатись, аж поки його не ізолюють.

поки що - такі новини:
    1) ICTV повідомляє: Кораблі НАТО разом із "Гетьманом Сагайдачним" увійшли в Чорне море
    це трішешки перебільшення - лишень "наближаються".
    U.S AIRCRAFT CARRIER BATTLE GROUP NEARS BLACK SEA
    Monday, 03 March 2014 18:47
    March 3, 2014 -- (TRN) -- In response to a Russian invasion, the United States has sent an aircraft carrier strike group toward the Black Sea to be able to respond to developments on the Crimean peninsula of Ukraine. The super-carrier USS George H.W. Bush plus seventeen other ships and three submarines passed through the Aegean sea this afternoon. The George H.W. Bush is carrying 90 aircraft including helicopters of various types, and several squadron's of F-22 Raptors, the most advanced combat aircraft in the world. The submarines each have twenty four missile silos, with each silo housing a missile armed with eight separate nuclear warheads which operate as MIRV's (Multiple Independent Re-Entry Vehicles) that can be independently targeted.

2) US Secretary of State John Kerry arrives in Kiev for talks with Ukraine's interim president http://bbc.in

3) Німеччина закликає до якнайшвидшого вирішення кризи в Криму дипломатичними методами, і погрожує Росії санкціями уже в четвер.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, пише DW з посиланням на dpa.
    Німеччина виступає за вирішення конфлікту навколо України дипломатичними методами, і "час дуже тисне".
    Як він заявив у Женеві, після зустрічі з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим та генсеком ООН Пан Гі Муном, РФ має погодитись на створення міжнародної групи урегулювання.
    Якщо до четверга Європа не зробить рішучих кроків зі створення міжнародної групи за участю РФ, заявив Штайнмаєр, на саміті ЄС може бути ухвалене рішення проти Росії.
    Він підтвердив, що зараз прогресу у наближенні до позитивного вирішення питання немає.
    За словами Штайнмаєра, Лавров запевнив його, що посягання на територіальну цілісність України з боку Росії не відбудеться.
    "На це я відповів: це має бути просигналізовано та задокументовано відповідними діями з боку Росії", - розповів Штайнмаєр.
    Він додав, що на цей момент такі дії не вчинені, а як позитивний сигнал можна буде сприймати рішення про відкликання російських військових з кордону з Україною.
    модератор

Корабли НАТО вместе с "Гетманом Сагайдачным" вошли в Черное море.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ICTV, США отправили по направлению к Черному морю авианосец USS George H.W. Bush из-за вторжения российской армии в Крым.

По данным СМИ, США отправили ударную группу на авианосце в направлении Черного моря, в ответ на российское вторжение , чтобы иметь возможность реагировать на развитие событий на Крымском полуострове в Украине.

Авианосец сопровождают семнадцать других кораблей и три субмарины. Также утверждается, что данный авианосец на своем борту перевозит 90 самолетов, включая вертолеты разных типов, и несколько истребителей F-22 Raptor. Каждая субмарина имеет двадцать четыре ракетные шахты для запуска ядерных боеголовок.Источник: http://censor.net.ua/n274090
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    сегодня в ООН французы с англичанами "макнули" очень однозначно )
    Пророк

+ Ответить в теме
Страница 86 из 234