Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1647Благодарности

Результаты опроса: Памятник Ленину в Киеве нужно было демонтировать?

Голосовавшие
69. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

39 56.52%
  • Нет

30 43.48%
+ Ответить в теме
Страница 83 из 115
Показано с 821 по 830 из 1141.
    Пророк

re: Декомуннизация, или Ленина нужно было демонтировать?

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Ленин взял страну в заложники? Он думал её обменять на деньги и самолет в другую страну? Придумайте более адекватную аналогию.
    Ленин раскрутил смуту, осуществил переворот и установил "диктатуру пролетариата".
    Все это привело к тирании, уничтожению миллионов людей, к приходу к власти безграмотного быдла и уничтожению или бегству образованных людей.
    От последствий его "эксперимента" мы не можем избавиться и спустя сто лет.
    Куда уж лучше аналогия, чем с террористом, который захватил людей и установил свои правила.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Были исключительные малолетние уникумы, жаждущие знаний, но таких были единицы.
    Я дитсадку я був єдиним з групи, хто навіть повністю абетки не знав, коли нас випускали. Мамі навіть соромно було. А читати мене навчив дідусь, при чому без ремня і проч. І коли я ішов у перший клас, то читав краще всих. Нормативи читання на швидкість у мене в першому класі були як другокласника. Але вивіски читав також )) І цікаво було у чому різниця між "Оптика" і "Аптека". Цікаво було читати абсолютно все і розпитувати у дорослих, що воно значить. Тому я також підтримую висловлювання щодо пізнання світу через вивіски.
    Новачок

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ленин раскрутил смуту, осуществил переворот и установил "диктатуру пролетариата".
    Все это привело к тирании, уничтожению миллионов людей, к приходу к власти безграмотного быдла и уничтожению или бегству образованных людей.
    От последствий его "эксперимента" мы не можем избавиться и спустя сто лет.
    Куда уж лучше аналогия, чем с террористом, который захватил людей и установил свои правила.
    Очень никудышняя. Для террориста заложники - СРЕДСТВО достижения своих целей. Он торгует их жизни в обмен на свои требования. Для Ленина захват всей страны - это ЦЕЛЬ. Чувствуете разницу?
    ри?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    у нас в школі навіть були спеціальні уроки,
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    і ще й неучі
    Іди навчиш неучів. Нам бракує гарних істориків, я так бачу.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Діти із підручників історії знають про злочинну політику Леніна. Але для того, щоб отримати ці знання, вони йдуть до школи вулицею Леніна, минаючи пам'ятник Леніну. Таким чином ми виховуємо у молодому поколінні суспільну шизофренію та моральний релятивізм – злочини і злочинці не лише не засуджуються, їх продовжують возвеличувати.
    дата - 14.04.2015
    час - 10 хвилин
    опитувані - 33 чоловіки
    стать - чол/жін
    вік - 17-20
    курс - 1-3
    1. Хто такі Фурманов, Фрунзе, Зигін?
    Варіанти відповіді:
    Вулиці в Полтаві - 13 чол.
    Зупинки в Полтаві - 2
    Радянський герой - 1
    Радянський військовий - 2
    Не знаю - 10
    Видатні діячі - 5

2. Чи хотіли б ви перейменування вулиці Леніна, Фрунзе, К. Лібкнехта?
    Варіанти відповіді:
    Так - 2
    Так, на Героїв майдану нехай перейменують - 1
    Так, було б цікаво - 1
    Ні - 14
    Звісно ні, зіб’ються орієнтири і я загублюся - 1
    Все одно - 13
    Це не важливо зараз - 1

3. Чи підтримуєте ви від’єднання ДНР/ЛНР від України?
    Варіанти відповіді:
    Так - 4
    Ні - 22
    Затрудняюсь з відповіддю, я з Донецька - 1
    Все одно - 2
    Україна єдина - 2
    Слава Україні - 1
    Хто не хоче жить в Україні, вєщі в руки і на росію - 1

4. Чи знаєте/розумієте ви терміни "совок", "совдепія"? Напишіть, що це.
    Варіанти відповіді:
    СССР, радянська влада, радянська людина - 1
    Не знаю - 32

5. Чи вважаєте Ви за потрібне повалення пам’ятників Леніну, Зигіну, Петру 1?
    Варіанти відповіді:
    Так - 4
    Ні - 21
    Не таким шляхом, як повалили "нашого" Леніна - 1
    Все одно - 7
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Невже це не зрозуміло? Люди!
    Варіанти відповіді не були дані, кожен писав самостійно, як вважав за потрібне.
    При запитанні про "совок" більшість перепитали, як це і шо це.

