Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1649Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 83 из 103
Показано с 821 по 830 из 1029.
 1. #821
  Offline
  Завсідник

  Re: Кремлевская пропаганда

  Як визволити Донбас невоєнним шляхом

  Офтоп:
  Це питання не зовсім коректне і само по собі виявляє чималі проблеми, а також дає не багато підстав для оптимізму і перспектив. Так, Москва принесла в окуповані регіони власне уявлення про дисципліну і порядок, що являє собою своєрідний гібрид власного кріпацтва, позиченої у Заходу військової і поліцейської організації і радянського менталітету. Але що буде робити домашня худоба, яку визволять із стійла? Чи не схоче вона туди повернутися знов? В сучасному Донбасі що таке об’єктивність зрозуміють не більше 10% мешканців, стільки ж здатні назвати відмінності СРСР і Росії. В соціальному відношенні цей регіон є одним із найбільш не самодостатніх, темних і відсталих. Суспільну думку там ще з радянських часів майже цілковито контролював місцевий адмінресурс, компартія і церква МП. Як з’ясувалося культурна революція 30-х років і подальша загальна писемність не тільки не призвели до прогресу просвіти, але навіть погіршили ситуацію. Сучасні прибічники інтеграції з Москвою нікого звільняти не збираються і навпаки зацікавлені у жорсткій владі і режимові без зайвих прав і свобод, а якщо українці збираються доводити переваги вільного життя, їм доведеться це робити не одне десятиріччя.
  Слабкість супротивника полягає в іншому і її потрібно не просто розуміти, але постійно мати на увазі, висвітлювати і втілювати на практиці. Західні спостерігачі дещо боязко і соромливо говорять про власне авторське право − ахіллесову п’яту Москви з її майже візантійським православ’ям і Третим Римом, які на жаль вже ніколи зможуть її дорікнути в тому ж. Уся інфраструктура величезної євразійської країни не залишає сумнівів в тому що вона цілковито орієнтована на Захід через вікно в Європу. Головні її ресурси зосереджені у Північно-східному регіоні з центрами у Москві і Петербурзі, а російська мова переповнена словами того ж походження іноді з перекрученим змістом. Знайти альтернативних постачальників ідей і технологій вже навряд чи колись вдасться. Але ж віддалені провінції з їхніми недорозвиненими суспільними думками досить нагодовані пропагандистськими вигадками про те що Москва насправді не копіює, не краде, заздрить і не обдурює усіх, а є самодостатньою альтернативою и навіть суперником Заходу. Навіть відносно інформовані регіональні та столичні еліти зберігають ілюзії про те що він перебіситься і знов буде дарувати їм ноу-хау і інновації, які вони як завжди переупакують і передадуть провінціям в якості власних винаходів.
  Подальший розвиток подій покаже це і навряд чи європейці і американці після двох світових війн повторять старі помилки. А безглузді авантюри кремлівського керівництва мають скоріше за усе призвести до остаточного зіпсування відносин і зовнішній зв’язків та зростання кількості депресивних регіонів на власній території «РФ» і їхній подальший занепад. Це ж стосується її територіальних придбань і васалів. Серед претендентів на таку перспективу зокрема опинились Донбас і Крим, яким не варто довго дочікуватися соціальних катаклізмів, подальшого занепаду і розрухи.

 2. #822
  Online
  Гуру

  Re: Кремлевская пропаганда


  Ответ Сообщение от Izumsky Посмотреть сообщение
  В соціальному відношенні цей регіон є одним із найбільш не самодостатніх, темних і відсталих.
  Що значить "в соціальному відношенні"?
  Я навчався у виші, де були студенти майже з кожної області Центральної і Східної України. За моїми суб'єктивними спостереженнями, а згодом за результатами складання іспитів, участі у всеукраїнських олімпіадах і інших конкурсах, найкраща шкільна база і найкращі результати в навчанні в інституті були у студентів із Запорізької області та з Донбасу. Ще я грав в інститутському оркестрі, і тихенько заздрив виконавчій майстерності студентів-музикантів з міста Молодогвардійськ Луганської області.
  Це, звичайно, досить суб'єктивні спостереження, з обмеженою кількістю контингенту, але тим не менш, у мене язик не повертається назвати Донбас темним та відсталим. Ну і, може, "в соціальному відношенні" - це не те, про що я написав.
 3. #823
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Michael, на соціальних картах (злочинність, інфекційні хвороби, алкоголізм, рівень розлучень, забруднення навколищнього середовища і т.п.) він виглядає темною плямою у порівнянні з іншими регіонами України.
 4. #824
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Павел Казарин: Приручить левиафана

  Украинское общество никак не может ответить себе на вопрос: где лежит грань между цензурой и государственной безопасностью.
  Первое. Любая ли дискуссия имеет право на существование?
  Второе. Может ли открытое общество оставаться открытым в условиях агрессии со стороны закрытого?
  Третье. Где грань между оппозиционным СМИ и тем, которое существует на деньги агрессора?
 5. #825
  Online
  Гуру

