Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5259Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 106 из 234
Показано с 1,051 по 1,060 из 2340.
 1. #1051
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от zmey Посмотреть сообщение
  у нас информационная война совсем не ведется, мы от всего самоустранились и ждем погоды с моря...
  ... ага, им тоже стало понятно кто такие бендеровцы- смотри кино выше...
  Да, мы не ведем информационную войну с помощью лживых репортажей, манипуляций и очумелой пропаганды. И это правильно.
  Но Украина открыта для всех людей, журналистов, телевизионщиков. И желающие получить информацию, снять репортаж, задать вопрос любому человеку на Майдане, может делать это свободно и безопасно. И в этом наше преимущество.
  Пусть Путин превращает свою страну в изгоя, но мы не должны уподобляться ему.
  В России многие люди считают, что "бандеровцы", это последователи Остапа Бэндера. Ну, как мы можем помочь таким людям?
  Мы не самоустранились и не ждем. Мы действуем.

  Единственно, чего бы хотелось, чтобы Фарион и Сашу Белого отправили туда, где им место, т.к. эти городские сумасшедшие вызывают отвращение не только у россиян, но и у меня, "бандеровца".

 2. #1052
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Окупація території України російською армією


  Після прес -конференції російського президента в Ново- Огарьово полилася злива коментарів від кого завгодно - блогерів , політологів , аналітиків усіляких мастей , журналістів, однак чомусь ніхто не звертає увагу на могильну мовчанку з боку фінансистів , банківських аналітиків , представників великого бізнесу та олігархату .

  А даремно.
  Сьогодні на наших очах проведена грандіозна фінансова операція , з 90- х років минулого століття відома в Росії як "кидання на гроші".

  МАСШТАБИ І ЗУХВАЛІСТЬ ОПЕРАЦІЇ воістину вражають.
  Отже , ввечері в суботу, 1 березня , о 17.45 на сайтах інформ- агентств з'являється термінове повідомлення : Рада Федерації задовольнила прохання президента Володимира Путіна про введення військ на територію України . Рішення прийняли одноголосно.
  На телеканалах пропагандистська істерія . Народ, пам'ятаючи рядок з відомої пісні "22 июня, ровно в четыре часа Киев бомбили, нам объявили, что началась война..." - кинувся рятувати нажите , тобто внески . Але ввечері в суботу банки вже закриті , починається ажіотаж щодо зняття валютних карткових вкладів , спроби купити валюту. У неділю в Москві курс євро досяг 55 рублів.

  До ранку понеділка , перед початком торгів всі очікували краху.
  І він не змусив настав: стався обвал російських фондових індексів - індекс РТС впав на 12 відсотків , ММБВ - на 11 %. Щоб якось пом'якшити настільки нестабільну ситуацію на валютному ринку і не допустити зростання курсу долара понад 37 рублів , Банк Росії 03.03.2014 змінив правила участі у валютних торгах , а також різко підвищив ключову ставку - до семи відсотків річних. Ставка рефінансування залишена ЦБ РФ на рівні 8,25 відсотка.

  "Це провал , падіння катастрофічне. Всі очікували 3-5% , а в результаті - 11-12%. Поки ніхто нікому не оголошував війни , ніхто ні в кого не стріляв , а у нас відразу паніка на ринку» , - ділиться враженнями начальник управління по роботі з ключовими клієнтами Freedom Finance Георгій Волосников . За один день капіталізація російського фондового ринку знизилася на 2070000000000 , до 22,6 трлн руб. Після 15.34 за московським часом Московська біржа стала припиняти торги акціями , котирування яких обвалилися за день більш ніж на 20 %. Серед них - ФСК ЄЕС , « Россеті » , « Іркутськенерго » , МОЕСК, «Камаз» , «Мечел» . До повної припинення торгів індексом ММВБ не вистачило падіння на 2,5 %.
  Не менш драматичною була і ситуація з падінням вартості акцій найбільших російських компаній: Мечел впав на 26,57 % , Газпром на 11,30 % , Ощадбанк на 11,3% ... Акції найбільшого російського перевізника ВАТ "Аерофлот" впали в понеділок на 16,44 %.

  Торги акціями " Мостотрест " на Московській біржі були припинені до 12:55 після істотного падіння - більш ніж на 20 %. Торги акціями " КАМАЗ " на Московській біржі припинені до 17:15 після істотного падіння. " У секторі ринку Classica торги зазначеними цінними паперами на підставі заявок , адресованих всім учасникам торгів , не проводяться з 16:45 по 17:15 " , - йдеться в повідомленні біржі . Крім того , Московська біржа проводить дискретний аукціон акціями ВАТ "КАМАЗ" після падіння вартості акцій компанії більш ніж на 20 % протягом десяти хвилин поспіль в ході торгової сесії від ціни закриття попереднього торгового дня.

  До кінця дня було повідомлено , що перший день війни , без бойових дій , обійшовся Росії майже в 2 трильйони рублів ( семирічні витрати на підготовку до Олімпіади , нагадаю , оцінюються в 1,5 млрд руб) , а з урахуванням 10 млрд доларів валютних інтервенцій Центробанку для підтримки рубля , в 72 мільярда доларів.

