Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей773Благодарности

Результаты опроса: За кого проголосуете вы?

Голосовавшие
5. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Богомолець Ольга Вадимівна

0 0%
  • Тягнибок Олег Ярославович

0 0%
  • Порошенко Петро Олексійович

2 40.00%
  • Інші кандидати

0 0%
  • Добкін Михайло Маркович

0 0%
  • Ляшко Олег Валерійович

2 40.00%
  • Коновалюк Валерій Ілліч

0 0%
  • Симоненко Петро Миколайович

0 0%
  • Тимошенко Юлія Володимирівна

0 0%
  • Тігіпко Сергій Леонідович

0 0%
  • Цушко Василь Петрович

0 0%
  • Ярош Дмитро Анатолійович

0 0%
  • Гриценко Анатолій Степанович

1 20.00%
Закрытая тема
Страница 25 из 62
Показано с 241 по 250 из 614.
    Філософф

Re: Выборы Президента 2014

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    В политике понятия "западло" не существует. Лавров в глаза врёт - а Керри всё равно жмёт ему руку и улыбается. Порошенко - очень неплохая кандидатура в президенты по своим профессиональным качествам. А вот какие у него амбиции - это другой вопрос.
    А с Богомолец ситуация обратная - искренность, честность и патриотизм сомнений практически не вызывают. А вот профессиональные качества политика - под большим вопросом...
    Так я ж не про політику говорив. а про своє спринйяття кандидата. Звісно, що політика - річ брудна. А завдання виборця - спробувати відфільтрувати хороші вчинки і дії від брудних. Ну це, знову ж, лише моє бачення.
    По Богомолець частково маєте рацію. Але як можна оцінити її професіоналізм? У неї своя клініка, вона знаний лікар (це показники професіоналізму?), ризикувала життям на Майдані. Для мене - це показник. Поки Богомолець під кулями рятувала поранених, Петя сидів дома в теплі. Навіть піар-акція з поїдкою в Крим накрилася мідним тазом. Невдаху миротворця, який вміє домовлятися, сракачами виштовхали з Криму. Про що там ще домовився Порошенко?
    У принципі наразі я схиляюся до кандидатури Богомолець. Далі буду дивитися. Якщо конкуренти, у т.ч. Порошенко, намагатимуться втопити її у лайні і скомпрометувати (а це буде видно, повірте), то такі процеси лише укріплять мене в виборі.

Пророк

Большинство областных организаций Партии регионов настаивают на исключении Сергея Тигипко, Олега Царева и Юрия Бойко в случае, если они не снимут свои кандидатуры на выборах Президента Украины.
    Соответствующее решение политсовет партии может принять уже 15 апреля. Об этом заявил секретарь президиума Партии регионов Борис Колесников* в эфире телеканала «Украина»
    censor.net.ua
    модератор

Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Так я ж не про політику говорив. а про своє спринйяття кандидата. Звісно, що політика - річ брудна. А завдання виборця - спробувати відфільтрувати хороші вчинки і дії від брудних. Ну це, знову ж, лише моє бачення.
    По Богомолець частково маєте рацію. Але як можна оцінити її професіоналізм? У неї своя клініка, вона знаний лікар (це показники професіоналізму?), ризикувала життям на Майдані. Для мене - це показник. Поки Богомолець під кулями рятувала поранених, Петя сидів дома в теплі. Навіть піар-акція з поїдкою в Крим накрилася мідним тазом. Невдаху миротворця, який вміє домовлятися, сракачами виштовхали з Криму. Про що там ще домовився Порошенко?
    У принципі наразі я схиляюся до кандидатури Богомолець. Далі буду дивитися. Якщо конкуренти, у т.ч. Порошенко, намагатимуться втопити її у лайні і скомпрометувати (а це буде видно, повірте), то такі процеси лише укріплять мене в виборі.
    близко смотрите, у неё задача одна - "утопить" Юлю
    Філософф

