Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1647Благодарности

Результаты опроса: Памятник Ленину в Киеве нужно было демонтировать?

Голосовавшие
69. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

39 56.52%
  • Нет

30 43.48%
+ Ответить в теме
Страница 90 из 115
Показано с 891 по 900 из 1141.
    ри?

re: Декомуннизация, или Ленина нужно было демонтировать?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    "За Леніна" це збірний образ. Щоб не перечисляти всіх позицій, починаючи з відношення до Майдану.
    Так, багатьом муляє моя позиція щодо Майдану. Вона відмінна від твоєї, скоріше за все. Так сі стало в житті.
    Збірний образ по леніну, кажеш? :)

От про шо я і кажу. Коли людям подаєш конкретні факти, вони починають списуватися на собіратєльні образи, моральний тиск, совок у голові, коротше "тисамдурак-іди ісправся". Бо крить-то нєчєм, собсно. Шо ж ти тут поробиш... Один Вікторіус сказав, шо вот да, ок, ти провела опитування, воно от таке невтішне. Не навішував ніц. Просто прийняв до відома. Отрадно, що хоч хтось.

А стосовно історії: у всякому випадку історію треба подавати непредвзято і не переписувати кожні 5 років.

П.С. Я хоч буду знати, шо я за леніна, а то оце отак живу-живу, і не в курсі. Спасіба шо очі відкрили, добрі люди.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    в СРСР ... релігія була.
    Дивно. А чого ж тоді в маминому селі всі церкви позносили? Добре хоч з матеріалів одної з них збудували школу, а не сільраду чи клуб. А в сусідньому лишилась тільки одна і то лиш тому, що використовували як зерносховище.
    І мене в Полтаві тайком хрестили вдома ввечері, щоб ніхто не побачив. Будь які прояви релігії присікалися по максимуму.

А щодо мирного атома і електрифікації... Тут я завжди згадую ЧАЕС. Всєсоюзная ударная стройка, АЕС ім. Лєніна... І все пішло прахом через експерименти якихось довбо**бів з Москви. А, ще одне. Тип реактора задумувався як ВВЕР (найвигідніший і найбезпечніший у ті часи), але комісія затвердила будівництво РБМК (найдорожчий з пропонованих варіантів), що міг давати не лише електроенергію, а й сировину для атомної зброї.
    Новачок

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Дивно. А чого ж тоді в маминому селі всі церкви позносили?
    Бо держава не бажала утримувати попів за свій кошт і вони покидали церкви і пішли працювати. А церкви громади розтягли на будматеріал. Викрої 7 хвилин, подивись я там відео кидав Нєвзорова міф про гоніння на церков. Там він наводить цифри і факти.

А щодо мирного атома і електрифікації... Тут я завжди згадую ЧАЕС. Всєсоюзная ударная стройка, АЕС ім. Лєніна... І все пішло прахом через експерименти якихось довбо**бів з Москви. А, ще одне. Тип реактора задумувався як ВВЕР (найвигідніший і найбезпечніший у ті часи), але комісія затвердила будівництво РБМК (найдорожчий з пропонованих варіантів), що міг давати не лише електроенергію, а й сировину для атомної зброї.
    Щодо цього можу додати шо й цигарки у СРСР були діаметром 7,62 мм - це шоб лінії по прокату цигарок швидко перелаштувати на виробництво патронів. Країна ж жила в стані холодної війни.
    Пророк

Бо держава не бажала утримувати попів за свій кошт і вони покидали церкви і пішли працювати.

.....
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение

.....
    я тоже поржал
    المزيد من النفط

Бо держава не бажала утримувати попів за свій кошт і вони покидали церкви і пішли працювати.
    Цікаво ким працювати ?
    Новачок

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Цікаво ким працювати ?
    Подивіться те відео чи почитайте ту книжку
    RAMM, alexx76, рад что смог вас повеселить. (:
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

цигарки у СРСР були діаметром 7,62 мм
    не знав. Ось таке знайшов
    "Итак, сигареты и большинство пуговиц на мужских сорочках имеют диаметр 7,62 мм, что соответствует калибру патронов применяемых во многих видах стрелкового оружия. Пуговицы на пиджаках либо 14,5 мм (пулемет КПВТ), либо 12,7 мм (танковые зенитные пулеметы УТЕС, КОРД и аналоги). На пальто, плащах и других видах верхней одежды размер пуговиц состовляет либо 20 мм (зенитные снаряды), либо 30 мм (пушка 2А42 на БМП-2 и большинство авиационных пушек). Пуговицы на форменных фуражках, по бокам которые, равны 9 мм (пистолет ПМ и многие разновидности пистолетов-пулеметов, работающие под этот калибр). Диаметр бутылки, скажем от водки "Столичная" или пива "Балтика" равняется 73 мм (пушка 2А28 на БМП-1 и станковый гранатомет СПГ). Этот список можно еще долго продолжать, практически любой круглый в сечении предмет, выпускаемый большими заводами, будет соответствовать какому- либо калибру, применяему нашей оборонкой. Объяснение здесь очень простое — во время войны, как только будет отдан приказ о переводе экономики страны на военный лад, заводы на своих станках заменяют ряд деталей и на выход уже пойдут патроны вместо сигарет и пуговиц, снаряды вместо бутылок, артиллерийский порох вместо макарон (да-да, обычная макаронина в точности повторяет артиллерийский порох). Именно по этой же причине куски хозяйственного мыла по габаритам соответствуют тротиловым шашкам. Вот так-то..
    Пророк

Подивіться те відео чи почитайте ту книжку
    RAMM, alexx76, рад что смог вас повеселить. (:
    большое спасибо..жду еще ..по типу как бороздили просторы
    Пророк

не знав. Ось таке знайшов
    Не замечал в то время разницы в толщине между импортными о нашими. Сейчас промерял импортную - приблизительно 7.5 мм.
+ Ответить в теме
Страница 90 из 115