Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 468 из 488
Показано с 4,671 по 4,680 из 4871.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Такс. Думаю эту ветку можно закрывать.

Срок привлечения к ответственности судивших евромайдановцев судей истек, - ВАСУ

Высший административный суд считает невозможным привлекать к дисциплинарной ответственности большинство судей, судивших евромайдановцев, по причине истечения сроков давности.
    Об этом журналистам сообщил председатель Высшего админсуда Александр Нечитайло, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Українські Новини.
    Он отметил, что закон "Об обеспечении права на справедливый суд" внес в законодательство правовую коллизию, так как его нормы устанавливают 3-годичный срок привлечения к дисциплинарной ответственности, а переходными положениями был установлен с 27 февраля по 28 марта срок в 1 год.
    Высший админсуд принял решение, что применяться должна норма о годичном сроке привлечения судей к дисциплинарной ответственности.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Родственников убитых на Евромайдане активистов не признали пострадавшими в деле скандальной судьи Волковой, отпустившей Садовника из-под ареста. ВИДЕО Источник: http://censor.net.ua/n376979

В данный момент Высший админсуд отменил 3 решения Высшего совета юстиции о предоставлении одобрения на увольнение за нарушение присяги судей, выносивших решения против активистов Евромайдана.
    В частности, отменено увольнение судьи Чернобаевского районного суда Черкасской области Нелли Цыбры, судьи Бориспольского городского райсуда Киевской области Анатолия Левченко, судьи Оболонского районного суда Киева Виталия Литвинова.
    "Нам мешает этот ляп (в законе)", - сказал глава Высшего админсуда.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Судья Татаурова, выносившая неправосудные решения против активистов Евромайдана, уже 5 месяцев знакомится с материалами своего дела: 4 марта истекает срок передачи дела в суд, - правозащитник

Нечитайло отметил, что понимает негативный резонанс вокруг таких решений Высшего админсуда, но подчеркнул, что окончательное решение в этом вопросе поставит Верховный Суд. Источник: http://censor.net.ua/n376979

Пророк

Тарас Гаталяк

Абсолютно згоден із Віталієм Титичем. І тут є ще одна проблема. Якщо беркутня, судді , прокурори мають по 2-3 адвокати, то на потерпілих під час Революції Гідності припадає ОДИН адвокат на 20-30 потерпілих. І якщо порівнювати часи Майдану, то у базі Євромайдан SOS було близько 600 адвокатів. Коли ми обдзвонювали їх після Майдану, то якось всі були зайняті.І адвокатів для родин Небесної Сотні ставало все менше і менше. 40,30,20 , і в результаті активно і системно працюють не більше 15 адвокатів. При чому їм на плечі ВПАЛО більше 2000 епізодів.Адвокат Микола Павленко, б'ючи себе п'яткою в груди, заявляє, що був на Майдані. Тільки він, як і наприклад адвокат Андрій Подосінов, теж "майданівець", до речі до останнього затягував справу судді Татаурової, знайшли собі хороших, махрових клієнтів. Про який майдан ви говорите, адвокати-зрадники,га? Ви прекрасно знаєте, як судді захищали систему, виносили і продовжуть виносити неправосудні рішення, як поступали прокурори, виносячи підозри до смерті побитих ментовськими операми євромайданівців. І зараз ви, отримуючи кошти з фондів Захарченка, отримуючи гонорари у корумпованих суддів, прокурорів, перейшли на сторону не те що Януковича, ви перейшли на сторону окупанта.А щодо справи підозрюваної судді Волкової. Я, як і мої друзі адвокати, родини Небесної Сотні, дуже непросто пережили звільнення підозрюваного командира чорної роти беркуту Садовника. Він знав більше всіх. І сьогодні в суді я пережив ще одне погане передчуття. Прокуратура м. Києва разом напевне із керівництвом ГПУ злили справу судді Волкової. Не бачив матеріалів справи, але враховуючи як вони "активно розслідували" справу, то можна прогнозувати виправдовувальний вирок для судді Волкової.

