Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1647Благодарности

Результаты опроса: Памятник Ленину в Киеве нужно было демонтировать?

Голосовавшие
69. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да

39 56.52%
  • Нет

30 43.48%
+ Ответить в теме
Страница 76 из 115
Показано с 751 по 760 из 1141.
    Пророк

re: Декомуннизация, или Ленина нужно было демонтировать?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Enter, конкретні питання до живих людей, які скоріше за все житимуть у цій країні. Вам не подобаються їх відповіді? Чи чого Ви відразу перескакуєте на алкоголь?
    Потому что я знаю интересы современных украинских студентов, - клубы, тусовки, алкоголь. В этой теме равнодушных среди студентов практически нет.
    Все ли такие? Кончено, нет. И вот те, кто выделяются из бухающего-развлекающегося студенчества, те имеют и позицию по названиями улиц и от них не услышишь "мне все равно".

Коли зносили Леніна, більшість студентів, з якими ми про це говорили, була проти. Вони не розуміли, навіщо це робиться, як не розуміють, навіщо переіменовувати вулиці.
    Возможно, вы говорите с единомышленниками, или с теми, которым сами и привили такие убеждения.

ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Возможно, вы говорите с единомышленниками, или с теми, которым сами и привили такие убеждения.
    А Ви знаєте мої убєждєнія і хто мої єдіномишлєннікі?)) Дуже сумніваюсь.
    Не моя справа шось комусь прививать. Людина вільна думати, як сама того хоче (головне - шоб думала).
    Я привела приклад розмови з людьми 19-20 років, які зараз навчаються і паралельно працюють. А Ви говорите за клуби і бухло. Стєрєотіпи однако.
    Пророк

А Ви знаєте мої убєждєнія і хто мої єдіномишлєннікі?
    Речь о сносе памятников и переименовании улиц.
    Из ваших комментариев складывается впечатление, что вы к этому относись негативно.
    И ваши респонденты, тоже к этому относятся негативно.
    Вот о чем я )

А Ви говорите за клуби і бухло. Стєрєотіпи однако.
    Имею возможность наблюдать )
    ри?

Merry Corpse, питання: якщо Ви слабко розбираєтесь у якійсь темі і не маєте жодного бажання у ній розібратися за відсутності будь-якого інтересу - Вас буде хвилювати це питання? Чи Вам буде все одно?
    Випереджуючи наступного сусліка, скажу, що абсолютно не розбираюся у кривошатунних механізмах і мені ВСЕ ОДНО, якшо їх назвуть косошатунними и взагалі поміняють на шось інше...

Из ваших комментариев складывается впечатление, что вы к этому относись негативно.
    И ваши респонденты, тоже к этому относятся негативно.
    Вот о чем я )
    Тобто якщо мої респонденти і я відносяться негативно до сноса памятників, це означа шо я прививаю їм якісь убєждєнія? Ух ти, а я оказується впливова лічность!
    Уви, так склалося, що всі опитані відносяться або негативно, або ніяк до зносу памятників і переіменування вулиць. Я їх обирала за наявності онлайн, не послуговуючись іншими мотивами.
    Пророк

Я їх обирала за наявності онлайн, не послуговуючись іншими мотивами.
    Ну, можно опросить своих знакомых, заранее понимая, что у вас одинаковые взгляды на многие вопросы.
    Можно опросить коллег (а еще лучше, - подчиненных), которые будут вам вторить.
    Можно опросить своих учеников...
    И тогда результат "опроса" будет более чем предсказуем.

А вы не могли бы у этих самых людей спросить, что они думают о защите Украины от бадинтско-российского вторжения со стороны Донецка и Луганска? Нужно, нет? Кто-то из них планирует хочет, собирается?

Тобто якщо мої респонденти і я відносяться негативно до сноса памятників, це означа шо я прививаю їм якісь убєждєнія? Ух ти, а я оказується впливова лічность!
    Я не знаю, среди кого вы проводили опрос и поэтому высказал предположение, что если это , например, ваши ученики, то....

* * *

Dmitriy Brook:
    Прибежали в хату дети, второпях зовут отца..... Младший только что, посмотрев по ТСН сюжет о смене коммунистических названий, говорит:
    - Папа, слушай, я знаю, как переименовать площадь Розы Люксембург так, чтоб дешево было!
    - И как?
    - Надо оставить или площадь Роз, или площадь Люксембурга!
    ри?