При розмові з моїм однокашником, меншим за мене на рік, я дізналася, що йому взагалі не розповідали на уроках про Леніна і комунізм, лише при покладанні квітів шось там розказували, але він не вслухався. Я була возмущена і сказала, шо не чуди - мені викладали, а тобі ні? Це спонукало повернутися до груп і поспілкуватися з опитуваними. При цьому дізналася, що у більшості взагалі не було уроку, присвяченого комунізму і СССР. Коли я заперечила цей факт, сказала, що вони повинні були вивчати історію ХХ століття., мені було дано мало вразумітєльну відповідь, більшість просто пожала плечами.
    Лише один допитливий хлопець написав, що таке "совок" (сам зізнався, опитування було анонімне) і сказав, що у них на уроці приділили лише кілька слів комунізму, партії і Леніну, а сам параграф не викладався ніяк - тобто майже сто років з історії випало, аж до 1991 р.
    Пророк

Ребята, опять говорю, не надо доказовать, тем более углублятся в историю, психологию и т.д. И тем более выяснять хорошим ли вождем был дедушка Ленин. Как уже давно было замечено - Он разложился на плесень и на липовый мед.
    Если вы заметили, там аргументации ноль, как шарманка по кругу уже 20 лет крутят. А как переименовуют целый город, не то что улицу, уже через 3 года уже все старое название забывают и живут себе дальше не переживая за "этоженашаистория".
    Кому тут режет слух и возмущает название улиц Сенной, Кириченко, В.Козака? Последняя даже уже не помню как раньше называлась.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    опитувані - 33 чоловіки

Хто такі Фурманов, Фрунзе, Зигін?
    Не знаю - 10
    Вулиці в Полтаві - 13 чол.
    Радянський військовий - 2

Чи хотіли б ви перейменування вулиці Леніна, Фрунзе, К. Лібкнехта?
    Так - 2
    Ні - 14
    Все одно - 13

Результаты вашего опроса прекрасно демонстрируют, что пассивные граждане, которые не знают даже элементарных фактов о собственном городе (как то, в честь кого названа одна из центральных улиц), они и являются вот тем "большинством", которому "не надо ничего менять".
    Пророк

Лайт, хто в нас губиться на вищезгаданих мною вулицях? І як наші предки не погубились по Полтаві коли із приходом влади совєтов назви вулиць, які існували не одну сотню років раптом стали називатись призвищами людей, які не те що до вулиці, а й до міста і країни жодного відношення не мають. Прям дивина.
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Результаты вашего опроса прекрасно демонстрируют, что пассивные граждане, которые не знают даже элементарных фактов о собственном городе (как то, в честь кого названа одна из центральных улиц), они и являются вот тем "большинством", которому "не надо ничего менять".
    У демократичному суспільстві потрібно питати у народу, чи хочуть вони оце і оце, чи ні. Правильно? Чи Ви так не вважаєте?

Зазначу, що я не даю оцінку опитуванню, я просто показую факти.
    Для особо допитливих: ні, я не прибрехала, все чесно. І ні, я не тисла ні на кого ніяким "авторитетом".

Лайт, хто в нас губиться на вищезгаданих мною вулицях?
    Ще раз поясню - відповіді писали самі опитувані. Я не давала жодного варіанта. І не даю жодної оцінки.
    Поскільки опитування було анонімне, то на запитання хто де губиться у мене нема відповіді.
    Завсідник

В.Козака? Последняя даже уже не помню как раньше называлась.
    Имени Карла Маркса.
    Пророк

Українці десятиліттями міркують над тим, що розумні люди роблять за рік чи півроку і йдуть далі.
    вся східна європа скинула кайдани за 1989-1992 рік, забула хто такий ленін-сталін, викинула на смітник підручники російської мови, вступила до ЄС та НАТО і давно живуть як люди, переймаючись зовсім іншими проблемами, як-от високі технології, екологія, культурна спадщина, освіта, інфраструктура і т.ін. громадяни в усіх цих країнах, навіть найбідніших, типу Боснії чи Албанії, мають зарплатню від 500 до 1000 або й більше євро. українці - трохи більше 100, живуть як в африці, позбавлені доступу до того, що в світі давно є нормою, наприклад якісного транспорту і свободи пересування (з економічних причин), вироджуються і псують своє середовище, але затято чіпляються за минуле і за дрючбу з росією (навіть досі, не такий вже й маленький процент)

пояснювати зв'язок я вже заманався. давайте без аргументів, на рівні рефлексів: там, де комунізм, ленін, росія, московський патріархат, достоєвський, кіркоров, дєдивоєвалі, всім вкупі з судами керує вождь - там злидні і перетворення на мавп в черзі за олів'єм.
    там, де антикомунізм, культурне і релігійне розмаїття, повага до традицій, екологічна грамотність, НАТО, ЄС, свобода підприємництва, свобода людини, чесний суд і верховенства права -
    там добробут і всеможливі права, невід'мні правда без обов'язків, там безліч шансів для успіху в усіх сенсах.

це не обов'язково розуміти, достатньо просто запам'ятати.
+ Ответить в теме
Страница 83 из 115