Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 90 из 99
Показано с 891 по 900 из 990.
    Пророк

Re: Кремлевская пропаганда

Ответ Сообщение от илья олейник Посмотреть сообщение
    Полтаву и Запорожье с Белгородом , Воронежем и Краснодаром,которые 30 лет назад были совершенно одинаковые
    Опять пизд@шь! Я в россии давно не был! Но вот 30 лет назад как раз был! И если сравнивать Полтаву с Белгородом, Курском, Тулой, Орлом то сравнение явно было не в пользу России! Воронеж да! Понравился! Но Воронеж наверно лучше с Харьковом сравнивать! И опять же было не в пользу Воронежа! Во всём!

المزيد من النفط

Ну тогда ладно-пусть так все и будет))Вы правы.
    Молодець !!!!!! Нарешті перевиховався.

Пів-року не минули даремно.
    Постійний відвідувач

Пророк

в Балабино
    Для Балабино с население 6 тыс чел, и 4000 грн неплохо.

мне интересно над вами смеяться,
    Пока только мы смеемся и стебемся с тебя :), но тебе это понять недано.
    Філософф

короче никогда мы не будем братьями-идите в жопу))) вы бестолковые
    Иди к хуям, ебаный кацапский ублюдок.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Москва - це царство Хама. Хамство - кацапська натура. Не нахамив - щитай, день пропав. Вони так їздять на власних авто, в громадському трансаорті, так спілкуються в магазинах і всяких конторах, матюки всмоктують з молоком матері. він і сюда для цього прийшов, бо вони так самостверджуються.
    Якби мене запитали, що мені не подобається в Москві і області, то вийшло б доволі об'ємне повідомлення. Але мушу зазначити, що станом на сьогодні процитоване - неправда. Я не знаю, у який відрізок часу Ви жили у Москві і коли звідти поїхали. Можливо, у ті часи так і було. Зараз рівень культури у місті доволі високий - якщо порівнювати з українськими містами, то він набагато вищий, ніж у Полтаві і десь плюс/мінус такий самій, як у Києві чи Харкові. Тобто у транспорті кому треба поступляться місцем, притримають двері у метро,кондуктори у приміському транспорті, продавці в магазинах ввічливі і т.п. Культура на дорогах також на рівні - де треба пропустять, якщо якась дорожна пригода - допоможуть і так далі. На пішохідних переходах пропускають завжди (у Полтаві, наприклад, біля заводу "Лтава" на переході майже ніхто не зупиняється, біля ТРК "Київ" мене якось облаяли за те, що почав перехід, і не дав водію проїхати без зупинки) Все це, звісно, на без вийнятків.
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    бо інші міста - для людей, а Москва - для кацапів
    За останні роки роки у Москві побудували багато нових станцій метро, у жовтні 2016 запустили нову надземну кільцеву гілку - МЦК - дуже зручна річ https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C...8C%D1%86%D0%BE, зробили дублер М10 (Моквка-СПБ), Ярославське шоссе в області відремонтували і зробили 5 полос десь кілометрів на 15 в область, будуть будувати нове Щьолковське шоссе, в місті будують 4 хорди, щоб додатково до МКАД і ТТК зв'язати радіальні дороги. Може, Москва і для кацапів, але інфраструктуру будують як для людей (не без помилок, дурних рішень, впливу будівельного лоббі і т.п.)

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    И если сравнивать Полтаву с Белгородом, Курском, Тулой, Орлом то сравнение явно было не в пользу России! Воронеж да! Понравился! Но Воронеж наверно лучше с Харьковом сравнивать! И опять же было не в пользу Воронежа! Во всём!
    Сейчас Белгород очень хорошо сделали, просто песня - дороги, здания, все четенько. И соответственно трасса М2 в идеале - от Москвы до Белгорода можно 120 не вынимать. А Воронеж - хз, сам не был, но знакомые оттуда хвалили Харьков, говорили, что у них по-хужее все. Это было в 2012, когда "Евро" проводили, но тем не менее.
    Пророк

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    Якби мене запитали, що мені не подобається в Москві і області, то вийшло б доволі об'ємне повідомлення. Але мушу зазначити, що станом на сьогодні процитоване - неправда. Я не знаю, у який відрізок часу Ви жили у Москві і коли звідти поїхали. Можливо, у ті часи так і було. Зараз рівень культури у місті доволі високий - якщо порівнювати з українськими містами, то він набагато вищий, ніж у Полтаві і десь плюс/мінус такий самій, як у Києві чи Харкові. Тобто у транспорті кому треба поступляться місцем, притримають двері у метро,кондуктори у приміському транспорті, продавці в магазинах ввічливі і т.п. Культура на дорогах також на рівні - де треба пропустять, якщо якась дорожна пригода - допоможуть і так далі. На пішохідних переходах пропускають завжди (у Полтаві, наприклад, біля заводу "Лтава" на переході майже ніхто не зупиняється, біля ТРК "Київ" мене якось облаяли за те, що почав перехід, і не дав водію проїхати без зупинки) Все це, звісно, на без вийнятків.
    Рівень культури на дорозі у Москві вищий, ніж у Києві (а тим більше Харкові)
    Зокрема це досягається системою штрафів (наприклад за порушення швидкісного режиму).

Але! Давайте, окрім "москви-пітера" згадаємо про Росію... Тільки не на рівні федеральних трас, а в "глубінці"...

Серед іншого, варто згадати і "питому вагу" різних силових структур (поліція, ФСБ) на тисячу душ населення і про рівень власних свобод. Отут то й починається "пічалька"...
    Про негазифіковану частину РФ взагалі не варто згадувати - це перекинута догори дригом реальність.
    Завсідник

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Рівень культури на дорозі у Москві вищий, ніж у Києві (а тим більше Харкові)
    Зокрема це досягається системою штрафів (наприклад за порушення швидкісного режиму).
    Можливо. Я більшою мірою про культуру населення в цілому і відсутність суцільного хамства.
    Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Але! Давайте, окрім "москви-пітера" згадаємо про Росію... Тільки не на рівні федеральних трас, а в "глубінці"... Отут то й починається "пічалька"...
    Згоден на сто відсотків. Періодично подорожую власним автомобілем у Ярославську та Тверську області. Станом на зараз стан доріг місцевого значення на деяких відрізках - суцільне дно.
    Пророк

Можливо. Я більшою мірою про культуру населення в цілому і відсутність суцільного хамства.
    "В цілому", загалом, цей мегаполіс перетворюється в "Москваабад".
    З усими наслідками, які випливають.

Згоден на сто відсотків. Періодично подорожую власним автомобілем у Ярославську та Тверську області. Станом на зараз стан доріг місцевого значення на деяких відрізках - суцільне дно.
    Дороги, то не найбільше зло.
    Для мене особисто найбільшим злом виявилась брехлива кремлівська політика, включно з "оболваніванієм" власного населення. Поліцейське свавілля та "прочі бЬєспрідЬєл".
    Ну а "равшани і джамшути", інші "чехи", які є "хазяїнами жизні" - то була лише "вишенька на тортік".

Пророк

Ответ Сообщение от олейник илья Посмотреть сообщение
    убивать тех,кто под властью этих мразей жить не хочет.И при этом они называют себя свободными европейцами, а тех-рабами.
    Есть нюансы! "Тех" хотят жить под властью гораздо больших мразей! Вот в этом и вопрос! Русский мир мы с тобой по разному видим. Ты в сказки веришь, я в реальность!
+ Ответить в теме
Страница 90 из 99