Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 42.
    Пророк

Re: Являются ли лакеями заробитчане?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    В Москве полно неприватизированных квартир. А учитывая изменения в законодательстве, теперь многие "коренные масквичи", которые сдавали свои неприватизированные квартиры гастрабайтерам, теперь начнут боятся сдавать нелегально жилье. А легально сдавать можно только собственное жилье...
    Вот и получится, - квартира есть и ее как бы и нет...
    вроде как Лера говорила про заробитчан, так что думаю жилье купленное, а не в подарок от советской власти досталось

Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    вроде как Лера говорила про заробитчан, так что думаю жилье купленное, а не в подарок от советской власти досталось
    Я не конкретно о лерыном случае.
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    ну да...по здешним меркам две квартиры в москве - неплохо ящитаю
    Та "нівапрос".
    Знаєш, у Полтаві є такий собі "Хуторок", на "Оптиці". Подивись серед буднього дня, які там інколи поруч машини стоять.
    Серед тих, хто "п'є каву" є й бувші "хахли", які "накосили бабла" у Москві, а жити повернулись до України, продавши там "квартіру".
    Мають бізнес.

Живуть тут у гарних будинках, мають не одну машину, відпочивати їздять по декілька разів на рік (не у Крим).
    Поцікався колись, чого вони "сваліли з Москви".....

Не всіх "прЬот" стояти у "пробках", жити у "курятнику", нехай і у престижному районі "білокамЬєнной".
    Можна досить комфортно жити "у селі", на зразок тієї ж Полтави....Просто "не всім дано" зрозуміти.

P.S.
    Може пам'ятаєш у Кобеляках був такий собі костоправ Касьян?
    Так до нього весь "союз" їздив, а він не захотів жити ні у Москві, ні у Києві.
    Йому комфортно було й у Кобеляках...
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Поцікався колись, чого вони "сваліли з Москви".....
    Последний тренд московских пенсионеров : выйдя на пенсию купить квартиру где-нибудь в Белоруссии (там цены пониже и продукты получше), квартиру в Москве сдавать и жизнь-доживать спокойно свой век.
    Пророк

Не всіх "прЬот" стояти у "пробках", жити у "курятнику", нехай і у престижному районі "білокамЬєнной".
    Можна досить комфортно жити "у селі", на зразок тієї ж Полтави....Просто "не всім дано" зрозуміти.
    конечно... не только на зразок тієї ж Полтави, некоторые в ещё большую глушь забираются..(и тут вспомнился Стерлингов). А кому нра. "огни большого города". Тут уж дело вкуса.
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Последний тренд московских пенсионеров : выйдя на пенсию купить квартиру где-нибудь в Белоруссии (там цены пониже и продукты получше), квартиру в Москве сдавать и жизнь-доживать спокойно свой век.
    Та ну!?
    Це вже давно відома тема. І не тільки для пенсіонерів.

Цілком здорові люди, років у 40, таким чином "свалюють" у спокійніші місця. Квартірка - "в поднайом".
    "Класіка", одним словом.
    Часто люди виїздять до США/Канади/Європи, а бабло "капає" на рахунок...

конечно... не только на зразок тієї ж Полтави, некоторые в ещё большую глушь забираются..(и тут вспомнился Стерлингов).
    Він "познав жизнь", тому йому цілком комфортно і "в зЬємлянкЬЄ". Нормальний хід.
    Аби комфортно для душі було.

А кому нра. "огни большого города". Тут уж дело вкуса.
    Вогні "мянять" рівно до моменту, поки їх не "наїсишся".

А коли "наївся" вогнів, нанюхався "смогу" від тліючого торфу (середина літа/осінь), настоявся у пробках, приперся додому в 00:30.
    Як усі "масквічі"...

Так, "бабла" через руки пропускаєш більше, чим у Полтаві. Але - чим більше є, тим більше витрачаєш.
    А "товщина бутерброда" як була, так і залишилась однаковою.

