Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 73 из 488
Показано с 721 по 730 из 4871.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Віктор Балога:
    "Якщо народ на Майдані доручить депутатам зібрати в парламенті нову більшість для прийняття доленосних рішень в інтересах України , - я буду серед перших.
    Якщо Рада Майдану запропонує план дій, спрямований на зміни в країні, я буду робити те, що доручать.
    Але, дорогі друзі, ми не маємо права нічого ділити, своїх і чужих бути не повинно.
    Є проблема прав і свобод, є проблема, що недалекоглядна влада не підписує Угоду з ЄС. Але якщо народ хоче змін на краще, нам потрібно рухатися на чолі з Радою Майдану, а не з пасторами, чи політичними лузерами, які уже не раз показали свою неефективність.
    І ще одне: пікетування маєтків Президента, Генпрокурора, прем'єра, голови ВР - це однозначно краще, ніж просто стояти. Але, це не ті люди, яких цим можна налякати, це не ті, хто боїться осуду від рідних чи сусідів.
    В першу чергу, тиснути треба на кожного депутата з ПР, ходити до них в гості групами по кількасот людей. Бо на них ще можна вплинути і їм є що втрачати. Там є адекватні люди і їх можна і треба перетягувати на свій бік.
    А це потрібно для того, щоб створити нову більшість, яка прийме усі необхідні рішення. Давайте не будемо сподіватися лише на те, що вдасться змусити до чогось Януковича. Треба збирати нову більшість, у тому числі, з представників ПР: зберемося всі в Будинку профспілок, звідти підемо до Верховної Ради і там оберемо нового спікера, повернемо стару редакцію Конституції і призначимо уряд національної довіри, який підпише Асоціацію з ЄС.
    Це реально? Так, це більше, ніж реально зробити. Але це системна робота. Її робити важче, ніж організовувати святкування Нового року, але це точно дасть результат".

2.0

отаке стрічало Автомайдан сьогодні в хатинці Азірова а-ка Кровосіся. ракурс - з-під воріт. харашо никатися за чотириметровим парканом...

ну і ще, для підняття духу:
    Нюанс.
    Когда мы отодвигали машины ГАИ с дороги на Межигір'я менты сами, не сговариваясь, - поставили свои авто на нейтральную передачу.
    Мелочь? Отнюдь. Они с самого начала, как мы только подъехали, вели себя достаточно дружелюбно что ли. Как бы ждали, когда нас соберется побольше и мы их отодвинем.
    Я сказал одному менту тихонько, чтоб никто не слышал: "Работу потерять боишься? Спасибо, что хоть ведешь себя не по-хамски:. Он, еле-еле слышно, не шевеля губами, ответил: "Спасибо, что понимаете. Достало все это бл...дь..."

А это значит, что силовики, хоть еще и не перешли на нашу сторону, но уже поставили передачу на "нейтраль".
    А это значит, что Яныку и Ко - капец.
    Вот такой нюанс.
    Пророк

nickeler, а я до Госпідара не доїхав... але і в Межирір'ї було дуже навіть цікаво - найкрща неділя на свіжому повітрі, маса позитивних емоцій.
    Автомайдан до Тіла стартував з двух точок - з Європейської площі і з метро Героїв Дніпра.
    це на Європейській, за годину до старту:

дві колони зустрілись на околиці Києва. Наша парковка на в'їзді до Межигір'я розтягнулася майже на 3 км
    - на трасі в один ряд по обидві сторони дороги, в Нових Петрівцях - в 3-5 рядів! загалом було біля 2000 машин, більше ста велосипедистів, навіть пішки чимало людей шли від метро 13 км. загальна кількість учасників, за обережною оцінкою - від 10 тисяч. вражало. милицію і КАМАЗи без номерів на в'їзді в село просто посунули, друга лінія "оборони" стояла за 300 м до воріт бункера за 6-метровим парканом з колючим дротом. отакі фобії, хе-хе

з чим прийшли:

Два діда там у Нових Петрівцях мені казали - молодці, добре зробили, але не довели до кінця.
    доведем, ніхто нехай не сумнівається. хто як не ми, коли як не зараз.

PS а на Майдані вчора виступив дов Блайх, головний равін України. це все дзвіночки, друзі мої - для тих, хто чує.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а на Майдані вчора виступив дов Блайх, головний равін України
    и шо сказав? ))
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    и шо сказав? ))
    сказал: БАТЯ ! МЫ ТЕБЯ НЕ ПОДВЕДЕМ !
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    сказал: БАТЯ ! МЫ ТЕБЯ НЕ ПОДВЕДЕМ !
    Казав прораб народу:
    "Не підведу вас зроду"!
    І не підвів, - ні газ, ні воду.
    Постійний відвідувач

хто як не ми, коли як не зараз.
    после майдана у всех начинается пафосная болезнь))) лозунгами там говорить и всякое такое... ну его нафик))
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    и шо сказав? ))
    загальні фрази. що жидам в україні живеться не гірше ніж деінде, і в нас спільні цінності й спільні вороги; що ми всі прагнемо жити за законом, людським і божеським; що юдеї україни солідарні з вимогами Майдану, нарешті.
    (я і сам під цим підпишусь).
    як би не було, добре, що він каже це нам, народу. а не зграйці отих... покращувачів.

Ответ Сообщение от Etel Посмотреть сообщение
    после майдана у всех начинается пафосная болезнь))) лозунгами там говорить и всякое такое... ну его нафик))
    це я лише процитував Dakh Daughters.
    https://www.youtube.com/watch?v=VowNgMWcubA
    я дуже далекий від пафосу й гасел, повірте. як на мене, краще зробити щось дуже маленьке, аніж базікати. я он в суботу привіз на Майдан машину дров - і то діло.
    але тут варто побувати, щоб судити хоч трішешчки.
    Banned

Ответ Сообщение от Etel Посмотреть сообщение
    у меня не началась... А вообще у тех, кто любит говорить лозунгами болезнь началась уже давно с самого рождения, а во время майдана просто обостряется, это касается обеих сторон-участниц спора :- ))
    Banned

жидам
    а это что за слово?

це я лише процитував Dakh Daughters.
    ну не хватало еще чтоб ты был его автором

p.s.оцi чудаки, кого ты поцитyвав, тоже не е авторами
+ Ответить в теме
Страница 73 из 488