Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей106Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10
Показано с 41 по 50 из 97.
    Пророк

Re: Дворцы политиков

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Насчет дворцов "свергнутых"...
    Государство подняло этот чемодан без ручки.
    Ни под санаторий, ни под музей это не годится.
    Распродавать имущество, чтобы какое-то количество людей получило "вещь от Януковича" - оставить память об упыре.
    Лучшим вариантом вижу такой:
    - все рукотворное с территории погрузить на самосвалы
    - вывезти в ближайший овраг возле сельхозугодий
    - засыпать сверху черноземом, слегка расширив площадь этих сельхозугодий (пусть там трактора свою работу делают и не дают ковыряться "археологам")
    - освободившуюся в Межигорье или где там еще территорию засеять травой и засадить деревьями.

Такой вариант:
    - дешевле пожизненного государственного содержания дворцов
    - будет иметь большой назидательный эффект

В любом ином случае там рано или поздно поселится следующий божок.
    Если предположить, что "эти деньги украли у пенсионеров.." и т.д. и т.п. Короче, "украли у народа", то это ИМХО никуда не годится. Надо их народу и вернуть разными способами. Если уж так сильно напрягает "память об упыре" - ну так переплавьте золотые батоны и продайте брусок золота. Казну наполните. Все это "великолепие" все равно построено на украинские деньги. На деньги нашей страны. Так зачем их закапывать в землю?

Но еще раз повторюсь: содержать всю эту красоту за держбюджет архинеразумно. Поле для гольфа продать вместе с яхтами, машинами и всякой другой роскошью.

Пророк

У "коллекції" зброї Пшонки колекціонер знайшов свої вилучені (чи викрадені) "експонати".
    (з сюжету ТВ).

Я ж казав раніше, що від Пшонки "тхне тюрягою".
    Пророк

Журналисты попали в имение Захарченко

Пророк

Філософф

Цікаво, що було перше - вони здуріли, і почали ліпити собі такі архутектурні ізиски "богаті", чи це ці ізиски від постійного созєрцання їх звели з розуму...
    От реально, як можна постійно жити в оцьому осліплюючому "багацтві", воно ж на психіку мать вліяє.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Cveha, я скажу лише одне - нормальна, психічно здорова людина може витримати не більше тижня такої "красоти". Мені і дня б вистачило, щоб зробити повну очистку організму. "Красіво" до всирачки.

Ответ Сообщение от nickeler
    у декого з людей виходить вкласти в слова оте несприйняття, яке викликає оселя Овоча
    Коментар жінки під матеріалом про хороми Януковича:

Н.Ш.: ..."Мене чомусь дуже штори порвали за 290 тисяч євро. Я згадала, як помирав мій новонароджений син, як я потребувала 500 гривень на день, то все продовжувалося сорок днів, мені допомагали друзі, я десь позичала, в результаті - маю купу боргів, синочок помер... і я ніколи не забуду, як зайшла до аптеки за антибіотиком, одна ампула - 500 з гаком гривень, а я мала лише 300... я вийшла з аптеки і ридала так, що люди озиралися на мене, я кричала в небо "За що це моїй дитині?! І що мені тепер робити, де взяти гроші?!". А тут штори за 3 млн 200 тис гривень... і за ці штори, і церкви підземні, і за портрет прокурватора пшонки вбивали наших дітей, я в шоці... і мені боляче так, що я ці дні лише плачу - за загиблими, за моїм дитям, і за тими навіть, хто все ще захищає ту тварюку, і все ще її виправдовує".
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Цікаво, що було перше - вони здуріли, і почали ліпити собі такі архутектурні ізиски "богаті", чи це ці ізиски від постійного созєрцання їх звели з розуму...
    От реально, як можна постійно жити в оцьому осліплюючому "багацтві", воно ж на психіку мать вліяє.
    у захарченка все нормально со стилем, мне лично нравится.
    Пророк

Румуни зробили з палацу Чаушеску музей і непогано на тому заробляють. я гадаю, що це був би найкращий варіант - Київ під боком, об'єкт класу Батурина чи Качанівки (з поправкою на жлобство). в Батурині буває, здається, 200 000 відвідувачів на рік по 50 грн. він би себе окупив і дав джерело заробітку селу.
    і вічне нагадування про марноту ненажерливості майбутнім президентам теж не завадить.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    у захарченка все нормально со стилем, мне лично нравится.
    Зовні - "плюсАну". (Може дружина "рулила процесом", або дизайнер який працював).

Давай подивимось, що там всередині є...
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10