К сожалению, пока в нашей стране царствуют непобежденная коррупция, бедность, непорядочные политики... и граждане, которые приспособились жить в этих условиях.
Открываю тему, где можно будет писать о позитивных переменах, о гражданах, госслужащих и чиновниках, которые вызывают уважение и чьи поступки достойны подражания.

* * *

Андрій Садовий (мер Львова) публично информирует общественность
:

Офіційно оголошую, що наша родина придбала новий будинок для проживання. На сьогодні це незавершене будівництво (ступінь готовності – 52%), відтак переселитись ми маємо намір за півроку. За умовами договору купівлі-продажу до того часу ми маємо право проживати в старій квартирі, яка згодом перейде як частина оплати за новий будинок. Як відомо, досі ми жили в 3-кімнатній квартирі на вулиці Рудницького – я з Катериною, п’ятеро дітей та мама дружини. Рік тому ми оголосили, що хочемо змінити помешкання. Для цього продали 3% акцій в ТРК «Люкс», за які виручили 3 мільйони гривень. За новий будинок ми заплатили 3,896 млн гривень (2,5 млн грошима та 1,396 млн вартість квартири). Новий будинок знаходиться на вулиці Стрілецькій у Львові. Загальна площа – 695 кв.м. (в тому числі житлова – 234 кв. м.) Буде проживати дві сім’ї – наша та батьки Катерини.