Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 219 из 234
Показано с 2,181 по 2,190 из 2340.
 1. #2181
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Не потому. Если бы он взял эту инфу с телевизора, я бы естественно смеялся. Но уверяет же, что хороших знакомых бомбонули. И не одних! Кстати, своему телеку белорусы, не особо доверяют, в отличии от россиян.
  "Чуть позже я завел разговор со своим другом старым из Донецка, с которым последний раз общался еще до Майдана. Ну и понятно, что тему эту мы не могли обойти. Многие его аргументы слово в слово повторяли сюжеты НТВ и Lifenews.ru, но услышав в ответ на мое замечание по этому поводу “я российские сми не смотрю, да и вообще не смотрю новости — у меня сейчас другие заботы” — для меня стало очевидной еще одна вещь — а ведь для того чтобы пропаганда подействовала на тебя — совсем не обязательно “заряжаться” Киселевщиной 24 часа в сутки. Можно вообще ни разу не смотреть Российских СМИ, достаточно чтобы в окружении были люди, на которых уже подействовали те или иные приемы инфовойны. Именно эти люди будут делиться со своим окружением информацией с позиции “неопровержимой истины”, а когда человек одни и те же данные получит из разных источников — мозг может взять их на веру. (ИЧСХ — и берет в 85% случаев)"

 2. #2182
  Offline
  Філософф

  Re: Окупація території України російською армією


  Вчора знайомий розповідав про товариша в Криму, який так веселився до "референдуму", кричав "Расєя" і теде. Тепер товариш не дуже веселий, бо бізнес із перепродажу товарів з "барабашки" якось тойво, а вагітна жінка тоже не дуже весела, бо непрацюючим (офіційно) в Расєї на діток не платять. Тобто вони навіть не роздумували, не звішували за і проти, вони тупо хотіли в Расєю не бачучи свого майбутнього. Тут люди холодильни вибирають, і то отзиви читають в інтернеті. А то своїми руками здались в Расєю, а тепер плачуть. Капєц, ото овочі... Зате бєнзін дешевше і пєнсіі в рублях. Пофіг, що до тої пенсії йому та дружині ще треба дожить.
 3. #2183
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Вот пусть и сидят там. Я бы таких предложил не впускать в Украину следующие лет 5-10.
 4. #2184
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Окупація території України російською армією


  Насчет брата в Беларуси... Вот не поверите, знаю по переписке одного беларуса из Бреста, а по ходу еще и рашиста - так он мне точно такую же мульку заливал - как его брат рассказывал, как его знакомых и его самого бомбонули бандеровцы в приграничье...
  Там по ходу, сам Кашпировский работал.
 5. #2185
  Offline
  Пророк

  Re: Оккупація України Російською Федерацією


  Только что над гостиницей, ОДА, стадионом и т.д. дал круг-пролетел исстребитель. С виду, вроде СУ. И шо це було? Миргород к нам прилетел?
 6. #2186
  Offline
  Філософф

  Re: Окупація території України російською армією


  Ага, на Рибцях так трусонула - дуже низько летів, аеродром близько - строьмно, вдруг висадять якусь хунту, а ми вила не дістали?
  Писи - то мабуть на день космонавтити празнують.
 7. #2187
  kavapoltava

  Re: Окупація території України російською армією


  У Донецьку сепаратисти без бою "взяли" міліцію та заблокували військових

  Ніхєра харошего з цього всього не вийде.
 8. #2188
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  уже и зелёные лезут. если силовики и дальше будут сопли жувать, крымский сценарий очень вероятен.
  http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/12/7022192/
 9. #2189
  Offline
  Філософф

  Re: Окупація території України російською армією


  Тобто він один поставив он скікох мордатих дідьків до стіни? Цікаво, тим дядькам самим не стидно?
  І главне питання, якщо народ східних областей так вже боїться бендерівців і не признає влади - чому ж він на мітингах не закликає до зміни влади, а тупо кричить Расея та вішає чужі флаги? Капєц, товаріщі, нас окружають люди, які не мають честі, гідності і самоповаги хоч на маленьку краплю.
  Міліція з народом - добре (так би вони були з народом в період майдану, а тут прям ягнята молочні), хай спочатку всіх сепаратистів затримають, перевірять в усіх паспорти - і тоді точно видно буде - чи це волевиявлення народу. Всіх не жителів регіону, але громадян України - до з'ясування обставин. Всіх негромадян - посадити на пару років. А то як на таможнях - то всі журналісти, а потім виявляється що і стрілять уміють, і організовують тут всяке. Задовбали.

  Люди, поясніть своїм батькам, бабушкам- дідусям за що стояв майдан, що як би їм не хотілося, а СССР назад вже не вернеться, і Росія це не аналог СССР, ништяків не буде. Вони жили в гарні, для них, часи. Так хай же не сворюють війну своїми руками для своїх дітей і онуків.
 10. #2190
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Igor Kabanenko: Вторгнення військ РФ на Сході відбулося. В Слов'янську та Червоному Лімані не сепаратисти. Там діють військові розвідувально-диверсійні підрозділи. Почерк чіткий. Вони "допомагають" сепаратистам в розхитуванні ситуації. Чи потрібно задавати риторичне запитання - а чи буде це продовжуватися та поширюватися? І що в цій ситуації робитиме влада? Не провокувати?
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 87
  Последнее сообщение: 27.10.2013, 16:08
 2. Ответов: 47
  Последнее сообщение: 04.07.2010, 16:31
 3. Кримінальна окупація
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 12
  Последнее сообщение: 16.02.2010, 23:28