  А тепер давайте згадаємо класичну літературу , наприклад , "Фінансист" Драйзера . Що роблять великі гравці в момент падіння ринку цінних паперів , коли дрібні вкладники скидають акції ? Правильно , вони їх скуповують .

  Отже, подивимося , як учора йшли справи з купівлею цінних паперів? " На відкритті покупок не було взагалі , пізніше ми стали помічати , що на провалах стали спекулятивно підбирати ф'ючерси РТС. В середині дня почали купувати окремі емітенти: бачили попит на " Транснефть " , " Діксі " , Газпром і Ощадбанк " , - говорить старший трейдер великого інвестиційного будинку . Найсильніше продавали енергетику " .
  Покупки на ринку почалися в 13:00 , найчастіше брали паперу Сбербанку ( -14,91 %) , Газпрому ( -13,89 %) і привілейовані папери " Сургутнафтогазу " ( -7,05 %).
  Давайте подумаємо , хто міг би активно скуповувати акції напередодні війни і очікуваних усіма економічних санкцій з боку світової спільноти ?

  Тільки та людина (або ті люди) , хто міг знати абсолютно точно , ЩО ВІЙНИ НЕ БУДЕ !
  На користь цього міркування свідчить і " Марлезонський балет " з " ввічливими людьми в формі без розпізнавальних знаків " , які за ці 2 дні примудрилися не влізти ні в одну сутичку з українськими військовослужбовцями. Не применшуючи витримки і розсудливості українських військових , слід все ж визнати, що якби був даний хоч натяк , ці миротворці не церемонилися б .
  Ще один штрих - знаючи всі наслідки " чорного понеділка", радник президента пан Глазьєв вранці 4 березня заявляє , що на введення санкцій РФ може відповісти відмовою виплат по кредитах. До цього моменту нападів гострої параної у пана радника не спостерігалося ...

  І як фінальний акорд -1 березня в світових ЗМІ з'явилася інформація про відмову Ірану від ядерної зброї : Президент Ірану Хасан Роухані заявив , що його країна відмовилася від виробництва ядерної зброї. Дану заяву він зробив на засіданні в міністерстві оборони в суботу. Як причини такого рішення він назвав «моральні принципи». Наслідком такого похвального прямування моралі може бути швидке зняття санкцій з Ірану , в тому числі заборони на експорт нафти , що неминуче призведе до падіння світових цін на нафту.

  А тепер подумаймо, хто в Росії володії повним провом прийнятття рішень і найповнішою інформацією?

  Тим більше , що будь-яке рішення цієї людини буде з однаковим захопленням зустріте і населенням , і слухняним апаратом. А це вже почалося. Думаю , до завтрашнього ранку всі колонки газет , телеканали і радіо будуть наввипередки кричати про мудре рішення вождя , що дозволило уникнути війни.

  Тож, шановні росіяни, схоже , з припиненням непочатої війни в Росії починається найцікавіше ...
 3. #1053
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Окупація території України російською армією


  Після вчорашнього повідомлення групи “Інформаційний Опір” про переміщення російських кораблів у Криму, в рамках інформаційної війни, російські ЗМІ спробували дискредитувати наші джерела на тій підставі, що деякі із згаданих кораблів давно відслужили свої ресурси і списані.

  Ми не коментували цю ситуацію, оскільки самі не розуміли цього маневру. Наше завдання – насамперед, надати оперативну об’єктивну інформацію, а вже потім її аналізувати і шукати причини і наслідки, що відбуваються.

  Події ночі з 5 на 6 березня дали розуміння цих переміщень.

  Зокрема, вночі на озері Донузлав з метою перекриття фарватеру і блокування українських кораблів, які базуються в Новоозерному, росіянами були підірвані і затоплені БПК пр. 1134Б “Очаків” (у складі ЧФ з 1973р.) та рятувальне буксирне судно “Шахтар” (в строю з 1985 р.) зі складу ЧФ РФ.

  На даний момент фарватер блокований.

  Очевидно, це було зроблено з метою не допустити відходу українських кораблів до Одеси.
 4. #1054
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Единственно, чего бы хотелось, чтобы Фарион и Сашу Белого отправили туда, где им место, т.к. эти городские сумасшедшие вызывают отвращение не только у россиян, но и у меня, "бандеровца".
  Кстати по этому есть мнение:
  "Скандальный ролик, гуляющий по интернету, где якобы активист майдана "гнобит" сотрудников ГАИ.Это явная провокация, выставляющая самооборону майдана быдлом. Так вот голос этого майдановца мне похож на С.Белого.Затем, никто из самообороны не разгуливает с автоматоми, не снимается на камеру, как этот субъект в Ровенском ОГА,, тоже провокация, очень удобная для сми России.ОН- засланный "казачок". А исходя из его биографии - он был засланцем в Грузии, и в Абхазии, и в Чечне.Он был якобы там боевиком, а скорее всего таким же провокатором и подстрекателем как и сейчас. Думаю он сотрудничает или сотрудник ф с бе. От него следует ожтдать других активных дейстий, онн очень опасен."
  Ну а с Фарион вообще полная лажа, красноперая орлица явный провокатор.
  Думаю что таких ФСБшных провокаторов у нас тьма. Просто нужно об этом знать и помнить цели к которым нас вел майдан.
 5. #1055
  Offline
  Гуру

