Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 86 из 488
Показано с 851 по 860 из 4871.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Гопники объявляли закон, толпа поднимала руки и Олийнык объявлял "235 - за". Никаких обсуждений, никакиких объяснений, дискуссий и правок.
    а кто блокировал трибуну во все дни, когда надо было обсуждать не подскажешь?

Banned

Семеновна, я тебя умоляю!
    Во-первых, как принимались эти "законы"?
    а разве это незаконная форма голосования?
    к тому же, нечего галасовать, как видишь, не канает.
    Значит, надо идти другим путем. Законным, умело используя существующее законодательство.
    Пророк

Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    это сложно понять тебеподобным, у которых во всем виноваты только Янукович и его команда, но кто мешал твоей святой оппозиции править 5 лет так, чтоб не оставить шансов для выигрыша оппонентам?
    Взаимоисключающие заявления. Разве оппозицию (которая имела в прошлом ЧАСТИЧНУЮ власть) не предавали публичной порке и критике?! Но сегодня страной правят голубые. При этом, они правдами и неправдами сосредоточили в своих руках абсолютную власть. Поэтому, вся ответственность на них.

Кто мешал твоей типа оппозиции
    у меня нет своей оппозиции

они спокойно отдали власть Януковичам еще до выборов президента ( вспомните, как в нововыбранной тогдашней раде никак не могли создать большинство, хотя голосов хватало, они спокойно грызлись пока Януковичи не перекупили недостающих депутатов)
    А что касается сдачи власти, то да, это заслуга Ющенко. Но я больше верю в его болезненную самоуверенность и мессианство, чем в хитрый расчет.
    а шо тут песать?

Enter, сдал власть не один лишь ющенко, да в принципе один он ничего не решает.
    у меня нет своей оппозиции
    хорошо, но ты против нынешней власти? Я правильно понимаю? тогда кто должен быть вместо нее? где эти люди?
    Пророк

А я хочу звернути вашу увагу, що парочка новообраних депутатів ( з Миколаєва і Киівщини) за все це теж сьогодні голосувала. Ім же ж дали на це мандат самі виборці . І не колись там давно, а за гречку і чай, за 200 гривень і печиво - 12 грудня[/B]"
    Разумеется дали мандат те самые хомячки, которые стояли на майдане, вместо того, чтобы идти на выборы. С явкой в 45 % однозначно победят чиновничьи кума/братья/сыновья, которые ИСПРАВНО приходят на выборы, чтобы защитить СВОЮ власть !

А потом эти же самые хомячки задают риторический вопрос : а что надо было делать ?
    Пророк

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    а разве это незаконная форма голосования?
    Без подсчета голосов?! Ты смеешься?!

Oleksandr Doniy: "Соцмережі багато уваги приділили бюджету(і мені в голосуванні за бюджет).Менше звернули увагу на те,що відбулося потім. А потім була спроба (спочатку легітимна, а потім-шахрайська) протягнути цілу низку жахливих законопроектів. Спочатку голосування (ще легітимно-картками) було за законопроект про «заочне судове впровадження).Тобто ,щоб судді могли виносити судовий вирок навіть за відсутності підсудного. Тобто, Ви як підсудний не матиме можливості навіть себе захистити і роз’яснити ситуацію. І тут у регіоналів «стався облом». Голосування показало відсутність необхідних 226 голосів. Спочатку табло показало -225. А на другому голосуванні-224. До речі, лише двоє депутатів наважилися голосувати «ПРОТИ» цього закону.Проголосували «ПРОТИ» я і інший позафракційний депутат-Григорій Заболотний. Це спричинило «зсув даху» провладних депутатів , і головуючий Калетник оголосив про «голосування» руками. На цьому легітимні голосування в Раді припинилися.
    3. Подальші голосування не були легітимними. Це було шахраювання, афера, назвіть як завгодно-але на виході-руйнування парламентаризму. Може стверджувати, що у регіоналів не було легітимного кворуму. Бо , принаймні, чесно порахувати голоси вони не наважилися. «Голова лічильної комісії» пан Олійник називав псевдо-«результати голосування»(чомусь постійно одне число-235) так швидко вслід за тим, як пан Калетнік озвучував назву законопроекту,що жоден навіть геній не встигнув би так швидко порахувати всі руки над головами. Отже це була буфонада. Тепер регіонали стверджуватимуть,що буцімто у них є нові «закони». Що неправда!"

Пророк

Снова майдан обосрался. Там долго прожила девочка, несовершеннолетняя, ребенок, ОДНА без родителей. Ей скоро только 13 исполнится. Она ушла из дому и жила там сколько хотела. А теперь т.н. "коменданты" якобы знать не знают и "не видели ее". При том, что "обычные" майдановцы помнят ее в лицо и точно помнят.

ГАДЮЧНИК - этот майдан.
    а шо тут песать?

Взаимоисключающие заявления. Разве оппозицию (которая имела в прошлом ЧАСТИЧНУЮ [COLOR="red"]она имела бы ВСЮ власть если б вместо внутренней грызни сосредоточилась на созидании и деланию блага для страны![/COLOR]власть) не предавали публичной порке и критике?!
    ну и что эта порка поменяла? Кто тебе мешает критиковать нынешнюю власть?
    Пророк

Може стверджувати, що у регіоналів не було легітимного кворуму
    можна, если кто-то успел посчитать сколько было на самом деле и представит свои результаты с доказательствами.
    Banned

Я извиняюсь, это каким способом?

Iryna Gerashchenko: "Якийсь регіонал ударив кулаком по голові мою колегу Марію Іонову, коли та намагалася в сесійній залі припинити безчинства комуніста Калетника. Я не знаю, як сам Калетник, через які секретні виходи зі свого кабінету , проповз в залу, бо ми блокували його приймальню і повз нас пройшли тільки Арбузов- Колобов. І, кажуть, з якимсь кейсом Оксана Калетник вибігла дуже щаслива. Я не знаю, як зупиняти безпредел. Який може бути план Б проти лому. Ваше бачення, що ми мали сьогодні робити? битися з Тедеєвим- Царьовим- Волковим? це б зупинило іх голосування??? іх же хтось вибрав після бійки по чорноморським угодам. по мовному закону. ну, і нас хтось вибрав, в меншості, щоб знову критикувати, що ми не вміємо з ними битися. всі знову накинулись на опозицію. А я хочу звернути вашу увагу, що парочка новообраних депутатів ( з Миколаєва і Киівщини) за все це теж сьогодні голосувала. Ім же ж дали на це мандат самі виборці . І не колись там давно, а за гречку і чай, за 200 гривень і печиво - 12 грудня"
    Я, канечна, сильно извиняюся за непонятливость, но у меня вопросы назрели.
    Можно я с места, не вставая?
    1. На каком основании блокировали кабинет этого самого Калетника?
    это получается арест, кто санкционировал?
    2. Яким саме чином намагалася панi Iонова припинити безчинства?
    3. Хто ii уповноважував на тe ?
    4. Якi саме то були безчuнства и чому, якщо то и правда було порушення закону, не було вuзвано охорону чи когос
    iншого, хто мав право на подiбни дii?
    5. Чому панi Iонова виришuла, что то були безчинства, якi потрiбно припинити?(Було обурення залу, власный выбiр, iнше)
    6. Чому народ повинен вiрити тому допису и словам Iоновоi? можливо, вона брутально приставала до криштально чесного комунiста i вiн просто був вимушений захищатися ?
+ Ответить в теме
Страница 86 из 488