Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей289Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 15
Показано с 91 по 100 из 150.
    Пророк

Re: Покинуте Межигірья (багато фото)

* * *

Юрій Романюк
    Здобуті трофеї (розкіш, велич, помпезність, майно, споруди, стиль, власність, тощо) в "Межигір'і" показало весь масштаб клінічних фобій класичного типового єнакієвського жлоба!

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Прівєт із Мегажир'я від nickeler

паркани в кілька рядів

Може вже було. "Бєгущій кабан" )) Пророче.
    part of me

Тепер на "бэгущэго кабана" вже ставки приймають, як довго буде бігать...
    Пророк

У Януковича в Сухолучье обнаружили 18 единиц оружия, ангары с катерами, плазмы в туалетах и мраморный массажный стол
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Прівєт із Мегажир'я від nickeler
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...50120721_o.jpg
    [
    Так це вона фейс прикрыла? Шо ж такоє?
    Пророк

ну хто б зацінив цю мудру думку, як не пані бібліотекарка, готова по зову партії регіонів у робочий час підтримати особистою присутністю з плакатом в руках упиря, який це все накрав и пролив ріки крові:

навіть не вистачає клепки запитати самого (саму) себе, у кого саме "рьіло в пуху": у Гнапа? Чорновол? Лещенка? чи хтось Пшонці 4 роки заважав виявити вкрадені "папєрєдніками" мільярди?
    от звідки береться така ментальніть?

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Так це вона фейс прикрыла? Шо ж такоє?
    будь ласочка, твій фейс в студію.
    Пророк

Семейка поспешила разбежаться и где могла там и прятала добро.
    Очередную находку Самооборона нашла в Гостомеле - целый VIP-автопарк на складах депутата Ирпенского совета Юрия Прилипко, предположительно в ночь на субботу машины перегнали из Межигорья.

Владелец складов - Юрий Прилипко - утверждает, что не знает о том, чьи машины стоят у него на складе ...

Эксклюзивный бронированный внедорожник, который начали выпускать всего шесть лет назад - Knight XV.
    Его стоимость 700 тыс. долларов , рассказывают подробности ТСН . Для безопасности пассажиров машина по всему периметру оборудована противозрывной системой и системой обнаружения бомб.
    Пикап International - один из крупнейших пикапов в мире . Три года назад именно на этой машине Виктор Янукович-младший появлялся на чемпионат Украины по дрифту. Его стоимость составляет 130 тыс. дол. Тогда же Януковича-младшего сопровождала еще одна дорога машина, идентична найденной на складе - "Мерседес" класса "кабриолет ". Стоимость - около 150 тыс. долл.

biboroda
    Пророк

Тэкс. Золотого унитаза таки нет. "Законники", ходь сюда защищать гражданина Януковича от злостных наклепов. Что все то было неправда, он от нее страдал, ночами не спал и тп итд. Ну, вы знаете че написать.
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну хто б зацінив цю мудру думку, як не пані бібліотекарка, готова по зову партії регіонів у робочий час підтримати особистою присутністю з плакатом в руках упиря, який це все накрав и пролив ріки крові:
    http://www.poltavaforum.com/attachme...6&d=1393139758
    навіть не вистачає клепки запитати самого (саму) себе, у кого саме "рьіло в пуху": у Гнапа? Чорновол? Лещенка? чи хтось Пшонці 4 роки заважав виявити вкрадені "папєрєдніками" мільярди?
    от звідки береться така ментальніть?

будь ласочка, твій фейс в студію.
    От заціпило. Рідненький, витри слинку, з рота бризкає, ще заразиш кого, не дай Боже. Не дає спокою тобі той біліотекар. Ти не міг би знайти іншого вітряка? А то гикається. А тепер одне питаннячко: хто страждає перший під час усіх воєн і революцій? Хто найбеззахисніший у цей час? Такі, як я. Політична ситуація ще не стабілізувалася, і я просто не знаю, чи буде в мене завтра. Ви не уявляли того, що може бути в Межигір"ї? Складається враження, що всі такі наївні до безкраю і думали, що Янукович там у себе спить на пружинному матраці і харчується кількою в томаті. Всі це і так знали, і не треба зараз робити круглі очі. Межигір2я - дітям, пам"ятники геть. Нічого не нагадує"ми наш, ми новий мір построім, вся власть народу, землю - крестьянам". Я не знаю, що буде завтра і наскільки справедлива ця революція, але політтехнології у всіх революцій ті самі. Пам"ятник Леніну знаходиться за квартал від мого дому. Мені особисто плювати на Леніна як історичну постать, але мова про пам"ятник як об"єкт власності міста. Рішення про знесення такої споруди повинно прийматись хоча б громадськими слуханнями, рішенням адміністрації і Спілкою архітекторів. І чому найнагальніше питання саме Леніна знести? У нас багато грошей, щоб будувати зараз щось нове або ремонтувати розбите? Це дивно. Ті 15 річні хлопці, що були в масовці, навряд чи знають, хто такий Ленін взагалі. Принаймні, мій 16 літній знайомий, який там був "як свідомий громадянин"(за компанію з друзями) , не знає. Чому допускається, щоб там перебували малолітні діти? А потім вбили або покалічили хлопця - герой. Дати ремня, і чеши додому! Це діло дорослих, правоздатних і дієздатних людей. Чому декілька людей за правом сили мають право зносити такі великі споруди, як пам"ятники, коли їм заманеться, без дозволу, і їм за це нічого не буде? Це ж як мінімум хуліганство. А Петро 1 - теж узурпатор. Може, знесемо всі пам"ятники? Чому там не було органів правопорядку і мера? Це ж його місто. Це ж не свято галушки відкрити! У мене просто в голові крутиться 1 думка: якщо все зараз за правом сили і з такими лозунгами, завтра революціїї може не сподобатись або бути потрібен мій дім. І що я проти сили зроблю? Отже, що змінилось? Янукович: право сили, революція: право сили. Смачного!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Так це вона фейс прикрыла?
    Ні, я не знаю, хто то така. На тому фото донеччани.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 15