Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1647Благодарности

Результаты опроса: Памятник Ленину в Киеве нужно было демонтировать?

Голосовавшие
69. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

39 56.52%
  • Нет

30 43.48%
+ Ответить в теме
Страница 85 из 115
Показано с 841 по 850 из 1141.
    Новачок

re: Декомуннизация, или Ленина нужно было демонтировать?

Victorious, Тезою про "не потрібно розуміти достатньо запам'ятати" ви намагаєтеся втлумачити в голови людей свою версію патріотизму і погляду на минуле нашої країни, а не справді освідчити їх.

Пророк

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Да вы забыли, и кажется вам неправильно. Не далее как день назад использовали. Пруф.
    Спасибо! Очень тронут вашим вниманием к моей персоне, и благодарен, что вы нашли слово «совок» моем сообщении, но речь была несколько о другом.
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Хтось тут недавно сильно доводив про "совок" в головах. От у молоді "совка" в головах нема, але і перейменовувати вулиці і валять памятники немає особого бажання
    А в приведенной вами цитате, я не обвинял кого-то за «совок в головах», а словами andy ответил на его же вопрос:
    Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ещё раз: если бы не "наследие совка" мы бы сейчас жили точно так же как Южная Америка - банды, разбои, кокс
    Enter: А если бы совок вообще прошел мимо нас, мы бы жили как какая страна?
    Новачок

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ні! Я теж так раніше думав. Але, мені вистачило прочитати кілька фрагментів з праць Леніна, щоб зрозуміти, що вона була людиноненависницькою з самого початку... з самих ідей репресування одних класів іншими, це все закладено в його теоретичних викладках... диктатура пролетаріату, та не просто диктатура, а жорстка, замішана на терорі та розстрілах...
    І правильно думали. А потім повисмикували з контексту кілька фрагментів з ВЕЛИЧЕЗНОГО доробку його праць і передумали? Дуже неупереджена позиція (: А ви дійшли до того місця, де вказано шо диктатура пролетаріату яка спиралась на силу, в теорії Леніна декларувалася на час становлення коммуністичної держави, а не назавжди, і була ЗАСОБОМ а не ціллю. Знайдіть мені приклад в історії хоча б однієї революції без крові?
    Так от навпаки, пропаганда намагалася зробити з ката "горячо любімава дєдушку Лєніна"... і місцями їм це вдалося.
    З ката? Ось ви зараз якраз робите з нього ката, висмикуючи з його праць окремі шматки. Це така сама пропаганда, як і радянська, нічим не краща.
    Почитайте його праці... про "розстрілляти якомога більше" (може не дословна цитата, але щось подібне там є)... тези про те, що треба репресувати попів, так званих, кулаків і т. п.
    Було таке. А ще було землю-селянам! заводи-трудящим! Але про це ви знову якось забули? Чи не дочитали до цього місця?
    Абсолютного немає... але є певні принципи гуманізму... Хоча я зустрічав людей, які стверджували, що Сталін також маладєц... тіпа підняв економіку та освіту... Але, якою ціною? - питаю я цих людей. А їм тіпа пофіг: "лєс рубят, щепкі лєтят"... суки... от би їх на ці щепки пустить...
    Згоден. Але я можу продемонструвати вам, як за допомогою висмикування окремих фактів та риторики можна демонізувати сам гуманізм. Хочете?
    Пророк

А ще було землю-селянам! заводи-трудящим!
    Это как?
    Новачок

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Спасибо! Очень тронут вашим вниманием к моей персоне, и благодарен, что вы нашли слово «совок» моем сообщении, но речь была несколько о другом.
    Вы просили не тратить на вас время. Вашу просьбу я выполнил. Стал тратить время на вскрытие той пропаганды, которой вы нас облучаете (она же не ваша лично, вы с ней в случае чего всегда удобно можете не согласиться). И потом мне уже стали отвечать вы. Так что теперь не обессудьте. У нас ещё есть незаконченные интересные темы.
    Пророк