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    близко смотрите, у неё задача одна - "утопить" Юлю
    Юля вже давно "втоплена", імхо. Акторські трюки, що проходили ще років 4-5 тому вже не проходять. А щось нове запропонувати виборцям вона не в змозі. Основна риторика: мене хотів посадити Кучма, але не зміг, бо пред'явити нічого, Янукович і його команда - бандити, я прибрала корупційні схеми - і т.д. Виборець це вже чув.
    Із нового - милиці і підбори, але, на мою думку, це не пройде в межах країни. Так, якась частка виборців купиться на це, але не дуже багато.
    Щодо технінчості кандидатури Богомолець я писав раніше, у т.ч., що вона може гарно попастися на електоральному полі мами. Але наразі я особисто спрйимаю її як нетехнічного кандидата. Можливо, мені так хочетсья просто. Бо це чи не єдина людина в списку, яка поки не заплямувала свою репутацію. Якось так.
    Пророк

У президента України в найближчий час завдання надскладне - крутитися, наче вуж на пательні, щоб задовольнити інтереси Заходу, різних регіонів України, різних соціальних груп - і все це, по можливості, без явних конфліктів і не втрачаючи основного курсу розвитку країни на демократизацію та підвищення рівня життя. Як на мене, для цього пані Богомолець надто відкрита та прямолінійна. Тому, на мою думку, Богомолець більш корисною була б не при владі, а серед керівників якоїсь організації по контролю за діями влади.
    Пророк

Сейчас очень критикуют Мусия, отличный шанс для пани Оли проявить себя в той области, в которой она позиционируется как специалист.
    Філософф

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    У президента України в найближчий час завдання надскладне - крутитися, наче вуж на пательні, щоб задовольнити інтереси Заходу, різних регіонів України, різних соціальних груп - і все це, по можливості, без явних конфліктів і не втрачаючи основного курсу розвитку країни на демократизацію та підвищення рівня життя. Як на мене, для цього пані Богомолець надто відкрита та прямолінійна. Тому, на мою думку, Богомолець більш корисною була б не при владі, а серед керівників якоїсь організації по контролю за діями влади.
    Про завдання Президента - згоден. Та чи встигатиме крутитися, як вуж, Порошенко, якщо ще й бізнесові інтереси потрібно вирішувати? То все ясно, що ще кілька років тому він говорив, що офіційно на ньому немає жодного бізнесу. Але ж ми то всі розуміємо, що є. Знову матимемо конфлікт інтересів. І що інтереси країни переважать - далеко не факт. Досвід свідчить про протилежне. Чи варто зіграти в цю рулетку? Можливо. Ми не знаємо й 10 частини того, шо коїться всередині політичної кухні. За таких умов будь-який вибір фактично робиться наосліп, по принципу сподобався/не сподобався.
    Наразі моє найбільше бажання - щоб все пройшло з мінімальною кількістю бруду. Не так, як це було в 2004 і 2010 році.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Сейчас очень критикуют Мусия, отличный шанс для пани Оли проявить себя в той области, в которой она позиционируется как специалист.
    А за що хоч критикують? Прилітає в лікарні на персональному літаку і стелять коврові доріжки, як Богатирьовій?
    Пророк

А за що хоч критикують?
    Журналисты оценили первый месяц работы нового руководителя Министерства здравоохранения - к Олегу Мусию возникло много вопросов.

В частности, речь идет о непоследовательности кадровой политики министра в результате чего люди из команды "предшественницы" Раисы Богатыревой остаются на должностях. Об этом сообщило издание "ГолосUa" со ссылкой на Цензор.Нет.

"Несмотря на ярые призывы Мусия к чистке рядов коррупционеров среди чиновников Минздрава, два заместителя Богатыревой (Толстанов и Богачев) до сих пор занимают эти ключевые должности ведомства. Причем Богачев является руководителем аппарата и отвечает за тендерные закупки", - приводит издание цитату из статьи Леонида Исакова.

Олег Мусий не раз заявлял о необходимости жестокой борьбы с коррупцией, но до сих пор не назвал конкретных фактов злоупотреблений. Однако уже есть несколько примеров, когда чиновники, которые не устраивают Мусия по тем или иным причинам, получают от него ярлык коррупционеров без публичных разъяснений,
    http://obozrevatel.com/politics/0825...urnalistyi.htm
    Пророк

. Бо це чи не єдина людина в списку, яка поки не заплямувала свою репутацію.
    Про Богомолець почула вперше кілька років тому в зв'язку з земельним скандалом. А вже потім дізналася, що вона лікар. Ніби й нічо жіночка, а от не пощастило, перше моє враження про неї було поганим.
Закрытая тема
Страница 25 из 62