Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей538Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 20 из 29
Показано с 191 по 200 из 286.
    модератор

Re: многотысячная толпа на полтавском майдане вышла против насилия

23q, тем не менее узнайте у вашего знакомого как устроиться на работу на майдан. Давайте или подтвердим сей ганэбный факт или убедимся что ваш знакомый - провокатор.

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Сакердон, а теперь почитай мое сообщение, где ты выдернул мою цитату с контекта:
    добре, давайте я її зараз у контекст назад "вдьорну". З Ваших цих слів:
    И да, я не сомневаюсь что там стоят те, кому нефиг делать, негде жить, надоело дома, бросил универ, поехал в Киев-не срослось, не исключено, что за безкоштовно(еду, жилье), флешмоб у них такой. Даже не сомневаюсь что там стоят люди которые реально верят. Безкоштовно(еду, жилье). только их не много.
    дійсно прямо не випливає, що на майдані проплачені люди. Можна зрозуміти, що на Вашу думку там "те, кому нефиг делать" та небагато тих, "которые реально верят". Можливо, я поспіхом приписав Вам думку про "проплачених", грунтуючись на Ваших попередніх дописах. Радий, що помилився, у такому випадку. Але Ви хіба не зацікавлені перевірити і дізнатися, як воно насправді. Можете знайомому зателефонувати?
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Сакердон Посмотреть сообщение
    Можливо, я поспіхом приписав Вам думку про "проплачених", грунтуючись на Ваших попередніх дописах.
    не можливо, а точно.
    Але Ви хіба не зацікавлені перевірити і дізнатися, як воно насправді. Можете знайомому зателефонувати?
    конечно зацикавленний, я за всегда за правду, и если б я мог позвонить, узнать, и т.д. я б не задавал на форуме вопрос.
    Пророк

конечно зацикавленний, я за всегда за правду, и если б я мог позвонить, узнать, и т.д. я б не задавал на форуме вопрос.
    А что же случилось? Знакомый ушел в глубокое евромайдановское подполье? Или был похищен неизвестными и увезен в неопределенном направлении к югу от Киева?
    Філософф

Просто я чесно кажу, що думаю. Як у всіх питаннях, чи то мовних, чи політичних, чи психологічних - я за здоровий глузд, і ніколи за ідею. Я кажу, як воно є, а не як має бути. Чи мотиви власного спокою і вигоди? Навіть не зовсім так. Я хочу сказати, що розумію мотиви тих людей, що йдуть. Якщо відмовишся - гірше тільки тобі, якщо згодишся - користі нікому ніякої. Якщо ти працював прибиральницею на пів ставки, а реально вів усю масову роботу сільського будинку культури, ще й прибирав - таки, а потім влаштувався ледве бібліотекарем у сільську неопалювану бібліотеку, де ти один за всіх на мінімалку, ще й послали тебе вчитися 2 роки, щоб отримати корочку. І якщо ти звільнишся, то в цьому селі роботи ніколи не отримаєш. То чи будеш ти "випендрюватись" чи сходиш раз на антимайдан? А в тебе родина. Це теж реальна історія. Скільки коштує і де влаштуватись, я знаю напевне. Але я б туди не пішла, це точно. І іншим цю інформацію не зіллю - бо це - не моя інформація. Хто є хто на форумі - і так зрозуміло. Як і в будь - якій іншій громаді, і я не найрозумніша, що дивиться і посміхається, я також частина цього терсоціуму. Кого з присутніх у цьому діалозі було конкретно названо бидлом і тд.?????????? Скоріше вже мене тут обізвали одним дуууууже нехорошим словом)))))) Та не ображаюсь я, але факт залишається фактом)))
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А что же случилось? Знакомый ушел в глубокое евромайдановское подполье? Или был похищен неизвестными и увезен в неопределенном направлении к югу от Киева?
    ага, оппозиционерами похищен.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Знайдете мені кінці, де можна влаштуватись за гроші - підемо разом влаштуємся?
    как маленький, сразу у посольства США идет рекрутинг, что не ясно-то.
    Я перед тем, как с товарищами на полтавский майдан сходить, сначала открыл долларовый счет, теперь на проценты живу.
    Пророк

ага, оппозиционерами похищен.
    Чтобы 350 грн не выплачивать?
    Пророк

Особисто в мене ніякі стереотипи не зламалися.
    а чему ломаться, у нас каждый второй за свое место готов любые щелбаны терпеть.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Чтобы 350 грн не выплачивать?
    не ломай комедию.
+ Ответить в теме
Страница 20 из 29