Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 25 из 234
Показано с 241 по 250 из 2340.
    Пророк

re: Окупація території України російською армією

Ответ Сообщение от ref13 Посмотреть сообщение
    Гость, лично я против ввода войск. но это мое мнение.
    вы, уважаемый, от темы не уходите. вам, земляк, вопрос задали. всей Родиной ждём ответа
    Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Вот объясни мне, какая помощь нужна Крыму?!Что там такое случилось, что Россия ввела туда свои войска?

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Звертаюсь до всіх - не реагуйте на закиди ботів.
    Я звертаюсь к модераторам: БАНЬТЕ СРАНЫХ БОТОВ
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Оккупація Російською Федерацією території України 2014.02.27

Новини студії «Місто»

ЗАЯВА президії Полтавської обласної ради
    1.03.2014 | Опубліковано: 20:09 1.03.2014

Президія Полтавської обласної ради заявляє позицію депутатського корпусу обласної ради.

Ми категорично засуджуємо військову агресію з боку Російської Федерації та звертаємося до Верховної Ради України та новопризначеного Кабінету Міністрів України з вимогою вжити всі необхідні і можливі дії для мирного врегулювання ситуації в Україні. Не можна допустити, щоб пролилася кров мирних людей.

Ми звертаємося до наших земляків – жителів Полтавського краю з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації, а, можливо, й руйнування нашої державності. Ми закликаємо згуртуватися усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України.

Ми звертаємося до російського народу, який завжди вважали і вважаємо братнім. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере.

Вважаємо, що тільки шляхом переговорів, бажання і уміння почути один одного можливо досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання.

Наша країна опинилася на загрозливій межі між миром і братовбивчою війною. З вірою в Бога і надією на розум закликаємо усіх до єднання в ім’я соборності і непорушності кордонів України!

Анатолій Яцечко (Анатолий Анатолич, Хіт-ФМ, 1+1)
    Только что присла друг из Севастополя.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

erazer, fragovа і fabulistа немає, RAMM мабуть забув, що у нього є такі повноваження. Про інших мовчу.
    Новачок

andy, я еще раз повторю - лично я против ввода войск в крым !!! и вообще какие либо терки с Украиной с помощью армии ! а жена наоборот... и глядя в зомбоящик, решил зайти на форум Полтавы, родного города, где похоронены бабуля с дедулей... чтоб узнать правду или часть правды всего этого противостояния между намию
    Пророк

andy, я еще раз повторю - лично я против ввода войск в крым !!! и вообще какие либо терки с Украиной с помощью армии ! а жена наоборот... и глядя в зомбоящик, решил зайти на форум Полтавы, родного города, где похоронены бабуля с дедулей... чтоб узнать правду или часть правды всего этого противостояния между намию
    Не серчайте на людей, сейчас столько троллей развелось, да и нервы у всех на взводе.
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Я звертаюсь к модераторам: БАНЬТЕ СРАНЫХ БОТОВ
    кстати да, якого дзэна модераторы бездействуют?

ПС: дык начали всеобщую мобилизацию чи не?
    Пророк

а я, лично, против порабощения Марса венерианцами, но вопрос-то не в том
    вопрос в том, что вова сам ввёл в Крым войска, потом рассказал сам себе что там проблемы у русских и собирается уже открыто вводить свои войска для защиты своих граждан от своих же войск. оксюморон!
    вопрос только в том, какого хрена гарждане россии делают на территории на которой практически гражданская война идёт? какого они чемоданы 3 месяца назад не склали и не уе*али в Челябинск?!
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    кстати да, якого дзэна модераторы бездействуют?

ПС: дык начали всеобщую мобилизацию чи не?
    Да погодите банить! Меня так на российском ресурсе забанили за точку зрения не совместимую с ихней.Давайте не опускаться до ихнего уровня.

Не начали.
    Новачок

Да, если сами у себя не прибьете "Правый сектор", то это придется делать нашим войскам!
+ Ответить в теме
Страница 25 из 234