Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей115Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9
Показано с 11 по 20 из 86.
    Пророк

Re: В Украине настал переломный момент

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну він може прикинутись шлангом, але, думаю, його просто переоберуть. буде хтось із опозиції. навіть якщо він підпише - це лише справа часу.
    странно и печально, шо они сходу про нового спикера не решили

Пророк

Mustafa Nayyem: Важный момент. Парламенту не обязательно ждать подписи спикера Владимира Рыбака под принятым постановлением. Согласно ч. 3 ст.80 закона "О регламенте работы Верховной рады Украины", в случае, если спикер отсутствует или не может выполнять свои обязанности, постановления парламента может подписать любой из его заместителей.

Так что теперь у Виктора Януковича есть только один выход - распустить Верховную раду. Парламент, конечно, может отказаться выполнять решение главы государства. Тогда его можно расстрелять. Но это уже другая история...

* * *
    ПОСТАНОВА
    ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
    Про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України

6. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Проект Постанови про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України

Поіменне голосування про прийняття в цілому проекту Постанови про засудження застосування насильства, що призвело до загибелі мирних громадян України
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Mustafa Nayyem: теперь у Виктора Януковича есть только один выход - распустить Верховную раду.
    за Конституцією, він не має на це права. може, йому на це наплювати, але, думаю, влада його закінчилась. хіба що буде ще строхи смикатись, як курка без голови.
    kavapoltava

а Рибак хіба за кордон не свалив?
    Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    странно и печально, шо они сходу про нового спикера не решили
    Олександр Бригинець: Для того, щоб приймати наступні рішення, необхідно поміняти голову ВР. А для цього потрібно провести процедуру голосування, в тому числі і бюлетенями. А крім того, треба спочатку узгодити кандидатури керівництва Парламенту. А для цього треба провести консультації у складі нової більшості, яка склалася в Парламенті.
    Не секрет, що головним кандидатом на посаду спікера ВР багатьма розглядався Тигіпко, який «труханув» приходити на сесію, а значить не входить до складу нової більшості і не може бути спікером.
    Тому, підозрюю, що протягом найближчих годин будуть вестися консультації щодо того, хто саме набере 226 голосів за себе, як спікера. І це не обов’язково може бути найкраща людина. Бо от дивіться, найкраща людина я, а за мене 226 не проголосує. Тож йдеться про особистість, яка не просто відповідає певним політичним і ідеологічним засадам, а й має значну підтримку в різних парламентських середовищах. Як в опозиції, так і серед позафракційних, так і серед колишніх регіоналів, які тепер позафракційні.
    Можливий й інший варіант: Рибак несподівано поміняє орієнтацію і виявить бажання підписувати наші постанови. Такий варіант мені не подобається. Але він можливий. Зрештою, завтрашній ранок покаже.

* * *

Анжеліка Лабунська: Группа Тигипко БЛЕФ! Сам Тигипко трус! Его все заявления филькина грамота! В зале Шуфрич, Васильев и Новинский устраивают провокации с помощью недоумка грушевского и запугивает депутатов ПР которые есть в зале! Уже ушел Кузьмук, еще часть депутатов ПР уже не вижу в зале! Какие переговоры? Какое завтра?!! Каждый задайте вопросы разными методами в зле ли ваши депутаты!!! Будем в зале, пока не будет нужных стране решений!!!
    Філософф

Це якийсь цирк, вони ждали два дні, поки людей розстрілювали, бо в них четверг - сесійний день? Та вони повинні були 19-го вранці прийняти цей закон, що, почекали, поки Захарченко, Клюєв і Пшонка, і всі причетні більш-менш свалять за бугор? І як це - не можуть знайти депутатів, бєдні, телефонів у них немає ні в кого мать. Капєц товаріщі, ви розумієте, що половина козлів, які там працюють за наші гроші, тупо не приходять(і мать тут їх уже немає) і навіть видимості не створюють, що вони готові щось робити. Я не знаю, куди котиться наша країна, я дивилась 5-й канал сьодні і плакала, це страшно, а влада все грається.
    Пророк

Заместитель начальника Генштаба Думанский подал в отставку: втягивание военных в гражданский конфликт - недопустим

"Действительно, я подтверждаю, что написал рапорт. Сегодня происходит втягивание военных в гражданский конфликт, а это недопустимо; это может привести к гибели как военнослужащих, так и мирных граждан, что непозволительно. Это - моя собственная позиция, как гражданина, офицера, руководителя, который отвечает за своих подчиненных. Поэтому я подал в отставку", - рассказал генерал-лейтенант.

Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Це якийсь цирк, вони ждали два дні, поки людей розстрілювали, бо в них четверг - сесійний день? Та вони повинні були 19-го вранці прийняти цей закон, що, почекали, поки Захарченко, Клюєв і Пшонка, і всі причетні більш-менш свалять за бугор? І як це - не можуть знайти депутатів, бєдні, телефонів у них немає ні в кого мать. Капєц товаріщі, ви розумієте, що половина козлів, які там працюють за наші гроші, тупо не приходять(і мать тут їх уже немає) і навіть видимості не створюють, що вони готові щось робити. Я не знаю, куди котиться наша країна, я дивилась 5-й канал сьодні і плакала, це страшно, а влада все грається.
    сонечко, бо регіонали і комуняки у вівторок повтікали з Ради...
    от підстрачниками заганяємо їх взад.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Не смотрите 5-й, если у Вас слабые нервы. Есть достаточно других каналов (в том числе, и в Интернете), которые освещают события оперативно, непредвзято и без излишних истерик.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    сонечко, бо регіонали і комуняки у вівторок повтікали з Ради...
    от підстрачниками заганяємо їх взад.
    Олександр Бригинець: Вчора у ВР не було комуністів, але на відміну від ПР, їх публічно в залі ніхто не закликав до Парламенту. Чому? Бо комуністам треба або платити, або домовлятися за їх голоси з Путіним, а це безперспективно... Серед ПР є ті (хоч і небагато), хто коливається, вагається, сумнівається, а у комуністів усі думають, як скаже великий долар...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9