Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6250Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 74 из 488
Показано с 731 по 740 из 4873.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Офтоп:
    Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    а это что за слово?
    ну не хватало еще чтоб ты был его автором
    1) не тикай. 2) не флуди. 3) не виставляй себе вчергове дебілом - якщо чогось не знаєш, візьми словник і подивись.
    далі не дискутую.

2.0

Victorious, фішка в тому, шо ми майже водночас фоткали )))
    Пророк

nickeler, а Савик таки признал, что Ляшка на Шустер Live он приглашал по указанию Администрации Президента...
    2.0

Enter, ну признав і шо... хто тому Ляшку вірить з його вилами... фрік він і в Африці фрік

це тіпа ізмишленія про автомайдан
    вот сидит оно там, сидит. вроде и цепь ментов он там поставил и забор прочный и все договорено с кем надо. а с другой стороны он сидит и думает: а хуй его знает, вроде все договорено а вроде и хуй его знает с кем там договорено, може щас он передоговорится и человек 15 пробежит щас сюда и меня нахуй повесят на двери. и начальник охраны не спасет.

и смотрит так искоса на начальника охраны, оценивает лицо его: спасет, не спасет? и начальник охраны так рожу отводит и думает, как бы так ему показать шо бля спасу бля буду, а на самом деле, если ж начнуть в окна лезть то може вылезу через чердак и в трубу а там лесом к речке.

а тут рядом жеж жена сидит, Оксана Марченко и по мозгам ездит (оноа ж нихуя не понимает, бо ТП), тпа купи мне шубу-хубу-бентли-хуентли, и он такой сидит и думает: бля, уже блядь не знаешь шо лучше чи хуже, хай бы они уже залезли и ее первой повесили нахуй а я уже както потом отмажусь
    Banned

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Офтоп:

1) не тикай. 2) не флуди. 3) не виставляй себе вчергове дебілом - якщо чогось не знаєш, візьми словник і подивись.
    далі не дискутую.
    Офтоп:
    ой. словнык. и шож в нем по этому поводу сказано? назван автор изречения и подано оно не так, как ты и эти странные девочки,воющие дикими голосами, исказили, а в его первоначальной форме?
    Или у словныка, всеже, несколько иные функции?
    И, разумеется, ты можешь не продолжать, кудыыыыыыыыы тебе.

чмо необразованное, оскорбление нации извинись немедленно
    2.0

Семесюк прорік послання:

Із радістью в серці повідомляю - знайдено новорічне послання Господа Недайбога до агроельфійського народу. Капсулу з привітанням було побачено двома очима в селищі Нові Петрівці, на ораній ріллі кріпацького городу. Побачено та вилучено недайбожим пророком на ім’я Їґ, нехай здоров’я розпирає тіло його. За одну ніч текст пророцтва було перетлумачено з небесної балачки на земну говірку спільними зусиллями згаданого служителя та відомого експерта з переважної більшості питань, заслуженого політолога України, фахівця в галузі розуміння всього, Трендослава Помилковича Невгадайло. Зміст оригінального послання може суттєво різнитися від перекладу, але маємо те, що маємо.

Розшифровка.

Народе мій! Я, Недайбог, Творець Теренів та Керманич Кресів звертаюся до тебе.
    Слухай і не кажи шо глухий, чи дурний, чи вопше.

Маючи око своє, я розплющив його, я поглянув ним, я побачив тебе. Маючи вухо своє, я прочистив його, я послухав ним, я почув тебе. Маючи рота свого, я розкрив його, я закрив його, бо не знаю що й сказати тобі. Народе мій, клянуся власною неосяжністю, ти мене розчулив.

Оскільки всі мої попередні послання ти пускав на дупні справи, благо писані вони були на найм’якіших паперах, я махнув на тебе вічною рукою і подався був мандрувати по інших світах. Подався, бо заїбався мати справу з таким кволим етнічним утворенням як ти. З тими твоїми споконвічними тугами, самогубськими думами та іншими психічними вадами і принадами.

Але несподівано сповнилося давнє прозріння межигірських волхвів, де сказано – року 2013 від Р.Х. хитросракий диявол вкусив власну потилицю і тим отруївся.

