Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 77 из 234
Показано с 761 по 770 из 2340.
    бог

Re: Окупація території України російською армією

...все видели этот цирк? Вот кто реально провокатор...

Эти бабы давно примелькались по всей стране. Они есть те актёры у которых ещё нет Оскара. А начинали они на Майдане как "солдатские матери"...

Пророк

хочется спросить, за что работники СБУ в данный момент получают зарплату?
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...все видели этот цирк? Вот кто реально провокатор...

https://www.youtube.com/watch?v=9jnq3MRLsEU

http://img2.joyreactor.cc/pics/post/...E-1103042.jpeg

Эти бабы давно примелькались по всей стране. Они есть те актёры у которых ещё нет Оскара. А начинали они на Майдане как "солдатские матери"...

http://img7.joyreactor.cc/pics/comme...BE-998157.jpeg
    это не провокаторы, это дебилы!

з.ы. так чем "саммит" закончился? них...чего не понял
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Дуже добре наш представник висловився. А за Чуркіна, мені тут добрі люди допомогли зрозуміти на кого він схожий. Гидкий слизняк. У мене ця тварина викликає неприємні відчуття, іноді аж до рвотного рефлексу. Аналогічно і воно.
    Пророк

Чогось "міня тірзають смутні сомнЬєнійа", що окупанти "шморгають за мотузку" зараз у Криму...намагаються "прив'язати увагу" саме туди...

....а ломитися будуть на Київ блискавично і швидко. І потім "вниз", на Крим! І йти будуть може й через Полтаву.
    Тому й робиться "хитка підготовка" від Харкова до Одеси.

Як мінімум, це дасть можливість розтягти сили протидії на два фронта.
    Або взагалі будуть лізти з двох боків одночасно і йти назустріч один "кулак" до "іншого".
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Чогось "міня тірзають смутні сомнЬєнійа", що окупанти "шморгають за мотузку" зараз у Криму...намагаються "прив'язати увагу" саме туди...

....а ломитися будуть на Київ блискавично і швидко. І потім "вниз", на Крим! І йти будуть може й через Полтаву.
    Тому й робиться "хитка підготовка" від Харкова до Одеси.

Як мінімум, це дасть можливість розтягти сили протидії на два фронта.
    Або взагалі будуть лізти з двох боків одночасно і йти назустріч один "кулак" до "іншого".
    вы действительно предполагаете начало настоящих военных действий?
    почему-то мне кажется, что именно войны со стрельбой не будет
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Було?
    Постійний відвідувач

Думки націоналіста уголос. ТАК. Мій дідусь був бандерівець із Закерзоння. За що по доносу родича і відсидів у Тамбові 4 роки. Справа вже після Сталіна була...
    Так, я був на Майдані в 2004 р. Ні. Я не був на Майдані в 2013 році. Не було потреби. Аж до появи снайперів. І тоді, я підходив до записного пункту записуватись. Ні кого це не повідомляючи. На жаль, чи на щастя, сповістили, що черга велика і мене не зможуть відправити в Київ. Виїзд дозволявся виключно з засобами захисту. Кожен відїзжаючий мав написати на внутрішній поверхні передпліччя фломастером свой паспортні дані і звязок з родичами... Рівно на наступний день усе припинилось і я не поїхав.
    Зараз ганебна політика Путіна призводить до шоку, але вона закономірна для ІМПЕРСЬКОЇ політики. Українська армія зараз безсила. Треба тягнути час і тиснути на світову спільноту. Чекати поки буде йти політика закручування гайок для рос. економіки. А потім зібратись із силами і прогнати їх із Криму. Самі вони навряд чи підуть. А потім уже НАМАГАТИСЬ будувати справді українську політику, а не в клоунів бавитись. Наразі завдяки Путлеру це можливо, він обєднав Україну (наглядно продемонстрував усім хто є нашим найголовнішим ворогом). Не усе буде відразу получатись. Будуть і розчарування. Але намагатись треба - і з часом усе буде. З такою НАЦІЄЮ. Потрібна лише справжня влада.
    Наразі я таку щось не дуже бачу... Так. Я голосував на виборах за Свободу. Але надивившись на вчинки ТЯГНИБОКА - я не побачив у ньому національного лідера. Під час Майдану воно було ні Бе ні Ме. Хоча людей порядних у партії багато. І олігархів не спостерігається. Наразі я би відвів їм близько 25% місць у владі. Напрацюють більше - тоді і будемо розмовляти. Яценюк - з мене хватило і кулівлоба. Нехай такі попрацюють десь трохи коло фінансів і спробують не красти.... Правий Сектор... Хлопці заслужили, але не має у них досвіду влади. Проте на декілька місць у уряді заслуговують. Порошенко... Добре побігав коло екскалатора, добре... Не хочу його бачити в президентах. Він уже БУВ. При владі не малій при Ющенко, результатів я не помітив... Тимошенко - я уже говорив - демагогів і клоунів я в президентах бачити не хочу... Нехай віддасть награбоване, тоді може щось у уряді і можна дати... Комуністів - заборонити. Краще всього. Разом із партією регіонів. Хоча тепер вона сама розбіжеться... Хто там залишаєтся... Кличко. Не найкращий варіант. Це точно. Але іншого немає. Він має вплив на провладну партію в Німеччині. Він не є олігархом, а для своєї карьери він нічого не крав... Він таки свідомий українець. Мінус - в партії є трохи олігархів і без досвіду... Хоч бери і КУЧМУ вертай. Комуняка комунякою (була), але людина розумна і не тільки для себе крала. І в народа щось було. На рахунок відбитих мізків - рос. галіматья. Я як лікар говорю. Нічого придуркуватого я у його речах і заявах не бачив. Він володіє декількома мовами і з дипломами. Як вони здобувались при такому темпі графіку це інше питання... Так що... Мій вибір наразі за Кличка... Інших - Чорновола - не бачу. ЯРОШ та інший ПРАВИЙ СЕКТОР? Я не настільки цих людей знаю. Треба придивитись. І навряд чи уся країна його сприйме. Такі ось думки уголос... Вибачайте, якщо не туди і не воно. :)
    І НАОСТАНОК - У РАЗІ ЧОГО - Я ГОТОВИЙ ВОЮВАТИ І ПОМИРАТИ ЗА СВОЮ КРАЇНУ. Я ЇЇ ЛЮБЛЮ.
    kavapoltava

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Он в чому причина. Оте зелене висмоктало Чуркіну мозок.

+ Ответить в теме
Страница 77 из 234