Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей773Благодарности

Результаты опроса: За кого проголосуете вы?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Богомолець Ольга Вадимівна

0 0%
  • Тягнибок Олег Ярославович

0 0%
  • Порошенко Петро Олексійович

2 40.00%
  • Інші кандидати

0 0%
  • Добкін Михайло Маркович

0 0%
  • Ляшко Олег Валерійович

2 40.00%
  • Коновалюк Валерій Ілліч

0 0%
  • Симоненко Петро Миколайович

0 0%
  • Тимошенко Юлія Володимирівна

0 0%
  • Тігіпко Сергій Леонідович

0 0%
  • Цушко Василь Петрович

0 0%
  • Ярош Дмитро Анатолійович

0 0%
  • Гриценко Анатолій Степанович

1 20.00%
Закрытая тема
Страница 60 из 62
Показано с 591 по 600 из 614.
    Пророк

Re: Выборы Президента 2014

Щур красавчик. "№3 до трону".

Пророк

Відтепер на сайті МВС працює геоінформаційна система ВИБОРИ 2014

Геоінформаційна система ВИБОРИ 2014 являє собою сучасний інструмент, за допомогою якого кожен громадянин має змогу контролювати як роботу самої міліції, так і стан з правопорушеннями у конкретному районі, місті, селищі.
    Ця система доступна через офіційний сайт МВС. Упродовж всього терміну, що залишився до дня виборів Президента (25 травня), там будуть демонструватися дані, що надходять до МВС з усієї України, зокрема, інформація про правопорушення, що пов’язана з виборчим процесом.
    Новачок

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Место Валерия Коновалюка - у зеркала. Больше он никому не интересен.
    Почему? аргументируйте свой ответ? как по мне то он много вещей по делу говорит. Терминатора из себя не строит, революционера то, к гражданской войне не призывает, да ив олигархах не числится..
    kavapoltava

Ваще нізакого голосувати. Уже Порошенко мені огидним став. Його оці гастролі з українськими музиками по країні мене напрягають. Всі стовпи обклеїні олігарховою мордою. Пока Ляшко Схід захищає - Пєтя в тур подався. Тьху!
    За Ляшка мабудь голосуватиму - щоб душа була спокійна. А взагалі то найменше зло з усього тут Юля. Нажаль. Всі остальні (крім Порошенка) - слабаки. Їх з'їдять на посту президента як це було з Ющенком.
    Та і звертаємо свою увагу що тільки у Порошенка і Юлі велика підтримка інших депутатів, навіть з інших фракцій. Тобто коли одне або друге прийде до влади - команду формувати є з кого.
    А Ляшко чи то Богомолець... не дадуть працювати їм. Ляшка в мінстерство - хай корупціонерів ганяє. Норм було б.
    модератор

Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
    За Ляшка мабудь голосуватиму - щоб душа була спокійна.

Понятно что он не будет президентом, да и не хотелось бы такого президента, но нужно показать что патриотов поддерживает народ!

И вообще, может закрыть ту тему и открыть новую с новой, актуальной голосовалкой, без Дарт Вейдеров, наверняка многие за это время поменяли свое мнение...
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    И вообще, может закрыть ту тему и открыть новую с новой, актуальной голосовалкой, без Дарт Вейдеров, наверняка многие за это время поменяли свое мнение...
    +стопіццот
    Хотілося б оцінити динаміку...
    Пророк

Ваще нізакого голосувати. Уже Порошенко мені огидним став. Його оці гастролі з українськими музиками по країні мене напрягають. Всі стовпи обклеїні олігарховою мордою. Пока Ляшко Схід захищає - Пєтя в тур подався. Тьху!
    За Ляшка мабудь голосуватиму - щоб душа була спокійна. А взагалі то найменше зло з усього тут Юля. Нажаль. Всі остальні (крім Порошенка) - слабаки. Їх з'їдять на посту президента як це було з Ющенком.
    Та і звертаємо свою увагу що тільки у Порошенка і Юлі велика підтримка інших депутатів, навіть з інших фракцій. Тобто коли одне або друге прийде до влади - команду формувати є з кого.
    А Ляшко чи то Богомолець... не дадуть працювати їм. Ляшка в мінстерство - хай корупціонерів ганяє. Норм було б.
    Мені зараз здається, що найголовніше - не хто стане президентом, а те, щоб вибори пройшли в один тур.
    Що ж до Ляшка - по-перше, сподіваюсь, ми не будемо цілих 5 років воювати, а по-друге - справді, без підтримки політиків і бізнесу щось реально зробити для РОЗВИТКУ України йому буде важко. Особисто мені хотілося б, щоб "Радикальна партія" отримала хоча б 100 місць у парламенті...
    Новачок

Никто никого не съест, если не допускать юлю к власти. Это все с нее началось в 2004 году. Вот она с тех пор и взвинчивала всех и во что это все вылилось-вот сейчас можете на себе испытать.
    Філософф

Його оці гастролі з українськими музиками по країні мене напрягають.
    Ну слово "музики" якось зневажливістю віддає. Використовувати його у контексті Чубая чи Петриненка я б особисто не став. Економ-варіант скоріш за все. Адже думаю вони обходяться Петі набагато дешевше, ніж всякі білики і повалій обходилися Януковичу. Але в даному випадку висока ціна - не значить якість. Радше навпаки.
    kavapoltava

Зробіть нову тему з новим опитуванням а цю закрийте!
Закрытая тема
Страница 60 из 62