Варто було одвернутися від тебе, як ти рішуче заворушився і стрімко повилазив зі своїх неврожайних льохів на поверхню відповідальності. Ти молодець, народе мій, але ж осягни – той, проти кого ти підняв свою розважальну сокиру, є втіленням твоїх власних недоліків, як вони є. А недоліками твоїми можна гатити океанічні греблі та засипати тектонічні провали. Їх тьма, ім’я їм – Регіон.

Духи недоліків цих мають втілення на землі, носять нелюдські імена та плекають надлюдські устремління. Ось список цих пиздюків:

Демон холодної пихи – ім’я йому Кучдевдем.
    Демон тупої впертості – ім’я йому Чивокуня.
    Демон слизької омани – ім’я йому Окненомис.
    Демон безжального серця – ім’я йому Окнечрахаз.
    Демон старечого тупняка – ім’я йому Кабир.
    Демон сліпого чужинства – ім’я йому Вораза.
    Демон долбоєбізма – ім’я йому Вотєчєч.
    І так далі, народе мій, і так далі.

Ці демони ховаються в тіні крил Чорного Птаха, а ім’я птахові Беркут. Птах Беркут – це є Дух Сліпий на зарплатні п’ять тисяч гривень, а родом воно з села, і припиздило воно в місто, і хуйло воно здоровенне. Сила цього птаха в його непоборній тупості.

Отже, народе мій, стережися та пильнуй гострозоро, бо ворог твій душі не має, а значить не має і жалю. Він може конати, але може й карати. Я, Господь агроельфів Недайбог, зроблю все від мене залежне і поговорю з ким треба в небесних райрадах, але розрахунок тримай лише на свою збалансовану впертість, свою полум’яну завзятість, та свій добре гострений заступ. Заступ, друже, це річ незамінна – ним вельми зручно карати, а покаране спритно ховати в глибокі могили. Й те, й те доведеться зробити.

Бажаю тобі в новому році обскубати беркута, а його тушу згодувати свиням народного парламентаризму. Амінь.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Victorious, фішка в тому, шо ми майже водночас фоткали )))
    прикольно. треба було підняти очі)
    з приводу Ляшка - хай буде краще з нами, аніж десь збоку. те саме стосується всіх-всіх-всіх, вкупі зі згаданим Дов Блайхом.
    з приводу Медведчука - маю приятеля на СТБ, який працював на Х-факторі і добре знає тих, хто в той час був у них вдома - це нормальні люди, яеі не мають жодних симпатій до режиму в цілому і до Медведчука парсонаьно. Коли Медведчуку гупали в двері, подружжя з переляку підстрибувала, а гості тихо тішилися і перещіптувалися між собою: "може, зірвати їм пожежну сигналізацію, для повного щастя?"
    це інсайд, реальний. так що цей метод тиску діє.
    і ще: в Оксани Марченко є сестричка Діана, яка спочатку мала чоловіком закарпатського кримінального авторитета Чубірка, а потім - відомого Лозинського. це така кров у них погана. Сімейне.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Коли Медведчуку гупали в двері, подружжя з переляку підстрибувала, а гості тихо тішилися і перещіптувалися між собою: "може, зірвати їм пожежну сигналізацію, для повного щастя?"
    це інсайд, реальний. так що цей метод тиску діє.
    Сергій Лещенко: Цей Медведчук ще той лицемір. Сам виступає за Митний союз і слов"янське братерство, а доньку замість Мурманського державного університету відправив навчатися у женевське відділення американського університету Webster, що базується у місті Сент-Луїс, штат Міссурі. Ти диви, і женевського закону про гей-партнерство не злякася. https://www.facebook.com/ira.medvedchuk
    Пророк

Майдан. Вебкамера.
    Пророк

Українці підготували своє "новорічне" звернення до Януковича
    У новорічну ніч - 31 грудня о 23:55 - вийде звернення народу до президента України.
    За даними команди Hromadske.tv, в ефірі якого зверннення і оприлюднять, у записі колективної "промови" взяло участь понад 50 українців, повідомляє Телекритика.

Зйомки відбулися у Києві 27 грудня.

Вперше у своїй історії народ України готує новорічне звернення
    до президента України. Трансляція відбудеться 31 грудня о 23:55 на сайті http://kraplya.com/president, та у ефірі http://hromadske.tv У запису звернення взяло участь понад 50 українців.
    Не пропустіть.

+ Ответить в теме
Страница 74 из 488