Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей538Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 29
Показано с 111 по 120 из 286.
    Banned

Re: многотысячная толпа на полтавском майдане вышла против насилия

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    С бюрократией и коррупцией получается та же ерунда - порой возится с бумажками не любят больше, чем "порешать" неофициально.
    Так надо еще больше бумажек ввести, чтобы потом какая-то тётка говорила, типа, мы тут да, канеш, понимаем, что там бумаги, волокита, давай хабаря!!! Это имелось ввиду?
    А такое количество бумаг для заполнения сделано не для того, чтобы хабара требовать, а просто нормативы такие их должно быть много, очень много, больше. Больше-е-ее!!!! Еще больше бумажек!!!
    У меня, например, реально от этих бумажек и всяких договоров через полчаса изучения или дико клонит в сон или двоиться начинает! Но надо еще больше!!!

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    у нас свой особый путь.
    главное что б не против хода эскалатора, а то боюсь не многие его пройдут
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Лера, как доктор хто, получала образование в параллельной вселенной =)
    вот вся проблема, что в той же, просто мы дуже незалежні і самостійні...в отличии от некоторых. И нечего завидовать
    Ответ Сообщение от Сакердон Посмотреть сообщение
    На мою думку починається з квіточок - там "порєшал" там "підмазав", а потім наступає ефект бумерангу, який боляче б'є самого "рєшаку". І Ви це теж, сподіваюсь, розумієте.
    вот-вот...и я о том же. А когда бумеранг б'є самого "рєшаку" (надо же, экая неожиданность!) начинаются причитания про плохую власть и коррупцию. А кто первый начал?

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Всё зависит от количества бумажек и очередей, которые нужно отстоять, чтобы их сдать-получить. Этого сейчас меньше стало, чем 10-ть лет назад было?
    меньше не стало точно, а то и больше... Но это разве оправдание для коррупционной деятельности?
    Вон tayatlas радуется, что без квалифицированного юриста в нашем законодательстве фиг разберёшься! :))
    раньше в иностранных сериалах видели, что чуть что к юристу или с юристом ходят...вот и мы подошли к этому рубежу... Радоваться нечему.

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А такое количество бумаг для заполнения сделано не для того, чтобы хабара требовать, а просто нормативы такие их должно быть много, очень много, больше. Больше-е-ее!!!! Еще больше бумажек!!!
    понятия не имею для чего им столько бумажек. Мне вообще интересно у них там должность отдельная в министерствах имеется "сочинитель бланков" с оплатой построчно или как... причём же есть бумажки за которые даже хабара не потребуешь (!)... это фЭномен какой-то.. Иногда у меня впечатление, что это для того, чтоб куда-то трудоустроить кучу тёток с непонятным образованием. Они там как на подбор
    Banned

вот-вот...и я о том же. А когда бумеранг б'є самого "рєшаку" (надо же, экая неожиданность!) начинаются причитания про плохую власть и коррупцию. А кто первый начал?
    Если мы сейчас говорим о бюрократии - то бюрократы! Они реально начали первыми!

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А почему в прошедшем времени?
    Потому что акции проходили в прошедшем времени =) А про будущее я ничего не говорил =)
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    ну и сидите @ля по домам - пока по вас не приедут
    В Виннице уже ездят!
    Пророк

меньше не стало точно, а то и больше... Но это разве оправдание для коррупционной деятельности?
    Нет.Не оправдание. Но это её стимулирует. У меня большое подозрение, что это всё для этого и делалось. И размер штрафов (любых) и количество бумажек и запутанность законодательства. "Порешать" значительно выгодней и быстрей. А там денежки потом по цепочке на самый верх едут.
    Філософф

