Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 57 из 234
Показано с 561 по 570 из 2340.
    Пророк

Re: Оккупація України Російською Федерацією

Ответ Сообщение от 43рус Посмотреть сообщение
    От меня это не зависит.Я против войны по многим причинам.Во- первых жаль наших сыновей(моему 17),с обоих сторон.Во- вторых на примере Абхазии и Осетии убедился-придётся кормить опять со своего кармана.А Украина не маленькая,денег придётся валить лопатой..Ну и самое главное-Я в 91 году уехал с Украины т.к. считаю-русским место в России.Все говорят по русски,с учёбой для детей проблем нет,и живётся в великой стране не плохо,привычно.Да и украинцы с запада -милейшие люди,когда с заработков едут.И не считать другие страны "братьями"...наши союзники армия и флот.Со всеми добрососедские отношения на основе взаимной выгоды.А Крым,Донецк и прочая,если хотят перемен-сами пусть куют своё счастье.Закрыть границу и оставить Украину саму расхлёбывать свою кашу.Все учащимся ПТУ-9 привет
    Зависит. Просто нужно выйти на площадь (майдан, укр.) и высказать своё мнение. Или ссыце? Мы уже свободны. И если будет нужно будем защищать свою СВОБОДУ!!!

Зануда

re: Окупація території України російською армією

Я вже об"єднав дві теми вчора. Які зараз маються на увазі? Ця і "Окупація...."?
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Я вже об"єднав дві теми вчора. Які зараз маються на увазі? Ця і "Окупація...."?
    Наверное, "Оккупація України Російською Федерацією" и "Россия объявила нам войну!"
    Можно выбрать второе название, более короткое.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Зависит. Просто нужно выйти на площадь (майдан, укр.) и высказать своё мнение. Или ссыце? Мы уже свободны. И если будет нужно будем защищать свою СВОБОДУ!!!
    давайте со свободой спешить не будем. да, прошлого царя скинули, но каким будут новые мы ещё не знаем. только время покажет свободны мы или нет
    помогай нам Бог!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ця і "Окупація...."?
    так.
    Зануда

теми "Оккупація України Російською Федерацією" та "Россия объявила нам войну!" об"єднано.
    Пророк

В Крыму пророссийские митинги ведет профессиональный актер. Фото. Видео
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    давайте со свободой спешить не будем. да, прошлого царя скинули, но каким будут новые мы ещё не знаем. только время покажет свободны мы или нет
    помогай нам Бог!
    Наверное больше всего я имел ввиду свою личную внутреннюю Свободу. Своё окончательное определение, что я Украинец, и в какой системе координат я хочу жить и каковую я буду строить и буду защищать.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

"Українська правда"

Наши ребята в Крыму. Слава героям!

Міноборони: "Ми не знаємо, чи ви нас почуєте зараз, хлопці, які сказали, що стоятимуть до останнього в АР Крим. Це важливо, щоб ви знали, як вами пишаються українці, як палко ми підтримуємо вас, як захоплюємось ми вашою сміливістю. Ви показуєте кожному з нас гідний приклад, доводите, що для відданих синів України слово "честь" - не порожній звук. Сьогодні кожен з нас буде молитися за вашу безпеку, за вас.Тримайтесь браття! Наши серця б'ються в унісон з вашими! Слава Україні
    Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    Вообщем был мне звонок в 22,00 из городского военкомата, меня как офицера запаса (пенсионера МОУ с 21 годом выслуги) вызывают завтра на 8,30 к городскому военкомату ( тот что возле СИЗО и велозоны) на зборы.
    Процес - він зсередини душі повинен починатись...

Офіцерам запасу з документами: 1-й поверх наліво (кабінет вкаже черговий на вході).
    Іншим: згідно наданих "повісток".
    Якщо є "добровольці" - можна записатися теж (у чергового в журналі).
    В ідеалі - мати військовий квиток. Мінімум - паспорт.
    Рекомендую зразу знайти записи щодо ВУС ("военно-учётная специальность" здається, точно не пам'ятаю).
    Як правило, ця інформація вписана у військовому квитку і/або вкладишу до нього.

Загальної мобілізації сьогодні не було. Але, справжнім Чоловікам, бажано б було вже тримати зібраний комплект речей (собі майже зібрав вже).
    Офтоп:
    ("мужчинкАм", яких "поздравляют с двадцатьтретЬйефівраля", дарують "адікалончик" (тощо), але вони "протів войни", прохання не з'являтися). Кордони теж поки що не закриті, можете ще встигнути втекти. Причини різні, починаючи від "троє дітей" і до "голова болить".

Що саме туди повинно входити можна "нагуглити" пошуком (ключові слова "тревожный чемодан").

Зразу порада щодо взуття:
    погано, якщо взуття буде новим ("нерозтоптаним"). Тому, намагайтеся брати вже "обкатане" взуття.

Мрійникам, які вважають, що зразу "дадуть автомат пострілятЬ", можу порадити "не розкатувати губу". Сучасний "театр воєнних дій" - це не "толпа на толпу", як показано у кіно. Це і "копать лопатой", і "мести мітлою".
    Тому, сьогодні бажано просто закрити рота, і мовчки виконати, у разі необхідності, свій конституційний обов'язок, якщо це буде потрібно.

P.S.
    Думаю, що цілком логічно приходити до військомату вже з готовими копіями документів (у декількох екземплярах).
    При потребі це полегшить та прискорить роботу там.

теми "Оккупація України Російською Федерацією" та "Россия объявила нам войну!" об"єднано.
    "ПлЬохо". А знаєш, чому?
    Бо "окупація", вона вже відбулася (по факту). Ми вже бачили и ознаки армії РФ, написи, номерні знаки. Тимчасова, чи як, покаже час.

А от "оголошення війни" не було. В усякому разі станом на зараз. Тому, така назва не є точною.
    Те, що не є точним, тільки "плюс" як "провокація". Зараз нам провокації не потрібні.

P.S.
    За саме "свою назву" руку не тягну (можна назвати ще якось), але "точность - вежливость королей!"
+ Ответить в теме
Страница 57 из 234