Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей538Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 29
Показано с 71 по 80 из 286.
    Філософф

Re: многотысячная толпа на полтавском майдане вышла против насилия

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    наших вообще не гоняли.
    Ви мать в якомусь іншому ПНТУ вчились? І ганяли, і в общагах проводили "лекції", і на лекціях розказували прорєктора, і після виборів розказували "які ми нехароші, вам влада дала акредитаційний рівень, а ви не оправдали надєжд". Да, хто не хотів бути принужденним, той не був. Але не треба розводити, що не було такого. А може ви на пари не ходили, тоді да, канєшно вас не ганяли)))
    От вам і правдива людина, як і її улюблена влада.

Філософф

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Людоньки мої дорогії! Так на біржі не треба стояти, на біржі треба працювати... над собою. І не на біржі також. Треба постійно займатись саморозвитком, тоді ви не будете такими залежними від інших. Якщо вам не дають роботи, візьміть її самі. Створіть свій власний бізнес (тільки не кажіть мені, що зараз це неможливо - хіба не проти тих, хто нам заважає робити власні справи вийшов майдан?!) і себе прокорміть і ще кільком своїм сусідам роботу дасте. Не можете з бандою боротись, щоб створити бізнес, шукайте інші варіанти - в інтернеті роботи повно, треба тільки трохи мізками ворушити. Але ж часи вже такі, що не знати комп’ютер і не вміти працювати в інтернеті - це все одно що в 20 сторіччі не вміти читати. Займайтеся самоосвітою і все буде! Вчіть все, комп’ютер, програмування, економіку, фінанси, вчіться інвестувати - а головне позитивно мислити. Перестаньте бачити одні загрози і невдачі, повірте в себе і в свою вдачу і все у вас буде. Кажу не просто так, а за свій власний досвід.
    Сонце моє прогресивне, нажаль, невизначеної статі! З іронічною посмішкою читаю я твого полум"яного листа. Проте моя власна позиція трохи глибша за позицію звичайного невдахи, що прикривається будь - якою поважною причиною, щоб не працювати над собою. Саморозвиток - то головна мета мого життя. Інше - що вважати успіхом і до чого прагнути. Я дауншифтер, мабуть, як це зараз модно називати. Якщо мене звільнять, то буде моя моральна маленька Хіросіма, але не тому, що я не виживу, а тому, що занадто люблю свою трекляту невдячну роботу. Маю 2 вищі освіти, філологічну й економічну, досвід роботи ким тільки можна, володію комп"ютером на рівні впевненого користувача, пройшла десятки тренінгів і виграла трохи фахових конкурсів, не боюсь працювати. Я одна з кращих у своїй справі. Треба буде - відкрию власне діло. Тільки не для цього я така живу. Можна бути поганим підприємцем і найкращим бібліотекарем. Розказати б, скільки душі вкладено в оті віночки, виставки, заходи, вишивані серветки, дітей - читачів, папугу бібліотечного))). Не сиджу я на роботі, кофій не п"ю, книжки не читаю, забудьте за ту бібліотеку, що була раніше. Поцікавтеся колись, чим живуть бібліотеки нині: борсаються і виживають. Конкурси, гранти, проекти, інтернет. У когось краще, у когось - гірше, але виходить. Тут моє місце, а не на майдані і не в бізнесі. Невже я багато хочу - працювати за улюбленою професією? Заради цього візьмусь і за підробітки, і піду на меншу платню, і мерзнути буду. Моє. Не тому, що не здатна на більше. Здатна. Я можу все. Нас ніхто нікуди не зганяв, але якщо б зігнали, я б пішла, тому що здоровий глузд і рабська психологія - 2 різні речі. "Якщо всі протестують - то і я протестую". А це не стадний інстинкт?Якщо мене звільнять, кому від мого протесту буде краще? На моє місце прийде інша людина, і дуже добре, якщо не якась пасивна дурепа, бо якщо так, то вся моя праця врешті зійде нанівець. А майдан почубиться і розійдеться, перекроївши ласі шматки між 3 ма "китами" теперішньої революції. І забудуться ті жертви, які були принесені в її ім"я, і станеться з нею те саме, що з помаранчевою. Хто зараз пам"ятає тих хлопців, які пішли під танки під час путчу ГКЧП, крім їхніх родичів, а тоді їх також виносили на знамена, як героїв, померла згорьована мати Гонгадзе, а невістка почала нове життя. Все прах, все трава. Це моє життя, воно відбувається тут і зараз, і я не піду захищати високі ідеали, в яких нічого не тямлю, і маю сміливість це сказати. Я не хочу захищати незрозумілі мені чужі ідеї, проте зроблю все, щоб захистити моє: сім"я, робота. Це нормальна психологія нормальної людини, і не треба її підміняти психологією натовпу "іди на майдан, бо всі ідуть, а ти значить дизертир". Косинку почитайте "В житах" і Камю "Чума", там де боротися ніби треба, проте чума пішла, коли сама схотіла.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Вот, основное хочу, чтобы хотя бы не поменялось ничего... а то уже начинало меняться... вы не заметили?
    Ну, и, конечно, я надеюсь на упрощение правил для бизнеса, я на это надеюсь...
    Т.е. желательно, чтобы не менялось ничего ?

Т.е. вы ходите на майдан лишь бы глотку порвать ? Ради спортивного интереса ? И чтобы получить непредсказуемые последствия ?