Полтаві, якщо не обманюють археологи, близько 1100 років. Вул Фрунзе носить свою нинішню назву 90 років. 1010 якось по іншому називалось, мінялись назви. Чому на фрунзові має все зупинитись? Лайт із своїм опитуванням вкотре показує, як особистість вчителя впливає на учнів. Як би ти нейтрально їх не опитувала, але якщо сама за Леніна, то і учні твої будуть за нього. І не важливі аргументи. Позиція вчителя впливає, і те що покладено в голову в дитинстві, особливо хорошим вчителем, видалити майже неможливо. Саме те, що їм пофіг - це прямий наслідок того, що ні вчителі, ні батьки не говорили з дітьми на дану тему, вона взагалі проходе стороною. Ми з Кобі вчились в одній школі, але вчителі історії були різні: в мене - заморена тітка "відкрийте підручники і читайте параграф", а в неї дуже українсько налаштований молодий історик, тільки після універу. В нього були революційні, як на той час промови. І те, що я зараз тільки намагаюсь усвідомити, типу, що росіяни завжди нас гнобили і шо вони ніякі нам не старші брати, Кобі впитала ще в дитинстві і має зараз міцний фундамент.
    ри?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Лайт із своїм опитуванням вкотре показує, як особистість вчителя впливає на учнів. Як би ти нейтрально їх не опитувала, але якщо сама за Леніна, то і учні твої будуть за нього.
    Черешня, я буду дуже вдячна, якшо ти знайдеш ті дописи в яких я "за Леніна".
    І ще одне. Як мої учні можуть впитувати від мене "заленіна" (припустимо, що ти знайдеш саме ці факти)? З повітрям? Телепатично впитують? Мені цікаво, як.

Найголовніше, що я винесла з цієї навіть не дискусії, а фактів - як можна шось вимагати від учнів, якщо дорослі і наче вмєняємі люди не бачать, шо написано і не можуть навіть припустити такого.
    Мені повторити втретє? Я повторю. Я НЕ ГОВОРИЛА ЗІ СТУДЕНТАМИ ДО ЦЬОГО ОПИТУВАННЯ ПРО ВЛАСНІ ПОГЛЯДИ НА НАЗВИ ВУЛИЦЬ І СТАВЛЕННЯ ДО ЛЕНІНА.
    Це правда, як учням, доводиться пояснювати по 4-5 разів. І я розумію, що ці слова знову будуть пропущені повз очі, тіпа та шо ти там розказуєш. Я розумію, що багато хто з вчителів дозволяє собі полемізувати про політичну ситуацію в країні, озвучувати власні погляди на історію тощо.
    Я вважаю і притримуюся такої позиції, що викладач повинен навчати власному предмету. Крапка.Тлумачення історії - це не викладання.
    На форумі з піною біля рота я можу доводити власну думку, але на роботі я цього собі не дозволяю. Чому - написала вище.
    Тому будь ласка, якщо ви заперечуєте факт абсолютно відстороненого опитування - це ваші особисті проблеми, більше пояснювати нічого не маю наміру.

П.С. Вчитель-історик повинен викладати історію, а не виголошувати революційні промови. Сухі факти.
    Пророк

А ви дійшли до того місця, де вказано шо диктатура пролетаріату яка спиралась на силу, в теорії Леніна декларувалася на час становлення коммуністичної держави, а не назавжди, і була ЗАСОБОМ а не ціллю. Знайдіть мені приклад в історії хоча б однієї революції без крові?
    Да, уж кровушки комми попили, недарма они красные.

Фото первых документов рассекреченных на прошлой неделе архивов НКВД, КГБ в Украине:

Новачок

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Да, уж кровушки комми попили, недарма они красные.

Фото первых документов рассекреченных на прошлой неделе архивов НКВД, КГБ в Украине:
    Попили, и очень много. Был и красный террор, и Ежовщина. И НКВД и СМЕРШ, и КГБ. И документы эти тут уже постились. И я однозначно даю негативную оценку государству, построенному по принципу тоталитаризма. Но коммунисты все равно не были 100 % pure evil. Ни одна пропаганда не в силах этого доказать.
    Banned

я УЖЕ НЕ раз объяснял этим всем свидомым, которые Ленина сделали врагом народа. Возьмите снимите все памятники, которые вас не устраивают, свезите на край города. Сделайте там парк памятников,оградите и берите бабки за вход. В Европе уже дано это на конвеере! Люди демонтируют неугодные памятники и делают на этом бабки . У нас же .......эм Вася тяни БТР снисема Ленина, разфигачим площадь и втыкнем флаг. Красута будет .
    Я не против , но делайте с умом!
+ Ответить в теме
Страница 85 из 115