Знаєте, якими "вранішніми новинами" діляться один з одним у Москві? Хто за скільки сьогодні доїхав на роботу, де "простояв", де була "тянучка"...
    5-6 годин на добу просидіти у машині, теж "на любітЬєля".

Єдине, як на мене, що може приваблювати у мегаполісі, на зразок Москви: це можливість навчитися чогось нового, стати досконалим, завести нове коло знайомих, розширити свою "географію".
    А працювати можна і "в селі". То нещасні люди, які в очах мають "длинний рубль".

P.S.
    Колись питаю у американки, мовляв, де у них вважається престижне місце/місто для життя?
    Вона відповіла: "Там, де є гарна робота".

P.P.S.
    Бажаю кожному мати гарну роботу, яка приносила б і задоволення, і заробіток!
    Пророк

А працювати можна і "в селі".

То нещасні люди, які в очах мають "длинний рубль".
    настоявся у пробках, приперся додому в 00:30.Хто за скільки сьогодні доїхав на роботу, де "простояв", те була "тянучка"...
    я таки подозреваю, что раз працювати можна і "в селі", то можно удалённо работать и в мегаполисе не простаивая в пробках по пути на работу, а сосредоточится в свободное время на "навчитися чогось нового, стати досконалим"
    Пророк

Ти в Москві пробувала "пожить"?
    Хоча б 2-3 роки?
    Тільки не "в гостях", а так, щоб:
    "вранці - на роботу, ввечері - з роботи"...

Мається на увазі з нормальної роботи "для білих людей" (не "стройка/куховарка/домработніца"...)
    Пророк

Ти в Москві пробувала "пожить"?
    нет и не тянет, хотя зовут. Но я припускаю, що є і інші у людей предпочтения)
    Пророк

нет
    Основне слово!
    Тоді: "всЬо ясно".

и не тянет
    Коли мені було двадцять років, я наслухався "від старших" про "сЬЄвЬєра" і "длинний рубль", про те, що хтось "приїхав і зразу хату купив і нову машину".....
    Теж мріяв, "мічтаФ" про те, що: "Ось я як поїду, та як зароблю".

Трохи згодом, доля закинула під Тюмень. Проїздом.
    Листопад місяць. На вулиці "-"18, але це ще й не зима. Заходили попоїсти до якихось забігалівок на трасі.
    Тут, біля однієї з них, зупиняється автобус з "вахтою" (чоловік з двадцять). Виходять такі собі "справжні уральські пільмЬєні", беруть по порції їжі.
    Пляшечка горілки розливається "на двох", дяді "їдять". І "ні в одном глазу".

А ми з товаришем, хоч і немаленькі наче, але з тими дядями у порівнянні "як діти", перебіжками біжимо по вулиці до машини, змерзли як цуцики.
    Зразу видно, що "неподготовлена молодЬожЬ"!

Їхали ми зі сходу Росії, під'їзджаємо до Москви, вже й морозів тих немає (вдень навіть "плюс").
    Приїхали до Полтави, а тут "+"10 і ще справжня сонячна осінь. Дуже дико повертатися "з зими у осінь", коли ще й на вулиці тепло.

От тоді, після "тюмені", я почав якимось іншими очами дивитися на Україну, на "длинний рубль".
    А наші білі українські мазанки, навіть у бідненькому селі, для ока більш миліші, аніж чорні "сруби" (хати з дерева) десь у Іркутській області чи Красноярському краї.

хотя зовут.
    Раджу "попробовать".
    Варіантів на виході два: або росіяни отримають у компанію ще одну "хАхлушку-прастітутку" (не ображайся, але поза очі, у 90 відсотках українські жінки там - це "прастітутки").
    Або ти повернешся в Україну "націоналісткою", з кишенями російських рублів.
    А може й без рублів, зате з "виробничою" чи "побутовою" травмою.

Но я припускаю, що є і інші у людей предпочтения)
    Та ну да, згоден!
    Якщо комусь дуже хочеться "потусіть" у колі таджиків чи "чехів", то Полтава для цього не найкраще місце.
    А у Москві якраз "саме то, што нада".
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5