Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей773Благодарности

Результаты опроса: За кого проголосуете вы?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Богомолець Ольга Вадимівна

0 0%
  • Тягнибок Олег Ярославович

0 0%
  • Порошенко Петро Олексійович

2 40.00%
  • Інші кандидати

0 0%
  • Добкін Михайло Маркович

0 0%
  • Ляшко Олег Валерійович

2 40.00%
  • Коновалюк Валерій Ілліч

0 0%
  • Симоненко Петро Миколайович

0 0%
  • Тимошенко Юлія Володимирівна

0 0%
  • Тігіпко Сергій Леонідович

0 0%
  • Цушко Василь Петрович

0 0%
  • Ярош Дмитро Анатолійович

0 0%
  • Гриценко Анатолій Степанович

1 20.00%
Закрытая тема
Страница 27 из 62
Показано с 261 по 270 из 614.
    Пророк

Re: Выборы Президента 2014

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Офтоп:

не увидел ни чего интересного

http://i.piccy.info/i9/197f0aaacd4c9...tled_1_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-04-01-10...40x179-r/i.gif
    Значит, действительно, шутка: http://uainfo.org/yandex/301545-perv...sudarstvu.html

Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    У цій статті ніяких дійсно переконливих фактів того, що написано, немає.
    Ви сказали, що нічого про неї не чули, я сказала, що чула. Причому давно. Може і неправда, може взагалі правота на її стороні була, може це як з срібними ложечками - знайшлись, а осадок залишився. Стаття нічого не означає, перше що трапилось при пошуці. Але я впевнена, що досягти вершин, ніде не спотикнувшись нІяк. Просто неможливо. Дуже порядні люди відсіялись ще на початкових рівнях, коли треба було десь дати взятку, десь пройтись по головах, десь схитрити з документацією. Ольга Богомолець одна з найкращих кандидатів в цьому списку, не про добкіна ж розсуждати. Але президентом я її не бачу. Нехай буде на своєму місці.
    модератор

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ви сказали, що нічого про неї не чули, я сказала, що чула. Причому давно. Може і неправда, може взагалі правота на її стороні була, може це як з срібними ложечками - знайшлись, а осадок залишився. Стаття нічого не означає, перше що трапилось при пошуці. Але я впевнена, що досягти вершин, ніде не спотикнувшись нІяк. Просто неможливо. Дуже порядні люди відсіялись ще на початкових рівнях, коли треба було десь дати взятку, десь пройтись по головах, десь схитрити з документацією. Ольга Богомолець одна з найкращих кандидатів в цьому списку, не про добкіна ж розсуждати. Але президентом я її не бачу. Нехай буде на своєму місці.
    Ніяк не зрозуміють люди, що "білих і пухнастих" політиків не буває. Навіть якщо й була у когось "білість і пухнастість", то по дорозі "нагору" вона обов'язково облітає.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    А вона є, та команда? Наразі у Богомолець, як на мене, проблема з командою. Якщо у Кличка була проблема в тому, що під його рейтингом у Раду пролізли дуже мутні і несумісні у певних речах особистості, то в Богомолець команди в принципі немає. Або ми її не бачимо поки.
    Ми про різні "команди" мабуть говоримо... Ви хочете бачити оточення з сильних і впливових політиків, а я бачу людей, які гуртуються навколо Ольги. Тим більше, що вони вже давно є і були там на Майдані, де багато з нас не були ні разу, тому ми їх і не бачимо, і не знаємо.

До речі, особисто я вже подав заявку на волонтера, а ви?
    Філософф

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    До речі, особисто я вже подав заявку на волонтера, а ви?
    Да. Дєвочка навіть вийшла на контакт по мейлу. Але то був скоріше жест ввічливості. Типу заявка не залишилася без уваги. Думаю на цьому все і закінчиться. Не віриться, що за такий короткий проміжок часу Богомолець зможе налагодити чітку волонтерсьу мережу по всій Україні. Якщо ж зможе, то буду тільки радий.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    а я бачу людей, які гуртуються навколо Ольги.
    и кто эти люди?

Хотелось бы увидеть от кандидатов программы, какие шаги они намерены сделать на президентском посту. При этом, желательно, чтобы эти шаги соответствовали нынешним полномочиям главы государства.
    Пророк

Tanya Tereshchenko:

Ольга Богомолец.
    Среди друзей ходят прения, а не выбрать ли нам президентом Ольгу Богомолец.
    Аргументы:
    а) она не пахнет нафталином, как другие политики;
    б) она боец - она спасала людей на Майдане, как никто;
    в) менеджером у нас будет профессиональный Яценюк, а Ольга у нас будет типа Британской Королевы.

