Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1649Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 82 из 103
Показано с 811 по 820 из 1029.
 1. #811
  Offline
  бог

  Re: Кремлевская пропаганда 2. #812
  Offline
  бог

  Re: Кремлевская пропаганда


  Ответ Сообщение от телевизороголовый Посмотреть сообщение
  а фейки то где?))) где фейки российских сми?
 3. #813
  Offline
  Завсідник

  Re: Кремлевская пропаганда


  Как кремлевские осведомители пытались всучить дезу британскому журналисту от имени украинцев.
  https://www.facebook.com/max.r.tucke...82?pnref=story
  http://censor.net.ua/news/422378/ros...tiv_poroshenko
  https://soundcloud.com/max-tucker-1/...caught-on-tape
  А тот взял да и не поверил.

 4. #814
  Offline
  Завсідник

  Re: Кремлевская пропаганда


  Кремлевская агентура использует различные средства для распространения дезинформации. «Мы учитываем все, от интернет-троллей до пропаганды и лжи , распространяемых медиа компаниями, вроде RT и Sputnik»,− сказал Вильгельм Unge, пресс-секретарь Службы безопасности Швеции выступая в этом учреждении в прошлом году.
  http://www.nytimes.com/2017/01/07/wo...smtyp=cur&_r=0
 5. #815
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Россия ведет информационную войну против Швеции.
  Шведский институт международных дел обвиняет Россию в использовании поддельных новостей и фальшивых документов, с целью влияния на общественное мнение.

  Russia waging information war against Sweden, study finds
  Swedish Institute of International Affairs accuses Russia of using fake news and false documents to influence opinion
 6. #816
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Берлін – Заклики до контролю над ЗМІ у Німеччині стають не лише дедалі гучнішими, а й реалізуються у конкретних заходах. Ідеться про боротьбу з поширенням неправдивої інформації, пропаганди і навіть брехні в соціальних мережах, приміром у Facebook. Цього разу пропаганду закидають лише російським інформаційним мережам Russia Today, Sputnik News та News Front. А їхню діяльність вважають замовною – на користь Кремля. Які методи протидії до цих ЗМІ застосовує Німеччина?

  Сайти, котрі поширюють пропаганду за вказівкою уряду, мають бути покарані, або у крайньому разі заблоковані, сказав голова агентства Національної безпеки Німеччини, депутат німецького Бундестагу (ХДС) Патрік Зенсбург. Новим приводом для ненової уже пропозиції щодо контролю над потоком інформації стали хакерські напади під час виборчої кампанії у Сполучених Штатах Америки. 2017 рік стане і для Німеччини виборчим: у багатьох землях відбудуться вибори, а також парламентські перегони до Бундестагу у вересні. Тож політики вже нині намагаються знайти розв’язання проблеми впливу на громадську думку ззовні, приміром через соціальну мережу Facebook. Уже через кілька тижнів німецькі користувачі будуть отримувати повідомлення від Facebook про Fake News – тобто фальшиві повідомлення, розповів телеканалу WDR журналіст Давід Шрафен.

  «Ще восени я дуже занепокоївся тим, як відбуватимуться земельні вибори і вибори до Бундестагу. Адже нині ми спостерігаємо, як через Фейсбук, соціальні мережі поширюється величезна кількість нісенітниць, брехні, вигаданих фактів, тобто Fake News. Я зв'язався з представниками Facebook і сказав, що було б розумно щось зробити. Відбулися численні переговори, після чого нам запропонували запровадити систему попередження можливої фальшивої інформації», – розповів німецький журналіст.

  Перевірку та рішення щодо правдивості інформації у Німеччині здійснюватиме агенція Correctiv – за їхнім твердженням, незалежна і некомерційна спілка журналістів. Однак фінансується вона з пожертв державних організацій, зокрема Федерального центру політичних досліджень Німеччини.

  Наступним кроком до контролю над ЗМІ у ФРН стане закриття фальшивих інтернет-сторінок. Нині йдеться про Russia Today, Sputnik News та News Front. У розмові з кореспондентом Радіо Свобода німецький адвокат, експерт з питань України Мартін Лютле, який також стикнувся з російською пропагандою, підтримує закриття фальшивих інтернет-сторінок.

  «Російська пропаганда відома своєю небезпечністю. З’являється дедалі більше повідомлень щодо того, як Кремль фінансує право-радикальні партії. Щоправда, про це стає відомо шматочками. Тим часом вплив Росії набуває більшої сили, але люди ще досі цього не усвідомлюють», – попереджає німецький адвокат Лютле.

  Німецькі політики вважають Russia Today, Sputnik News та News Front із самого початку їхнього існування відвертою російською пропагандою. Для радіо Deutschlandfunk фахівець із питань ЗМІ, аналітик Бернгард Пексен пояснив принципи роботи RT Deutsch....

  http://www.radiosvoboda.org/a/28239819.html
 7. #817
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


 8. #818
  Offline
  ри?

  Re: Кремлевская пропаганда


  так уже построїли той мост чи ще?
 9. #819
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда
  Пророссийского блогера-пропагандиста Грэхема Филлипса выдворили из здания британского парламента.
  Соответствующее видео опубликовали в Твиттере посольства Украины в Великобритании.
  На нем видно, как охрана выводит Филлипса с одного из залов парламента под крики "позор", "убирайся", "лжец".
 10. #820
  Offline
  Пророк

  Re: Кремлевская пропаганда


  Соловьев. Боярышник.

+ Ответить в теме
Страница 82 из 103