Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей372Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 18
Показано с 111 по 120 из 178.
    Пророк

re: Вічна пам'ять героям!

Харьков.

Нервова, курррва

Ну от... Відкрився мій список знайомих (нехай і випадкових), які загинули в АТО. Дай Боже, аби в ньому було лише одне ім"я!
    Вічна пам"ять!

Он погиб вчера под Донецком.
    Сын, папа, дедушка, друг, товарищ, побратим, полтавчанин, украинец, "правый", художник, "не формат", боец, воин, герой...
    Валера, "Полковник", "Кабул".
    Помните его.
    المزيد من النفط

sharasha, співчуваю. А скільки років йому було? Питаю,бо написано,що дідусем вже був,а по фото не скажешь.
    Нервова, курррва

Karen, я точно не скажу, бо був просто знайомий. Але він афганець. Тож, дідусем реально міг бути.
    От так здавалося б просто знайомий, просто бачив кілька разів і говорив. Але так зле стало...

Історію він розказував: Йому виставили страшний діагноз в лікарні. І він такий: "Я думаю, ну всё. Откопаю СВД и хоть куда-нибудь стрелять. А на следующий день мне сказали, что не мои результаты были. А я то настроился!"
    Це було рік тому. І, мабуть, СВД він таки "відкопав"...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Karen, я точно не скажу, бо був просто знайомий. Але він афганець. Тож, дідусем реально міг бути.
    От так здавалося б просто знайомий, просто бачив кілька разів і говорив. Але так зле стало...

Історію він розказував: Йому виставили страшний діагноз в лікарні. І він такий: "Я думаю, ну всё. Откопаю СВД и хоть куда-нибудь стрелять. А на следующий день мне сказали, что не мои результаты были. А я то настроился!"
    Це було рік тому. І, мабуть, СВД він таки "відкопав"...
    Десь мабуть років 50-55 ,якщо служив у Афганістані .Царство небесне. І най твій список на його імені буде закрито.
    Нервова, курррва

Просили поширити інформацію щодо похорон. І дуже просили полтавців за можливістю проститися із Героєм, який захищав Нашу рідну землю!

Уважаемые друзья! Полтавчане! Придите проститься с Героем!
    Валера Бонякивский, "Полковник", "Кабул".
    Панихида состоится 20.10.2014 в 11-00 (понедельник).
    Свято-Успенский Кафедральный Собор
    (Соборный майдан, 1, рядом с Белой беседкой).
    Сделайте, пожалуйста, репост.
    Пророк

вчора загинув під час обстрілу Маріуполя російською артилерією - сержант морської піхоти Артем Корнєв. 23 роки, з міста Пологи. раніше служив у Феодосії.

у поросяти - "режим тиші", чорт забирай. найкращих хлопців виставляють, як мішені в тирі.
    Новачок

Серце розривається від болю, скільки тих що вже полягли , скільки покалічено.
    2.0

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    у поросяти - "режим тиші"
    після того як в ДАП нашаткували пару сотень сєпарів і похерачили їх техніку, уже нєт...
    тяжко все це...
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    після того як в ДАП нашаткували пару сотень сєпарів і похерачили їх техніку, уже нєт...
    Ну в мене особисто є підозри, що ці дані свідомо завищують. Як і завищували раніше. А там - хз. Думаю достаменно правду знають тільки ті, хто перебуває на фронті. Викривлення в рамках інфораційної війни в різній мірі йде з обох сторін.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 18