Мое мнение.
    Королеве Британии нужно уметь вести переговоры. Если мы будем думать, что президент - это свадебный генерал, что за него все равно все будут делать клерки - так президентом можно выбрать любого хорошего человека. Например, козака Гаврилюка. Чем он хуже? Тем, что у него нет 2-ух миллионов? У президента есть четкие функции. Он должен иметь профессиональные навыки. За подвиг Богомолец на Майдане ее можно наградить, можно поставить ей памятник, можно возвести ее в лик святых (без сарказма), но ее при этом нельзя назначать директором сталелитейного завода или главой Нацбанка. Она может попробовать себя на поприще министерства здравоохранения. И то, не известно, что у нее получится. Спасать раненных и быть эффективным управленцем - разные вещи. За ее медицинский подвиг я готова ей руки целовать. Но нельзя смешивать понятия героизм и профессионализм.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    и кто эти люди?
    Прийдет время и вы их тоже увидите.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Хотелось бы увидеть от кандидатов программы, какие шаги они намерены сделать на президентском посту. При этом, желательно, чтобы эти шаги соответствовали нынешним полномочиям главы государства.
    Передвиборна програма кандидата у президенти України Богомолець Ольги Вадимівни

В умовах зовнішньої агресії у нас є вибір – або зробити швидкі та ефективні реформи і стати країною нового якісного рівня з відповідальною та професійною владою, справедливою соціальною системою та боєздатною армією, або, використовуючи віроломну агресію сусіда, відмовитися від необхідних реформ та зберегти ту систему влади, яка дозволяє чиновникам бути неконтрольованими, надає їм можливість збагачуватись на бідах мого народу.

Я дам громадянам право відкликати чиновників, правоохоронців, суддів і політиків, які перейшли межу закону і моральності. Система влади буде такою, щоб не було спокуси корупції, щоб ми не вибирали хорошого «царя» чи «гетьмана», а могли мати ефективного керівника, який би служив народу і ніс перед ним відповідальність за свої дії, щоб в управлінні державою основними критеріями були професійність, патріотизм і відповідальність, а не вміння і бажання контролювати фінансові потоки, щоб політика перестала бути синонімом підлості, зрадництва, корупції та швидкого збагачення.

У владу мають йти люди, які будуть служити громадам і державі, а не заробляти гроші на Державному бюджеті. У Верховну Раду мають йти люди, які приймають закони, а не зберігають і нарощують свої статки.

Я маю організаційний досвід і довіру людей. Я була в епіцентрі бойових дій і рятувала життя людей по обидві сторони барикад. Я не боюся мати у своїй команді розумних і професійних людей. Мій досвід допоможе мені врятувати країну у цей важкий період. Моя країна хвора, і її треба лікувати. Діагноз зрозумілий – це корупція і безвідповідальність.

Я, Ольга Богомолець, готова взяти на себе відповідальність за долю України та даю Клятву Державотворця.

Я клянуся чесно і віддано служити народу України, берегти його цінності, дбати про його захист і добробут, справедливість, соціальну відповідальність, гідність і єдність держави – нової держави – без корупції, зловживань і брехні.
    З вірою у Бога, з надією у серці, з любов’ю до країни Я ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ:

Створити високопрофесійний Уряд, який проводитиме активну, миротворчу, євроінтеграційну зовнішню і внутрішню політику в інтересах збереження цілісності та розбудови України.
    Об’єднати громадян усіх регіонів України навколо спільних і справжніх цінностей: подолання і унеможливлення корупції, захисту і розбудови справедливої, успішної, соціально відповідальної держави.
    Розбудувати, захистити, зцілити і укріпити Українську Державу – вільну і незалежну економічно, енергетично і духовно.
    Збільшити тривалість життя громадян України та створити в усіх регіонах України територіально доступну, ефективну, професійну систему охорони здоров’я із застосуванням новітніх діагностичних і лікувальних технологій.
    Створити в усіх регіонах України територіально доступну, якісну, конкурентну, сучасну систему базової освіти і забезпечити державні передумови для отримання європейської освіти нашими дітьми.
    Розбудувати громадянське суспільство з наданням розширених прав територіальним громадам, розробити і втілити засоби впливу громадянського суспільства на владу, створити інструменти для контролю за діями влади і чиновників.
    Створити пріоритетні умови для розвитку вітчизняного виробництва і вітчизняного підприємництва, а також справедливі, рівно доступні умови для великого, середнього та малого бізнесу, які забезпечать нові робочі місця та розвиватимуть конкурентоспроможну економіку.
    Підтримати пріоритетний розвиток екологічно чистих та енергозберігаючих технологій, агропромислового комплексу, ІТ та високоточних технологій, транспортної та туристичної галузі.
    Впровадити у суспільство нову модель справедливого відкритого виборчого процесу без політичної корупції і залежності від олігархів. Ще у 2014 році провести позачергові вибори до Верховної Ради України.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
    Пророк

список кандидатов на сайте ЦВК
Закрытая тема
Страница 27 из 62