Вот это и отличает тех, кто на майдане от остальных людей : люди сами не знают чего хотят и абсолютно не представляют последствий своих действий.

Перейду ко второму пункту.

Какие именно сложности вы испытываете с ведением бизнеса ? Лично вы !
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    .... моя власна позиція трохи глибша за позицію звичайного невдахи, що прикривається...... Я не хочу захищати незрозумілі мені чужі ідеї, проте зроблю все, щоб захистити моє: сім"я, робота.
    залишаючи без коментарів ваш натяк на те, що хто не бібліотекар, той невдаха, я зверну увагу на внутрішню суперечність у вашому дописі. ви ніби "не хочете захищати незрозумілі чужі ідеї", але при цьому готові на заклик Партії регіонів чи директора бібліотеки витрачати робочий чи неробочий час як раз на захист чужих (чи може своїх?) ідей - йти кудись з плакатими на підтримку януковича (прекрасно знаючи, що він злодій, або навіть не переймаючись цим - це уже не так важливо), беркута та інших, або створювати масовку для таких заходів. підтримувати їх своєї присутністю.

ви б тоді хоч не брехали, що "не хочете захищати незрозумілі чужі ідеї" - або пишіть, що ви їх поділяєте, або - що ви готові їх захищати, якщо вам накажуть.
    бо хто "не готовий захищати", той не піде цього робити, а хто готовий - той піде і знатиме чому і навіщо.

і ще мені цікаво: а ніяк не можна бути сумлінним бібліотекарем і водночас не ходити на мітинги на підтримку золотого унітаза проти власної волі? бо, ви знаєте, ваші опоненти тут (ну я, наприклад) саме за те і виступають, щоб ви могли працювати з книжками, а не висловлювати по першій команді підтримку діям злочинців у погонах, хоч щиро, хоч нещиро.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    і ще мені цікаво: а ніяк не можна бути сумлінним бібліотекарем і водночас не ходити на мітинги на підтримку золотого унітаза проти власної волі? бо, ви знаєте, ваші опоненти тут (ну я, наприклад) саме за те і виступають, щоб ви могли працювати з книжками, а не висловлювати по першій команді підтримку діям злочинців у погонах, хоч щиро, хоч нещиро.

Немножно переформулируем "проблемку".

Завтра ваш работодатель скажет лично вам: "Выходи на работу в субботу, а не хочешь выходить - пиши заявление". Ваши действия ?

И сразу второй вариант (для тех, кто якобы "фриланс") . В пятницу вечером ваш заказчик вам объявит: "Работа должна быть закончена максимум к вечеру воскресенья, а нет - работать я с вами не буду, а найду другого исполнителя". Ваши действия ?
    Banned

Саморозвиток - то головна мета мого життя.
    А ходить по митингам из под палки - это такой элемент саморазвития, так сказать, да?
    ================================================== ===
    Вопрос:
    Тут моє місце, а не на майдані і не в бізнесі.
    Ответ:
    але, якщо б змусили, я б пішла
    ================================================== ===
    А майдан почубиться і розійдеться, перекроївши ласі шматки між 3 ма "китами" теперішньої революції.
    Ну да патриотизм он такой суровый, вот Шевченко мужик был, а эти так, симулякры...
    І забудуться ті жертви, які були принесені в її ім"я, і станеться з нею те саме, що з помаранчевою.
    Только внутри вашей вселенной!
    Все прах, все трава.
    Ну и что переживать тогда за работу?
    Це нормальна психологія нормальної людини, і не треба її підміняти психологією натовпу "іди на майдан, бо всі ідуть, а ти значить дизертир".
    Так вопрос не ставят, а ставят вопрос как раз ровно наоборот! Так кто подменяет?
    =====================================

=====================================
    Вот меня, например, на майдане нет, потому что меня туда отговаривали ехать вся родня, все друзья и жена с ребенком!
    + бытовуха и целая куча работы, которую надо кому-то делать

И я чувствую себя каким-то куском говна! Поэтому участвовал во всех полтавских движах, на которые успевал и несколько раз участвовал в финансировании майдана, отаке!
    Буду ли я об этом жалеть потом? Меня этот вопрос не беспокоит! Я постиг принципы Окамы и отсекаю левые сущности нафиг!
    Пророк

Офтоп:
    tayatlas, мені не хочеться з вами дискутувати. це тупо. всі відповіді на поверхні. і не як гіпотеза, а як життя.
    тут йдеться не про роботу. але якщо вже говорити про роботу, то я завжди чемно ткну роботодавця в КЗПП. це було не раз.
    зрештою є закон; коли влада плює на закон - народ плює на владу (що ми і спостерігаємо зараз).
    мені простіше знайти іншого замовника, чим замовнику - іншого виконавця - це перевірено. я з дебілами не працюю НІ ЗА ЯКІ ГРОШІ - це теж перевірено.
    і годі флудити. я більше на такі питання не відповідаю. противно витрачати час.
    Пророк

Хто зараз пам"ятає тих хлопців, які пішли під танки під час путчу ГКЧП
    Вы, я и много других... Или как вы хотите, что бы их помнили? Парады на Красной площади, салюты?...
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Вот меня, например, на майдане нет, потому что меня туда отговаривали ехать вся родня, все друзья и жена с ребенком!
    + бытовуха и целая куча работы, которую надо кому-то делать
    ви там є - майдан не обмежується одним квадратним кілометром в Києві.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Вот меня, например, на майдане нет, потому что
    та я тоже кашляю.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 29