Я не знаю, среди кого вы проводили опрос и поэтому высказал предположение, что если это , например, ваши ученики, то....
    Я написала вище - опитувала студентів.
    Стосовно прєдсказуємості. Можливо Вам це і притаманно - залякування підлеглих.
    Я до такого не схильна, я спокійно ставлюся до випадів студентів стосовно політичної та економічної ситуації, робота така. Свої думки з будь-якого приводу майже ніколи не озвучую, аж доки мене прямо не запитають про те чи інше. Вважаю, що я не повинна їх озвучувати, аби ті, хто не має власної точки зору, не перейняли мою. Якщо ж питають в лоб, можу висловитися, але завжди припускаю, що я жива людина і можу помилятися через брак потрібної інформації. Що моя думка не є істино правильною і кожен повинен сам знайти для себе відповідь.
    Так формується думаюча (читай розумна) особистість, на мою скромну думку.
    А насаджування - це попахує вашим любімим совком.

А вы не могли бы у этих самых людей спросить, что они думают о защите Украины от бадинтско-российского вторжения со стороны Донецка и Луганска? Нужно, нет? Кто-то из них планирует хочет, собирается?
    Про захист одностайні - Донецьк і Луганськ треба відстояти, Україна понад усе. Хлопці були на майдані взимку, тобто нема таких шо за ДНР.
    Дехто збирається після навчання йти до армії, але це одиниці. Більшість хоче продовжити навчатися за кордоном, з можливістю отримання робочого місця. Дівчата хочуть заміж в більшості.
    Але ми відійшли від теми повалення памятників. Тому мушу відкланятися, бо більше нема чого додати з цього приводу.
    Пророк

Merry Corpse, питання: якщо Ви слабко розбираєтесь у якійсь темі і не маєте жодного бажання у ній розібратися за відсутності будь-якого інтересу - Вас буде хвилювати це питання? Чи Вам буде все одно?
    Випереджуючи наступного сусліка, скажу, що абсолютно не розбираюся у кривошатунних механізмах і мені ВСЕ ОДНО, якшо їх назвуть косошатунними и взагалі поміняють на шось інше...
    Якщо людина живе в оточені тоталітарної пропаганди і не помічає її, значить пропаганда досягнула своєї мети.

Вацлав Гавел
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А ссылка на форум, что должна сказать? Я не понял.
    100 лет назад у нас это было? Нами придуманное и сделанное? Я вот думаю, что именно в этом причина, а не в совке.
    bvn
    йог на танке

В шоці... Не думав, що по цьому питанню будуть дискутувати хтось, окрім Лєри та Тайатласа...

Я вважаю, що міняти потрібно однозначно - бо все це символи, не буду тут про егрегори терти, скажімо так, вони впливають на нашу підсвідомість... ТРЕБА МІНЯТИ... і робити це з розумом, побільше позитивних і життєствердних назв...

Що, можливо, варто б було врахувати - це гроші та строки. Там щось наче звучало, що все це потрібно за 3 місяці провернути? Навряд чи вийде... Робили б поетапно: спочатку назви населених пунктів, областей, районів; потім братися за головні вулиці; трохи згодом за другорядні. І все це варто було б розтягнути на 1-3 роки, що легше було б і для бюджетів, і для сприйняття... коли не все одномоментно змінюється навколо, що й запам’ятати буде складно... мабуть... і торкнеться відразу дуже багатьох осіб, що може викликати перевантаження відповідних служб, що будуть вимушені займатися перереєстрацією документів і т. п.

Але це вже деталі. В цілому, мій вердикт - міняти. Життя - це рух, воно постійно змінюється і оновлюється, а історія - це лише лог цих змін, історія повинна зберігатися в архівах та підручниках, ну хіба ще може в архітектурних пам’ятках... а в остальному зміни - на краще.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    бо все це символи, не буду тут про егрегори терти
    абсолютно согласен с обоими частями )

Що, можливо, варто б було врахувати - це гроші та строки.
    ну, таблички на домах, больше особо крупных вливаний не вижу

може викликати перевантаження відповідних служб, що будуть вимушені займатися перереєстрацією документів і т. п.
    Тоже не все так плохо.
    Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Порядком реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні, затвердженим наказом МВС України від 22.11.2012 р. №1077, не передбачено обов’язку громадян здійснювати перереєстрацію свого місця проживання (перебування) у зв’язку з зміною найменування вулиці, на якій вони проживають.

Внесення змін до відомостей про юридичну особу (фізичну особу – підприємця) – нормами Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» граничний строк внесення змін до таких відомостей та установчих документів юридичної особи не визначений. Тому юридична особа може вносити відповідні зміни одночасно з внесенням інших змін до своїх установчих документів.

+ Ответить в теме
Страница 76 из 115