Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 189 из 234
Показано с 1,881 по 1,890 из 2340.
    Зануда

Re: Окупація території України російською армією

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Проблема в том, что я с молодёжью общался. И ещё. Без обид. Вот откуда такая уверенность, что официальная версия развития событий, которую нам подают, она единственно правдивая и правильная? Я вот в этом не уверен. Хотя хотелось бы верить!
    Радість - не показник, на жаль. Екзальтація від досягнення мети, у яку свято віриш, ще не гарантія успіху. Гітлера теж вітали, плескали у долоні, раділи військовим успіхам тощо. Питання в тому, наскільки міцна будова, що зараз нашвидкоруч звели. Я сумніваюся.
    Як зазвичай, намагаюся отримувати інформацію з різних джерел. Зокрема, спілкування з людьми, що знаходяться у Криму. З військовими у т.ч. Ситуація досить сумна, як на мене.

Пророк

Проблема в том, что я с молодёжью общался
    И чем они разъясняют свою радость? Можно по пунктам?

И ещё. Без обид. Вот откуда такая уверенность, что официальная версия развития событий, которую нам подают, она единственно правдивая и правильная? Я вот в этом не уверен. Хотя хотелось бы верить!
    Я не ориентируюсь на "официальную версию событий". Более того, больше ориентируюсь на "неофициальную".
    Но с интересом выслушаю, в чем я заблуждаюсь. Что в Крыму "Не так, как мы представляем"?
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Як зазвичай, намагаюся отримувати інформацію з різних джерел. Зокрема, спілкування з людьми, що знаходяться у Криму. З військовими у т.ч. Ситуація досить сумна, як на мене
    Вот после общения у меня и есть много вопросов... Получается наше ТВ врёт о Крыме, а российское об Украине. А где же тогда правда?
    Пророк

Получается наше ТВ врёт о Крыме
    Ну хватит воду в ступе толочь, давай "ложь украинских СМИ" по пунктам!
    Зануда

Получается наше ТВ врёт о Крыме, а российское об Украине. А где же тогда правда?
    за моїм враженням брехня українських і російських ЗМІ не співставна за масштабами. Якщо російські просто на біле кажуть "чорне", то за українськими я такого не помічав. Так, розставляють акценти там, де їм потрібно. Замовчують певні моменти, точніше не акцентують увагу на них.
    Хіба українські ЗМІ не показують, що кримчани радіють від цього "приєднання"? Показують, але дають власну оцінку цій радості. І я теж, наприклад, думаю що за кінцем цієї радості буде велика пєчаль.

Найбільше зараз тривожно насправді за військових. У деяких українських частинах залишилися озброєні рядові і молодші командири БЕЗ ЖОДНОГО ОФІЦЕРА. Особовому складу було повідомлено про "евакуацію", а потім офіцери зникли і все. Це інформація від безпосереднього учасника.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну хватит воду в ступе толочь, давай "ложь украинских СМИ" по пунктам!
    Я же написал о зеленых, которых они не видят уже давно О зверствах ихних самообороновцев они не в курсе. Они действительно есть и действительно местные. Татары... действительно большинство референдум проигнорировали. Но многие и ходили. Ну и ещё. Крыму во время войны очень досталось. Они это помнят. Это у них культ! И вот такое видео они очень болезненно воспринимают. Вот тоже не надо отрицать, что этого не было. Была провокация... но это сработало.

Теперь, они считают, что это на всю Украину распространяется. А они панически боятся наш правый сектор.

А правый сектор http://ru.tsn.ua/politika/yarosh-ras...or-355299.html вот сюжет нашего ТВ

Вот после таких роликов у меня аргументы кончались. А мотивы у них... хоть тушкой, хоть чучелом, но подальше от такой Украины.
    Пророк

Barыga, я так и не увидел "ложь украинских СМИ о Крыме".
    Філософф

Я не розумію одного, от кримські люди жили півстоліття в Україні, тобто покоління вже пару раз там помінялося, невже у них немає ніякого патріотизму за країну, в якій живеш? Тобто вони реально весь цей час сумували за Росією, і страшно хотіли жити там, чи якось в мене не вкладається в голові.
    Якщо страшно сумували, то що їм заважало їхати в Росію, це донедавна було легко і просто, і громадянство давали там і теде. Було б що залишати, восновному ж заробітки - це курортні сезони.
    І якось стрьомно чути із плюсів приєднання їх до Росії - там більші зарплати і пенсії, і всьо, більш плюсів у них немає (хтось із кримчан жив у Росії? Там реально ціни вищі за наші. Нє, якщо заробити там, і тут поміняти, то при наших цінах полічається більше. Але якщо жити там, то проїзд по 8 грн, і хліб по 12 на наші гроші це доволі ощутима різниця.). Тобто в Криму реально жили 97 % овочів, яким окрім з/п нічого не потрібно. Тоді нафіг нам, українцям такі співвітчизники, яким ковбаса краща за батьківщину?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Barыga, я так и не увидел "ложь украинских СМИ о Крыме".
    Это наверно лучше у крымчан спросить. Я поделился, тем что узнал и понял.
    Пророк

Може хто може увімкнути зараз ТСН - увімкніть і подивіться на цього тупого Тенюха.
    Тільки що у прямому ефірі "опускав" військових, які знаходяться "там", у Криму.

Виводити людей не треба, "нехай стоять", "воінський долХ" і таке інше.
    А "ЧОГО їм там стояти"?
+ Ответить в теме
Страница 189 из 234