Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей773Благодарности

Результаты опроса: За кого проголосуете вы?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Богомолець Ольга Вадимівна

0 0%
  • Тягнибок Олег Ярославович

0 0%
  • Порошенко Петро Олексійович

2 40.00%
  • Інші кандидати

0 0%
  • Добкін Михайло Маркович

0 0%
  • Ляшко Олег Валерійович

2 40.00%
  • Коновалюк Валерій Ілліч

0 0%
  • Симоненко Петро Миколайович

0 0%
  • Тимошенко Юлія Володимирівна

0 0%
  • Тігіпко Сергій Леонідович

0 0%
  • Цушко Василь Петрович

0 0%
  • Ярош Дмитро Анатолійович

0 0%
  • Гриценко Анатолій Степанович

1 20.00%
Закрытая тема
Страница 31 из 62
Показано с 301 по 310 из 614.
    2.0

Re: Выборы Президента 2014

Enter, ну гугл же єсть... якщо хтось нас цікавить, ми шукаємо досьє. Ольга Вадимівна оприлюднила декларації, що передбачено законодавством. чи треба принести на тарілочці під ніс?
    http://www.istpravda.com.ua/short/2011/09/27/56802/
    http://www.radiosvoboda.org/content/.../24725872.html
    http://www.avakov.com/forum/viewtopi...8cfa134c528e9e
    http://podrobnosti.ua/podrobnosti/20...19/673544.html
    http://www.ex.ua/6209095

Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    якщо ви подивитеся на американські вибори, то там люди збирають гроші для свого лідера, щоб провести його у владу. платять йому типу кредит на старті. імхо, Богомолець і пробує це запровадити в Україні.
    http://www.poltavaforum.com/politika...nogo-mera.html
    Ох и долго общество раскочегаривается =)
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а тут тема вже в іншому, хоча в цілому згодна. готовність підтримати партію (кандидата) гривнею - це говорить про її команду. на жаль, наших людей привчили, що кандидат має давати і дарувати, але якщо ви подивитеся на американські вибори, то там люди збирають гроші для свого лідера, щоб провести його у владу. платять йому типу кредит на старті. імхо, Богомолець і пробує це запровадити в Україні.
    хоча об"єктивно - шанси у неї так собі...
    а взагалі цікаві вибори у нас будуть, ой цікаві...
    Ну так, привчили. Такі технології я пам'ятаю ще наприкінці 90-х. А, може, вони й раніше були. Коли собі депутатство купляв Козак. Але це не заважає деяким людям навіть з усвідосленням цього йти на таких депутатів працювати. Так що тут знову таки все повертається до старого-доброго "почни з себе", імхо. Не бери то, що дають. Не прйимай того, що дарують. Не йди працювати до того, хто прийшов до влади даючи і даруючи.
    Пророк

Парад непрохідних: хто і навіщо проліз до списку другорядних кандидатів на президентство

«Раз пошлі на дєло – я и Рабіновіч»

Але найбільше надбання нинішньої передвиборчої кампанії – це голова Всесвітнього єврейського конгресу Вадим Рабінович. Особисто я за нього голосуватиму. І вас до того ж закликаю. Навіть готова агітувати за нього безплатно, чисто за ідею. Не тому що співчуваю Вадиму Зиновієвичу, який заробив минулого року всього лише один нещасний мільйон і не хочу вганяти хорошу людину у збитки. Я просто зрю в корінь. Добродії, голосуйте за Рабіновіча, то є шанс. Хрєн з ними, з тими фаворитами, вони нікуди не дінуться. Висунуться собі через пару років, на все готове. Бо Рабінович, самовисуваючись, пообіцяв, що за два роки виведе країну з кризи та перетворить її на Швейцарію. А потім піде у відставку, розчистивши дорогу молодим.

І ви сумніваєтеся, що один розумний єврей такі да наведе лад у державі? Ні? То чого вам ще треба? Вам шашечки чи їхати? До того ж, є ще один надважливий аспект. Ви хочете показати дулю Путіну, але не знаєте як? Подивіться на Рабіновича. Він цілком свідомий того, на що і заради чого іде: «Я хочу зруйнувати міф про антисемітську Україну, який тиражується у всьому світі. Я, мабуть, найбільш вдалий кандидат. Сьогодні необхідно об’єднання, а я об’єднуючий кандидат. У мене немає маніакальної жаги влади, я просто хочу допомогти країні».

Потрійний респект. Хтось проти? Браття-українці, це справді унікальний шанс, який випадає раз на сто років, і ми будемо ідіотами, якщо його проґавимо. Назвіть мені хоч одну країну, де президент носить прізвище Рабінович. Га? Не чую. Немає такої. І не було. Навіть в Ізраїлі Рабіновичів біля керма не спостерігалося. А в нас буде! А шо такоє? Тільки вслухайтесь у музику цього звучання: «Президент України Вадим Рабінович». Тільки уявіть собі резонанс. Україна гримітиме на весь світ. Євросоюз присяде від несподіванки. Штати рукоплескатимуть стоячи. Ізраїль вмиється просвітленими сльозами, бо «там на четвєрть бивший наш народ».

А психологічно розчавлений миршавий кремлівський фюрер обтікатиме у своїй Московії, віддираючи з мармизи жирний україно-єврейський плювок. Як кажуть росіяни, на-кося, викусі. Подавися нашою єврейською боєголовкою.

Друзі, давайте зробимо Вован Вованичу такий подарунок! Їй-Богу, воно того варте.
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Парад непрохідних: хто і навіщо проліз до списку другорядних кандидатів на президентство
    Якась вона дурнувата, ця Аліса. (с) из комментариев
    Постійний відвідувач

Якщо говорить революційною мовою:

хто голосує за Порошенка -Тимошенка, Допу-Тіпу, Сімоняніна- Ідругі старіморди ---- той москаль!!!!
    Пророк

Центральная избирательная комиссия (ЦИК) сегодня на своем заседании отказала первому заместителю главы Интернет партии Украины Дарту Алексеевичу Вейдеру в регистрации кандидатом в Президенты Украины.
    Об этом сообщает РБК-Украина.
    Соответствующее решение было принято в связи с сомнительностью и фальсификацией некоторых данных, предоставленных кандидатом в ЦИК, а также на основании других нарушений при подаче документов.
    Также сообщается, что МВД уже открыло криминальное дело по факту подделки.

ЦИК завершила регистрацию кандидатов в Президенты.
    В общей сложности в ЦИК поступило 46 заявок на регистрацию кандидатом в Президенты Украины, 23 из которых были удовлетворены, а еще 23 - отклонены.

* * *

Артур Вельф: Залог в 2,5 млн грн за участие Дарта Алексеевича Вейдера в президентской гонке, заплатило ООО "Темная сторона силы". На всякий случай добавлю, что это не шутка.
    Пророк

А кто что думает про Гриценко, как кандидате?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А кто что думает про Гриценко, как кандидате?
    Конфликтный и истеричный. Военные не очень хорошо отзываются о нем, как о бывшем МО.
    Но как мне кажется, относительно честный и не вор.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Военные не очень хорошо отзываются о нем, как о бывшем МО.
    У меня родственники, муж бывший военный, потом таможенник, то когда Гриценко стал министром очень его ругали. А потом что-то поменялось в отношение, причем кардинально. Сейчас его считают самым порядочным, умным и вообще ))
Закрытая тема
Страница 31 из 62