Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1647Благодарности

Результаты опроса: Памятник Ленину в Киеве нужно было демонтировать?

Голосовавшие
69. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

39 56.52%
  • Нет

30 43.48%
+ Ответить в теме
Страница 92 из 115
Показано с 911 по 920 из 1141.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Декомуннизация, или Ленина нужно было демонтировать?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    бабці в хустинках так багато жертвують, шо попам аж на іномарки вистачає (:
    ))) Я чогось згадав про Андріївську (чи як там її) церкву біля ОДА. То мабуть бабці Половинки стільки "нажертвували", що аж на церкву вистачило
    До слова, жирують в основному попи УПЦ МП. Їм віра не дозволяє їздити на авто вітчизняного виробництва :)

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    у когось у селі усі церкви позносили :)
    краще б називати з ніками.
    Церква була майже 200-літня і зараз би її віднесли до пам'яток архітектури місцевого значення. І до найближчої - 20-30 км.

Новачок

Sky, Я атеїст, тож мене знищення церков не дуже розчулює. Хоча я визнаю шо насильство це не найкращий метод боротьби. Я мрію шо колись людство стане зрілим і освідченим настільки шо само відкине уявного небесного батька. І церкви будуть розтягнуті на будівельний матеріал як такі шо втратили сенс. Але дійсно, ті храми які являють собою архітектурну чи історичну цінність нищити взагалі не можна - це також само по собі історія людства, яка до 1755 року взагалі мало не контролювала розвиток майже всього населення планети. Щодо хто з попів жирніший КП чи МП я якось не замислювався. Я замислювався чому існує взагалі два патріархати, які сповідують одне й те саме. Потім почитав історію релігії, зокрема історію папства Лозинського і зрозумів шо в церкві боротьба за владу точилася, так само як і в політиці, мало не з моменту її заснування, і тут немає нічого дивного і тим більше божественного. Якшо ця тема тебе цікавить можемо продовжити десь в більш відповідній гілці.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Condor, ні, я не люблю довгих дискусій на релігійну тему, це просто марна трата часу. У них кожен починає доказувати свою правоту з піною у рота. Як то кажуть "хто як хоче так і дроче" © так і з релігією. Хтось нею упивається, хтось просто вірить, хтось не вірить взагалі. І кожен по-своєму правий.
    До слова, церква має ще й шикарний бізнес на свічках. Бо більшість з них продають свічку собівартістю 50 копійок за 2-3 грн. Десь навіть сюжет про це бачив.

Я атеїст
    я чомусь так і зрозумів
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    ))) Я чогось згадав про Андріївську (чи як там її) церкву біля ОДА. То мабуть бабці Половинки стільки "нажертвували", що аж на церкву вистачило
    До слова, жирують в основному попи УПЦ МП. Їм віра не дозволяє їздити на авто вітчизняного виробництва :)

краще б називати з ніками.
    Церква була майже 200-літня і зараз би її віднесли до пам'яток архітектури місцевого значення. І до найближчої - 20-30 км.
    ну ти сам сказав усі, я і пріпустив шо у селі була не одна церква

ну а що до пам'яток архітектури, то це як в параші з діди воювалі - ветерани потрібні ліше раз на рік.
    скільки і без того архітектурно цінних будівель руйнується..... бо не має ні грошеі ні бажання у влади їх зберігти
    Пророк

Полтавський міський голова Олександр Мамай має намір на площі, де стояв пам’ятник Леніну в Полтаві, облаштувати Алею Героїв Слави та установити там невеличку капличку.

Про це розповів сьогодні журналістам.

«Я хотів би, щоб на тій алеї були імена 10-ти хлопців з Полтави, які віддали життя за незалежність в зоні АТО. Також, щоб там були імена всіх 9-ти полтавських афганців, які загинули під час виконання свого інтернаціонального обов’язку. Я хотів би, щоб на тій Алеї було і ім’я мера, який керував Полтавою 18 років, Анатолія Кукоби та ще низки інших видатних людей, які працювали на благо Полтави», - сказав Мамай.

Плани полтавський мер почне реалізувати вже 23 квітня – тоді відбудеться сесія Полтавської міськради:

«Ми створили робочу групу. Я думаю, ми на цій сесії міськради, 23 квітня, ми виділимо земельну ділянку для УКБ на тій площі, де був пам’ятник Леніну. Ми ще хочемо створити архітектурну групу, до роботи якої бажаємо залучити Архієпископа Полтавського і Крменчуцького владику Федора», - зазначив полтавський мер.

vpoltave.info
    Пророк

була в Полтаві така вулиця Свердлова, тепер їй повернули назву Монастирська. веде до Хрестовоздвиженського собору. хтось може навести приклади незручностей і невдоволення її мешканців?
    там, до речі, є цікаві будинки.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    «Я хотів би, щоб на тій алеї були імена 10-ти хлопців з Полтави, які віддали життя за незалежність в зоні АТО. Також, щоб там були імена всіх 9-ти полтавських афганців, які загинули під час виконання свого інтернаціонального обов’язку. Я хотів би, щоб на тій Алеї було і ім’я мера, який керував Полтавою 18 років, Анатолія Кукоби та ще низки інших видатних людей, які працювали на благо Полтави», - сказав Мамай.
    Хитрун. Всех в кучу. Мабуть и сам мечтает войти в "низку інших видатних людей, які працювали на благо Полтави". Кстати в ту алею и Ленина можна снова прописать.
    Пророк

скотина. знову мантра про "інтернаціональний обов'язок". такий самий, як у бурятів на долбасі. з єдиною різницею, що вони були люди підневольні й мусили їхати куди партія накаже.
    ===============
    а ось і в Краматорську впав:

У Краматорську знесли пам'ятник Леніну. Трансляцію з мітингу веде телеканал "112 Україна". Спроби повалити пам'ятник тривали всього кілька хвилин. Пам'ятник знесли учасники акції, які зібралися в Краматорську відзначити річницю останнього проукраїнського мітингу в місті у минулому році. Почалася акція близько 17:20. "Вони хочуть сказати, що всі міста Донецької області - це Україна. Мітинг проходить під посиленою охороною міліції", - розповів кореспондент. За даними кореспондента, на ходу прийшли близько тисячі осіб і зараз вони намагаються знести пам'ятник Леніну.
    http://ua.112.ua/suspilstvo/u-kramat...nu-221952.html
    тепер вірю, що місто буде українським.
    Новачок

Мне только немного непонятно почему в толпе был развернут флаг США? Я понимаю что они оплот демократии и все такое, но мы же вместо Ильича туда не будем Вашингтона или Линкольна водружать? Нас и так называют подстилкой Госдепа, зачем было больше поводов давать?
    Пророк

Мне только немного непонятно почему в толпе был развернут флаг США? Я понимаю что они оплот демократии и все такое, но мы же вместо Ильича туда не будем Вашингтона или Линкольна водружать? Нас и так называют подстилкой Госдепа, зачем было больше поводов давать?
    А Вам, вибачте, не по... не все одно, як нас ті кацапи називають? Якщо вже дуже муляє - то назвіть і їх. Підстилкою кадирова, наприклад...
+ Ответить в теме
Страница 92 из 115