  Re: Кремлевская пропаганда


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Michael, на соціальних картах (злочинність, інфекційні хвороби, алкоголізм, рівень розлучень, забруднення навколищнього середовища і т.п.) він виглядає темною плямою у порівнянні з іншими регіонами України.
  Ось що видає гугл по захворюванням (2013 рік):

  По злочинності за 2014:

  Смертність за 2012:

  Зарплати 2011:

  Може я не те дивлюсь, але не такі все там і чорні плями. Більш того, як я розумію, статистика надається в абсолютному счисленні, тож треба враховувати густину населення:
 6. #826
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Мова про хвороби, які називають соціальними - туберкульоз, СНІД, гепатит, + алкоголізм, наркоманія, самогубства. Серцеві чи шкірні хвороби тут ні до чого, хіба що останні можуть бути пов'язані з екологією.
  Географічні особливості[ред. • ред. код]
  Найбільша кількість отруєнь і алкогольних психозів реєструється в Донецькій області — близько 6 тисяч в рік. У більшості західних і центральних областей цей показник не перевищує 500 випадків на десять тисяч чоловік в рік.
  Мабуть, на 100 000, а не на 10 000.

  По туберкульозу, СНІДу, гепатиту Донецька область теж серед лідерів, але не дуже відрізняється від сусідів (Запорізька, Дніпропетровська, Луганська, Харківська).
  СРАВНИТЕЛЬНЫЙ АНАЛИЗ ЭПИДЕМИОЛОГИЧЕСКОЙ СИТУАЦИИ РАСПРОСТРАНЕНИЯ НАРКОТИКОВ В ХАРЬКОВСКОМ РЕГИОНЕ С СИТУАЦИЕЙ В УКРАИНЕ В ЦЕЛОМ
  ... Безусловными лидерами, как по абсолютному количеству больных наркоманией, так и в относительных показателях на 10 тысяч населения являются промышленно развитые области востока, юго-востока и юга Украины: Днепропетровская, Николаевская, Одесская, Запорожская, Донецкая области

  я колись працював з такими карти Центру Разумкова, звернув увагу. спробую їх знайти.

  цікаво, щойно подивився, що найвища захворюваність на СНІД фіксувалась в місті російської слави Севастополі.
  http://infolight.org.ua/content/anal...iyi-v-ukrayini
 7. #827
  Online
  Гуру

  Re: Кремлевская пропаганда


  Victorious, Подивився також статистику по ВІЛ, розлученням, алкоголізму і наркоманії. Ви праві, що Донбас серед лідерів, але така ж погана ситуація і в деяких інших областях. Тож враховуючи це, а також рівень доходів за довоєнні роки, власні спостереження рівня освіти та заможності представників різних регіонів, все одно не згоден з чисельними висловлюванням, що Донбас - абсолютне соціальне дно і т.п. В чомусь там гірше, в чомусь краще, а "в середньому по лікарні" - те ж саме, що й скрізь (про ситуацію на сьогодні, звісно мова не йде). Ну це моя особиста думка.
 8. #828
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  а потом они удивляются, почему мы закрыли "оппозиционный Дождь"  * * *

  Olga Nezhnikova
  Как вы думаете, с сайта какого СМИ этот скрин? НТВ? Звезда? Лай-ньюс? 1-й анал? Не угадали. Это самый "честный" и "порядочный" "оппозиционный" российский телеканал "Дождь". Давайте, расскажите мне, что Украина несправедливо запретила вещание "Дождя" на своей территории.
 9. #829
  Offline
  Завсідник

  Re: Кремлевская пропаганда


  Главные ресурсы информационной войны против Украины сейчас сосредоточены в ток-шоу Соловьева, Норкина и Бабаяна при поддержке нескольких дезинформационных ресурсов и личностей подобного рода. Главные направления их нехитрой абсурдистской провокационной зомбирующей деятельности, рассчитанной преимущественно на слабоизвилинных несамодостаточных,− это тщеславное восхваление, поддержка и культ путинского придворного истеблишмента а также всяческое очернение и унижение его противников. Украине тут предназначается второй сорт с лишением территориальных и имущественных прав. Нечто подобное можно было наблюдать во время конфликта с Грузией. Главным инструментом юродствующей пропаганды остается кремлевское телевидение и кино, а также Интернет-ресурсы вроде Youtube и Facebook, где с переменным успехом кормится целая армия троллей. Примечательно, что в традиционном логове sevastopol.info их сейчас нет и крымские аборигены стараются опасливо обходить политические темы. Вся публика русскоязычная и пользуется скверным советским сленгом с добавками продуктов собственного языкотворчества. Европейцы и американцы реагируют на такое вяло, пытаются что-то обсуждать с плохими актерами в дурных спектаклях, легко попадаются на обман и провокации, способствуя популярности столь отвратительных мероприятий, и достойны лишь сожаления и насмешек. Судя по опросам общественного мнения, в «РФ» у вызывающе нелепой кремлевской пропаганды нет ни оппонентов, ни альтернатив, но в отличии от советских времен эффект далеко не 100%.
 10. #830
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Снова «накормили дерьмом». Пропагадисты на Канале «Россия» выдают пособника террористов за бойца АТО
+ Ответить в теме
Страница 83 из 103