Як я люблю всіх дратувати))))Дочитала до кінця і не зрозуміла: чи то я така геніальна, що витворюю мегатексти: кожен там розуміє щось таке, до чого б і я не додумалась. ))) Ото накрутили!!!! Особливо порадувало чорті шо від Вікторіуса: каже, на мою думку, хто не бібліотекар, той не розвивається. І де він таке вичитав? Ще прикололо про віночки і моє нібито бачення Шевченка. В тому весь фокус: я не ідейна, не стану заради ідеї перекручувати й тягти за вуха факти, на відміну від декого. Ви як не знаєте, так мовчіть)), хоч один мій захід бачили? Думаєте, білий верх - чорний низ, папочка чорненька, заунивная мелодія і підмогильним голосом: калина, малина , Україна, лелеки й запах нафталіну?))))Не вгадали. І де ви його таке взяли? Спрощую думку до неможливості, якщо по-іншому незрозуміло. Я не піду на майдан за абстрактну ідею свободи , рівності й братерства, в яку не вірю. Бо революції роблять ідеалісти, а її плодами користуються негідники. Хай вона в теорії ну дуже справедлива - наші перекрутять все. Теоретична кобила практично не везе. Я не вірю, що біготня на майдані допоможе комусь, крім лідерів майдану. А героїв всіх майданів і революцій не пам"ятає ніхто. Якщо їх пам"ятають одиниці, то це вийняток, який підтверджує правило. Люди живуть сьогоденням. Так от, за ідею не піду. А за те, щоб не звільнили з улюбленої роботи, піду хоч до чорта лисого - бо тут хоч розумію, за що страждаю. Якщо є можливість відмазатись - із задоволенням відмажусь. Не скрізь терор і ніж до горла, іноді можна так вислизнути, між крапельками.))) Наших, до речі, туди не ганяли. Щодо обласної дитячої бібліотеки: я тоді, до речі, взагалі ще не працювала у бібліотечній системі, так, переживали, відстоювали, боролися і що? Кожен депутат, її захищав доти, доки йшла передвиборча агітація. Взагалі про ту ситуацію ви багато чого не знаєте. Як кажуть, лихо закрученный сюжет. Долю її було вирішено наперед. Невинними жертвами цієї війни стали напівзгорілі книжки, що лежали купкою під вікнами. А я ревла над ними, як дурепа, бо тоді ще була наївна і в тих недопалках залитих впізнавала улюблені книги дитинства. Погорювали над ними і списали. Так само й з майданом: як би ми не борсались, а вийде так, як вирішать між собою його лідери. А жертви просто будуть списані. Неможна тут писати великі епічні твори))) Всеодно ж поперекручуєте.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а до речі. я навіть в Києві, біля Золотих воріт, ходив на акцію на захист полтавської бібліотеки, бо я був її читачем. здається і фото тут постив свого часу.
    думаю, Руда теж тоді заявила свою громадянську позицію? ну, з дозволу директора, звичайно, і в рамках політики партії...
    оце, до речі, просто образливо. Я такий нев8888888ений, бібліотеку захищав, і кулаком у груди, у груди, аж ордени заколихались, а ти сяка - така, яку я вперше бачу і нічого про тебе не знаю, мать в кущах сиділа. То була Моя бібліотека, конкретна бібліотека. А не абстрактна ідея. І багато акція дала?
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    У меня большое подозрение, что это всё для этого и делалось
    У меня большое подозрение, что и будет делаться пока уши бизнеса из зрады трочат
    Пророк

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    Я не вірю, що біготня на майдані допоможе комусь, крім лідерів майдану.
    Насправді, можна було обмежитись однією цією фразою.

Просто Ви не вірите, а ми - віримо. Бо, якщо не вірити в те, що ми можемо щось зробити не тільки кожен для себе окремо, але і разом - для всіх, то якось важко називатись народом. Тоді й справді немає чого буде нарікати на те, що нагибають і нагибатимуть нас усілякі "начальники" та "князьки", бо винними в цьому будемо лише ми самі.

РАЗОМ - СИЛА!
    Постійний відвідувач

А героїв всіх майданів і революцій не пам"ятає ніхто.
    А буває і навпаки - коли пам"ятають лише героїв, а "політики", королі та дипломати забуваються. От як з Жанною д'Арк, наприклад.
    То була Моя бібліотека, конкретна бібліотека. А не абстрактна ідея. І багато акція дала?
    Небагато дала акція, на жаль. Але якщо так розмірковувати, то чи не закономірним є виникнення з часом такого...хм...явища як Рафаель Трухільо, наприклад. І тоді вже навіть уявному, ілюзорному спокою приходить кінець. І стосується потім кожного, хоча і мимоволі.
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    уявляю, як Руда проводить шевченківські дні в бібліотеці: оце Тарас, взагалі-то він був неправий, бо замість займатися садком вишнеим, ходити на паншину і слухатись Енгельгарда, він хотів чогось дивного - малювати, писав незрозумілі вірші, проти самого ЦАРЯ - ну і чого він досяг? а нічого - його віддали в солдати, заборонили писати, він помер у 47 років, і хто тепер про нього згадає! а ніхто. а так жив би до 100, хоч і кріпаках, зате чесно робив би свою справу, і поміщик був би ним задоволений.
    У всякого СВОЯ доля, і СВІЙ шлях широкий. Він свою долю вибрав, його пам"ятають, аж до оскоми: кожен піднімає на свій стяг. Ви знаєте Шевченка? Так, звичайно. А що він написав і якою людиною був? Садок, заслання, заповіт. І це - пам"ятають?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Насправді, можна було обмежитись однією цією фразою.

Просто Ви не вірите, а ми - віримо. Бо, якщо не вірити в те, що ми можемо щось зробити не тільки кожен для себе окремо, але і разом - для всіх, то якось важко називатись народом. Тоді й справді немає чого буде нарікати на те, що нагибають і нагибатимуть нас усілякі "начальники" та "князьки", бо винними в цьому будемо лише ми самі.

РАЗОМ - СИЛА!
    А я про що, Ви - святі, бо вірите в ідею, а ми - падлюки, бо віримо в сьогоднішній день.

Ответ Сообщение от Сакердон Посмотреть сообщение
    А буває і навпаки - коли пам"ятають лише героїв, а "політики", королі та дипломати забуваються. От як з Жанною д'Арк, наприклад.

Небагато дала акція, на жаль. Але якщо так розмірковувати, то чи не закономірним є виникнення з часом такого...хм...явища як Рафаель Трухільо, наприклад. І тоді вже навіть уявному, ілюзорному спокою приходить кінець. І стосується потім кожного, хоча і мимоволі.
    Жанна Д"арк - таки політик, полководець. Ми пам"ятаємо, як звали кожного, хто помер у битвах, які вона очолювала й надихала?
+ Ответить в теме
Страница 12 из 29