Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей29Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 33 из 33.
    Пророк

Re: Коррупция убивает

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    а народ в волка!
    так и есть..у нас давно уже превратился - Homo homini lupus est … (

Пророк

КАСЬКО ЙДЕ У ВІДСТАВКУ З ГПУ

Заступник Генпрокурора Віталій Касько заявив, що подає у відставку.

Про це він заявив на брифінгу в понеділок у Києві.

"Я прийняв рішення звільнитися з органів прокуратури, ось мій рапорт, написаний сьогоднішнім числом", - зазначив він.

"Відразу після цієї конференції я подам (генпрокурору – УП) рапорт на звільнення", - сказав він.

Касько не виключив, що після його відставки ГПУ може розвалити справи "діамантових прокурорів".

"Останньою краплею став черговий перерозподіл роботи ГПУ, Шокін забрав у мене всі функції і інструменти вести справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі щодо "діамантових" прокурорів", - додав він.

Він повідомив, що радився про своє рішення, і партнери закордоном визнали, що іншого шляху немає.

"ГПУ - це мертвий орган, у незалежність якого ніхто не вірить", - зазначив він.

Касько додав, що планує працювати в подальшому адвокатурою.

Він додав, що не хотів би озвучувати за інших, чи йтиме у відставку хтось з його колег.

В самому рапорті, зокрема, йдеться, що керівництво прокуратури перетворило ГПУ на орган, де панує корупція і кругова порука, і будь-яка справа змінити цей стан відразу переслідується.

Пророк

А тут как тут наш Владислав Куценко:

"У него в руках были все механизмы для того, чтобы продемонстрировать обществу работу", - ГПУ об отставке Касько
    В Генеральной прокуратуре заявление Виталия Касько об отставке с поста замгенпрокурора расценивают как пиар-акцию.
    Такую позицию органа в эфире "112 Украина" выразил помощник генпрокурора Владислав Куценко.

Источник: http://censor.net.ua/n374329
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4