Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей373Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 18
Показано с 31 по 40 из 178.
    Пророк

re: Вічна пам'ять героям!

Смерть Юрія Вербицького, викраденого з Олександрівської лікарні Києва разом з Ігорем Луценком, «настала в результаті переохолодження», повідомив Радіо Свобода речник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Київській області Микола Жукович. «Експерт повідомив, що смерть настала від переохолодження, а тілесні ушкодження, які отримала ця людина, не пов’язані зі смертю Юрія Вербицького», – сказав речник.

* * *
    А то, что человеку фашисты ноги перебили и он не мог идти, это значения не имеет, "человек умер от переохлаждения, пытки ни при чем".

Пророк

я cтавлю лайк, і думаю, чи правильно ставити лайк, коли читаєш про тортури...
    вбивають і калічать кращих, відбір навпаки, як і завжди в історії.
    не хочеться громких слів, але думаю, що жертви не марні. як не були марні жертви угорських повстань 1703-1830-1848 і аж до 1956, чи польських, з такою ж приблизно періодичністю.

люди зробили коротеньке відео про Сеника, для якого за 2 години здали кров 200 киян. Його вбили кулею, про яку тут чимало писали. до речі, відео кладе край аморальним спекуляціям, що він, мовляв, спалився запалювальною сумішшю і т.п. така пуля вбиває кабана або глушить незахищений двигун автівки. а тут - по людях. ці пулі знаходили на Грушевського, фото я давав. фото сліду від неї в металоконструкціях давала Nickeler.

PS ага, це був tayatlas! щойно побачив. чи вистачить совісті вибачитись перед мертвим?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    PS ага, це був tayatlas! щойно побачив. чи вистачить совісті вибачитись перед мертвим?
    За что мне извиняться ? За то, что я высказал мысль, что надо наказать именно настоящих виновных за его убийство ? Завтра и тебя точно также какая то сволочь-провокатор убьет в спину из охотничьего ружья с 2 метров. Вот тогда можешь и "рассказывать" все что угодно о преступной власти, демократии и т.п.
    Banned

Я тоже согласен с тем, что надо разобраться, но доказательства пока что на стороне майдана. По крайней мере, кроме как "это провокация" других опровержений я не слышал, такие дела!
    Про гильзы на доме украины - нефиг делать, что сами накидали. Их там убивают, конечно, что они стараются выкручиваться, все таки не стадо овец на убой подготовленное
    2.0

Enter, бля, у мене поріг витримки високий, але я не можу читати ту статтю про Вербицького... щиро бажаю всім причетним до його загибелі, щоб вони повиздихали...

Victorious, да, вчора читала текст про ці кулі. вони, якщо вірити авторові, є частиною експериментальної партії, яка так і не потрапили в масовий ужиток. і призначені якраз для розриву і зупинки двигунів.

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    То есть, несут через весь Майдан, через баррикады, но никто этого не замечает.
    в дні пекла там можна було не побачити що робиться поряд - газ, відносна темрява, величезна кількість людей. і постійно когось виносять. постійно! Нігоян нетривалий час лишався живим, як говорять свідки.
    і йдіть зі своїми альтернативними думками від шарих-чалєнок-джангірових в дупу, якшо шо...
    да, більше нічого робити протестувальникам як убивати своїх на догоду владі.

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    А если люди ставят под сомнение виновников его смерти.
    а ви подивіться, які люди це роблять? і подивіться на методи - заручники, катування...
    ах да ж, ви думаєте, це провокація. але навіщо людям катувати до півсмерті своїх сателітів, які в бою матимуть більше користі, аніж в якості ефемерних, але мертвих героїв? як малі діти, їй богу... плюс для того, щоб катувати і ніхто раніше часу про те не взнав, треба мати якусь локацію, куда би ніхто не втулився.
    плюс, ефемерні катовані менти, про яких в профспілках і КМДА ніхто не знаю, а сайт МВС безапеляційно заявляє, що під час катувань був присутій "кандидат в депутати від Свободи Левченко"
    бляха, вибри кінчилися два місяці тому, Левченко не кандидат. і звідки інформація, що він там був - хоч би написали для красного слівці "за словами постраждалих, за тим спостерігав Левченко"? до речі, через цю ахінею Левченко, який цілком і повністю перебуває в Українському домі, а не КМДА, судитимиться з ментами. припускаю, що безрезультатно, і все ж...
    І знову ж таки, де їхні постраждалі? чого про них немає ніяких достовірних даних? я думаю, що Майдан би скинувся і поміг навіть - така тут психологія, підтримувати людей.
    а ще, чому на пресуху мента, який мав розказати про те, хто давав накази стріляти, прийшов якийсь джастінбібер, який розказав, що він з Правого Сектора і шо бачив, як зброю носять в хлібові. а організатори конференції вмить зникли... тобто звязку з ними не було.
    нам намагаються вкидати "альтернативні точки зору", щоб посіяти сумнів. і вестися на них - себе не поважати...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а ще, чому на пресуху мента, який мав розказати про те, хто давав накази стріляти, прийшов якийсь джастінбібер, який розказав, що він з Правого Сектора і шо бачив, як зброю носять в хлібові. а організатори конференції вмить зникли... тобто звязку з ними не було.
    Це Ви не про цього, бува:

«Озброєний майданівець» розповів, що в міліції його катуваннями змусили зачитати зізнання
    2.0

infospacer, нє, про оцього
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    нам намагаються вкидати "альтернативні точки зору", щоб посіяти сумнів. і вестися на них - себе не поважати...
    До речі чим грубіша брехня від органів МВС, якто про Гаврилюка, якого роздягли буцімто для спасіння життя, тим жорсткішими стають фільтри у людей, що не втратили здатність мислити. Спочатку намагався дослухатися до різних точок зору, співставляти... а чим далі, бачу, що з боку офіційних джерел йде така брехня відверта, що вже ці джерела сприймати всерьйоз може лише людина розумово відстала. Чесно? Я довго не міг повірити, що вони будуть так відверто брехати, не турбуючись ані трохи, щоб зберегти якесь лице, щоб хоч трохи було правдоподібно... ну щоб в людей хоч якісь сумніви залишалися, що не можуть же ж офіційні джерела так брехати... Ні, не залишили ні краплі сумніву - можуть. Не вірю більше жодному слову, не сприймаю... відмовляюся сприймати ці джерела.
    2.0

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Я довго не міг повірити, що вони будуть так відверто брехати, не турбуючись ані трохи, щоб зберегти якесь лице, щоб хоч трохи було правдоподібно...
    повірте. так і є. при чому якраз безапеляційні заяви "органів" вказують на їхню брехню. в них абсолютно нема логіки і ланцюжка посилань на джерела. і щойно ставиш два-три питання в умі - зразу все сиплеться...
    Не вірю більше жодному слову, не сприймаю...
    і це правильно. все - перевіряється, уточнюється... тільки так...
    Пророк

До речі чим грубіша брехня від органів МВС, якто про Гаврилюка, якого роздягли буцімто для спасіння життя, тим жорсткішими стають фільтри у людей, що не втратили здатність мислити. Спочатку намагався дослухатися до різних точок зору, співставляти... а чим далі, бачу, що з боку офіційних джерел йде така брехня відверта, що вже ці джерела сприймати всерьйоз може лише людина розумово відстала.
    "Худший враг любой пропаганды — интеллектуализм." © Й.Геббельс
+ Ответить в теме
Страница 4 из 18