Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей373Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 18
Показано с 91 по 100 из 178.
    Пророк

re: Вічна пам'ять героям!

що ж ви не пишете, що в місті відбувається7
    Полтава попрощалася із жертвою "Іловайського котла".

У Свято-Успенському кафедральному соборі выдбулася церемонія прощання із загиблим у "Іловайському котлі" на сході України бійцем батальйону "Донбас" Антоном Цедіком.

27-річного Антона, який мав дві вищі освіти, багато цікавих задумів, у місті добре знали. Він був активним учасником Майдану, добровольцем пішов захищату Батьківщину від російських агресорів. Провести героя в останню путь прийшли рідні, друзі, бойові побратими, численна громадськість.
    http://www.ukrinform.ua/ukr/news/pol...a_foto_1970745

المزيد من النفط

Най земля тобі буде пухом ,Антоне ! Дякуємо ,що нас до останнього боронив ! Слава Україні ! Слава Героям! Смерть ворогам!
    Пророк

ось вони, герої, живі й здорові, поряд, і їи можна реально допомогти:
    Захисні екрани для українських БТРів самотужки виготовляють полтавські волонтери.

За роботу грошей не просять. Закуповувати метал допомагають небайдужі полтавці. Кажуть, готові працювати і вдень, і вночі задля порятунку героїв, які воюють на Сході.

Євгену Логвінову - 67. Має пристойну пенсію. Але сидіти, склавши руки, коли в країні йде війна, каже, не в його характері. Побачив по телевізору як волонтери з Кременчука рятують українських військових і собі взявся до справи. Євген Логвінов, виготовляє обладнання для захисту БТР:
    - Захотів допомогти нашій армії, нашим хлопцям, бійцям, героям. Як можу так і допомагаю. Хай спасу одне життя, один БТР спасу, то вже можна жити спокійно.

Перші захисні екрани для БТРів виготовили власним коштом. Встановлювали їх - у зоні бойових дій. Нині Євген Логвінов має добровільних помічників. Хлопці працюють не за гроші.

Івана Полтавця після поранення на майдані не взяли до війська.
    Іван Полтавець, допомагає виготовляти захисні решітки:
    - Я міг там стояти, поряд із хлопцями, битися із ворогом, але, на жаль, не можу. Для того, щоб якось заспокоїти свою совість, сюди прихожу щось роблю.

От такі решітки рятують екіпаж та бойові машини від влучення кумулятивних зарядів. Металеві екрани виготовляють на одній з місцевих металобаз. Її власник, дізнавшись про волонтерів, запропонував працювати на його території. Грошей ні за оренду, ні за електрику - не бере.

Сергій Шкурупій, підприємець:
    - Хочеться спасти тих солдат, тих воїнів, які находяться на передовій, які молоді хлопці там погибають, я вважаю, що це теж і мої сини молодь. От цього і вирішили допомагати.

Волонтери вже підготували решітки для чотирьох бронемашин. Кожна коштує близько п’яти тисяч гривень. Гроші на кольчуги для бронемашини дають усі небайдужі. Попри перемир’я, Євген Логвінов зі своїми однодумцями продовжать роботу.

Євген Логвінов, виготовляє обладнання для захисту БТР:

- Ну поки це буде потрібно нашим солдатам. Хотілося б щоб війна завтра закінчилася і оце все покинуть. Ми будемо робити скільки в нас вистачить сил, можливостей.

Вже найближчим часом полтавський пенсіонер разом із друзями та синами - знову вирушить у зону АТО.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ось вони, герої, живі й здорові, поряд, і їи можна реально допомогти:
    Кто понял где это? Куда можно подъехать?
    Пивовар

https://www.facebook.com/BtrEkranPoltava
    может тут есть контакты
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Кто понял где это? Куда можно подъехать?
    проезжая с Браилок на Половки на мосту перед путями сморим вправо видим козловый кран - это оно, как мне рассказли
    бог

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=tMjl1euADEg
    Я, лично, не могу на это смотреть... Сердце разрывается.
    бог

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Я, лично, не могу на это смотреть... Сердце разрывается.
    ...ух-ты... не заметил, что уже в сепаратизме как 4-ре часа висит это видео... удалить что ли...
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...ух-ты... не заметил, что уже в сепаратизме как 4-ре часа висит это видео... удалить что ли...
    Нет. Тут тоже пусть будет. Да и тут более кстати.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 18