Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1647Благодарности

Результаты опроса: Памятник Ленину в Киеве нужно было демонтировать?

Голосовавшие
69. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

39 56.52%
  • Нет

30 43.48%
+ Ответить в теме
Страница 79 из 115
Показано с 781 по 790 из 1141.
    ри?

re: Декомуннизация, или Ленина нужно было демонтировать?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    на них потім можна реально робити денеер. на тих, кому все одно, "нам всьо равно украіна ілі росія"
    Якшо ти уважно читала, то я відповіла на питання Ентера стосовно ДНР - усі студенти одностайні, шо Україна понад усе, ще за часів майдану це було вияснено. Не треба перекручувати, від тебе я такого не чекала, правда. У них нема поняття, шо таке тоталітаризм, більшовицький режим етс. Вони народжені в незалежній Україні, і в більшості їх не турбує історія, тим більше така справа як комунізм-марксизм, Ленін і Карл Лібкнехт. Це параграф, який треба хутко прочитати і забути через місяць після випуску. Тут впевнено і авторитетно заявляють про совок в головах. А я вам кажу - його там нема (у всякому разі у молоді), бо нема поняття совка як такого. Вони не розуміють, що це таке, але їх турбує сучасність і війна на сході. І я не думаю, що вони менше патріоти від того, шо ходять по вулиці Фрунзе.

Стосовно памятників: їх повалили, де ти була?

Пророк

Взагалі, шось не в тому руслі дискусія йде. Давайте противники перейменувань вулиці будуть доводити чому цього не треба робить, а не навпаки. ))

з.і. буду засинати з думкою, як усі захисники вулиць леніних і фрунз захищали б старі назви вулиць за часів цих самих леніних і фрунз... Усім спокійної ночі )
    Новачок

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а аби історія трохи по іншому крутнулась ти б теж саме казав про Сталіна і його памятник перед ОДА
    Ну про аби... Ти ж сам знаєш. Маємо те шо маємо ©
    Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    і потім теж саме зробив з, на той час уже, незалежною Україною. За шо ми всяческі готові його восхвалять в кожному забитому селі встановивши памятник у самому центрі.
    Особисто я не готовий. Я лише проти оцієї оголтєлої пропаганди. Ось наприклад українську мову коммуністи не забороняли. В мене вдома навіть книжки є українською мовою радянських часів.
    перед тим так само звалявши памятники царям і прочим персонажам, які не вписувались в його основи.
    походу лєніна нагнала карма, оділа на шию дротяну петлю і трохи потягла спрінтером до землі.
    Звісно. А ось теперь його час пройшов і ми ламаємо його пам'ятники так само як це робив Ленін, яка іронія, правда? Змінилася ідеологія, змінився режим - змінилися пам'ятники. Крапка. Так було і так буде. До чого використовувати пропаганду, демонізацію і таке інше?
    так. в музеї.
    Згоден! (: Але не тому шо він демон, вельзевул, шайтан, сатана, люцифер, мефістофіль, сет, аїд і цербер в одному обличчі, а тому шо його час вийшов.

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    але привів не набагато кращу...
    Бачиш скаю, все дуже складно. при царях не було українського книговидання, але не було й гулагу (ну, принаймі в коммуністичних маштабах). При царях не було насильної коллективізації, але не було й обов'язкової освіти, і люде було мали йти кланятися якомусь попу шоб він прочитав їм листа чи написав його. Тут дуже важко шось однозначно підсумувати.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    усі студенти одностайні, шо Україна понад усе
    значить усі студенти - позєри, і думать так і не навчились, якшо одночасно з "україною понад усе" їм пофіг, на вулиці імені кого вони живуть і чому в україні досі існують ці топоніми.

у нас в школі навіть були спеціальні уроки, коли вчителька задавала домашнє завдання - дізнатися, яка історія назви вулиці, на якій живеш. якшо якась нейтральна (типу "сінна"), дослідити, яка топоніміка цієї назви, якшо імені когось - то хто ця людина і чому саме її іменем названа ця вулиця. тоді я дізналась шо живу на вулиці, названій на честь хлопця, що загинув в афганістані (Валерій Грабчак). до речі, навчався в геологорозвідувальному технікумі. походу, жив на мотелі.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    У них нема поняття, шо таке тоталітаризм, більшовицький режим
    і ще й неучі

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Тут дуже важко шось однозначно підсумувати.
    згоден. А щодо мови - робили все можливе для максимального використання російської як основної. Я як глянув орфографічний словник, що дістався мені від діда (чи то кінець 50-х, чи початок 60-х, не хочу середночі шукати), то там купа слів перекручених на російський манір. А про "Розстріляне відродження" взагалі мовчу.
    Завсідник

В свете последних событий г. Красноармейск ВЕЛЕНО переименовать. Пока, что мне не попался ни один местный, который был бы воодушевлен этим решением. Больше всего возмущает людей, что их никто не собирается спрашивать. Пришла разнарядка. Гы, совок побєждьон!!!)))
    Но не все так плохо, люди все-таки откликнулись и активно обсуждают возможные варианты. Село Гришино, которое здесь было до СССР как-то большого отклика не вызвало. Самый популярный вариант - это пока Жовто-блакитницьк.
    Пророк

1935 - Луганск переименован в Ворошиловград.
    1958 - Ворошиловград переименован в Луганск.
    1970 - Луганск переименован в Ворошиловград.
    1990 - Ворошиловград переименован в Луганск.
    Пророк

Да, зуд переименования был у комми силен, взять то же Гришино.

Гришино
    Постышево 1934
    Красноармейское 1938
    Красноармейск 1965

А надо было оставить все как есть, меньше бы проблем передали в будущее.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Да, зуд переименования был у комми силен
    И сегодня, в большинстве случаев, речь идет именно о возвращении старых названий.
    Т.е., коммуняки не новый город построили и дали ему имя Ленинград, а существовавшие города и улицы переименовывали в честь себя любимых. А теперь кричат "не троньте историю"! И студенты-пофигисты им вторят: "зачем трогать историю"...
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    существовавшие города и улицы переименовывали в честь себя любимых.
    А шо робыть? Надо ж прославить в веках носителей коммоидеологии? Пропаганда...вишь как в мозги въелась и до теперь...
+ Ответить в теме
Страница 79 из 115