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от White wolf Посмотреть сообщение
  на наших очах проведена грандіозна фінансова операція
  ... а корабли все прибывают и прибывают. Ежедневно контингент увеличивается в среднем на 1500 человек. ... металлолому накидали в море,
  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  мы не ведем информационную войну с помощью лживых репортажей
  ... мы ничего не ведем, не лживой ни правдивой... и операций по отлове диверсантов, тоже практически не ведем (разве что только на границе кого то поймали)
  ... и рубль гуляет в коридоре по гривне - мы в том же месте где и рубль, и только надеемся, что нам запад денег даст...
 6. #1056
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
  Думаю он сотрудничает или сотрудник ф с бе.
  Думаю, иногда колбаса - это просто колбаса.
 7. #1057
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от zmey Посмотреть сообщение
  ... мы ничего не ведем, не лживой ни правдивой... и операций по отлове диверсантов, тоже практически не ведем (разве что только на границе кого то поймали)
  ... и рубль гуляет в коридоре по гривне - мы в том же месте где и рубль, и только надеемся, что нам запад денег даст...
  С подачи Януковича ФСБ управляло нашими силовыми ведомствами, расставляло своих людей, сливало всю секретную информацию. Потом было бегство Януковича массовое уничтожение документов в СБУ, МВД и в других ведомствах. Сбежали многие руководители силовых ведомств. Некоторые занимались саботажем. путин нам устроил бунт в Крыму, с которым Украина сделать ничего не может, не начав третью мировою войну.
  вы и правда думаете, что через неделю после всего этого, все должно идеально заработать?!!!!!!!!

  Oleksiy Matsuka (о ситуации в Донецке): "68 человек сепаратистов задержаны, но Губарев сейчас у себя дома на Маяковского в Донецке. По информации СБУ шуников они просто "не знали как выглядит Губарев поэтому предположили, что задержали именно его". жесть какая то"
 8. #1058
  Offline
  Зануда

  Re: Окупація території України російською армією


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Пусть Путин превращает свою страну в изгоя, но мы не должны уподобляться ему.
  Чаадаев писав у 1854:
  В противоположность всем законам человеческого общежития Россия шествует только в направлении своего собственного порабощения и порабощения всех соседних народов.
  Що тут скажеш? Путін - не причина, а наслідок, продукт цієї країни і цього суспільства.
  p.s. Я ще забув додати, що за життя Чаадаєва оголосили несповна розуму. Пощастило. Зараз би сказали - екстреміст.
 9. #1059
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Окупація території України російською армією


  Янукович з посіпаками стали жебраками
  Янукович з посіпаками стали жебраками

  Євросоюз оприлюднив список українських чиновників, які потрапили під санкції і рахунки яких тепер заморозять у банках Європи. Відповідний список оприлюднили у четвер.

  Повідомляється, що Європа заморожує рахунки екс-президента Віктора Януковича та його синів Олександра та Віктора. Також заблоковано рахунки керівників усіх силових відомств режиму Януковича: глави МВС Віталія Захарченка, його заступника Віктора Ратушняка, екс-голів СБУ Олександра Якименка та Ігоря Калініна, екс-генпрокурора Віктора Пшонки та його сина Артема.

  Залишаться без своїх європейських рахунків у Європі Микола та Олексій Азарови. Брати Андрій Клюєв (екс-глава Адміністрації Януковича) та Сергій Клюєв теж не зможуть розраховувати на виведені в Європу гроші.

  Головні юристи Януковича Олена Лукаш та Андрій Портнов теж потрапили під санкції ЄС. Заморозили рахунки у Європі і одіозних міністрів уряду Азарова Дмитра Табачника і Раїси Богатирьової.

  Без своїх рахунків у ЄС залишився і молодий олігарх Сергій Курченко, якого в Україні часто називали прикриттям для грошей «сім'ї» та її найближчих людей в уряді Сергія Арбузова та Олександра Клименка.

  Як відомо, рішення про замороження рахунків діячів режиму Януковича ЄС прийняв у ніч на четвер. Гроші з цих рахунків оголошені такими, що незаконно виведені із держбюджету України, тому Україна може розраховувати на їх повернення, повідомляє УП.
 10. #1060
  Offline
  Пророк

  Re: Окупація території України російською армією


  Из переписки с двоюродной сестрой из Иваново... Только что.
+ Ответить в теме
Страница 106 из 234

Похожие темы

 1. Ответов: 87
  Последнее сообщение: 27.10.2013, 16:08
 2. Ответов: 47
  Последнее сообщение: 04.07.2010, 16:31
 3. Кримінальна окупація
  fragov в разделе Політика та Історія
  Ответов: 12
  Последнее сообщение: 16.02.2010, 23:28