Vitaliy Tytych

Сьогодні сходили з Pavel Dykan в засідання по обвинуваченню судді Волкової у винесенні завідомо неправосудного рішення. Нагадаю - вона демонстративно наклав на купу статей КПК випустила Садовніка, (особу що обвинувачується у вбивстві 46 чоловік) на “нічний” домашній арешт. Потім Садовнік передумав ходити в судові засідання і спокійно, вдень виїхав на окуповану територію.
    Справу Волкової “розслідувала” прокуратура Києва, і тихенько, не повідомивши заявників та свідків, запхала її до суду. Як виявилося в засіданні, справа слухається вже два місяці. Про засідання ми дізналися випадково. Вважаючи що це перше (підготовче) засідання, ми відповідно підготували клопотання про визнання потерпілими від члені сімей загиблих майданівців, які ймовірно були вбиті Садовніком. Після 3 годин роздумів, суддя Лінник відмовив у задоволені наших клопотаннь.
    Проте найцікавіше відбулося під час розгляду. Захисник судді Волкової, адвокат Микола Павленко повідомив суду, родичам загиблих та численим представникам ЗМІ, що він“...теж стояв на Майдані в певні дні...”, а ми “...узурпували право називатися адвокатами Майдану...”, у звязку з чим “... отримуємо піар девіденди...”. Також, наголосив що “...ці адвокати виконують свою роботу непрофесійно і не якісно...”.
    Така судова промова адвоката М. Павленко, вразила мене і я вирішив поділитися з ним нашими “піар девідендами”. Тим більше що, на відміну від нього, я на Майдані точно “не стояв”.
    Буду радий розділити з адвокатом М. Павленко честь представляти потерпілих під час подій Майдану. Думаю що колеги, Pavel Dykan, Elena Storozhuk, Маркіян Галабала, Александра Яценко, Марина Ліліченко, Юлія Попік, Евгения Закревская, Roman Maselko, Роман Титикало які вже два роки представляють поранених та сімї вбитих, не будуть проти. На вибір адвоката Павленко є 2000 тисячі епізодів понад 100 кримінальних проваджень. Тільки в Києві загинуло 78 осіб та травмовано понад 1400 громадян ( вогнепальні пораненя 204 особи, ще майже 1200 осіб отримали інші тілесні ушкодження). А ще 213 осіб які були незаконно притягненні до кримінальної відповідальності за участь у мирних акціях протесту, а ще 290 учасників автомайдану, які були притягнуті до адмінвідповідальності за лівими рапортами ДАІшників.
    УСІ ПОТЕРПІЛІ ПОТРЕБУЮТЬ ФАХОВОЇ ТА ЯКІСНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ. І напевно з радістю її приймуть ( на умовах Pro bono) від адвоката М. Павленка та інших адвокатів.
    Інформацію (контактні данні) потерпілих, адвокат М. Павленко та інші соціально активні адвокати можуть отримати у Павло Сидоренко, Володимир Бондарчук, Olexandra Matviychuk, Roman Maselko, та
    https://www.facebook.com/groups/fami...ref=ts&fref=ts,
    https://www.facebook.com/ccl.org.ua,
    https://www.facebook.com/EvromaidanSOS,
    https://www.facebook.com/OZON.monitoring,
    https://www.facebook.com/agenda.ua,
    https://www.facebook.com/automaidan/?ref=ts&fref=ts.
    Пророк

Очевидно, що кількісна, я вже не кажу якісна (маю на увазі зброю), перевага «Беркута» над мітингувальниками вказувала на те, що при існуванні наказу правоохоронці зачистили б цю територію дуже просто. А головне — без застосування надмірної сили, діючи відповідно до тактико-спеціальних дій, які вони мали б відпрацьовувати згідно зі своїми статутами. Я не розумів плану організаторів злочину. Починаючи від катування студентів 30 листопада 2013 року. Це ж було не побиття, а катування — не треба підмінювати поняття. Студентів не просто били. Їх били, намагаючись досягти певного результату. Ніхто не розганяв Майдан. Їх гнали до Михайлівського, в інші боки і били, катували вже тоді, коли вони не були в зоні. І ключовий момент — здійснювали все це, даючи можливість фіксувати злочин телекамерам. Усе це було тим, що ми нині називаємо «розгоном мирних акцій». Якби хотіли розігнати жорстко, то діяли б інакше. В моєму суб’єктивному розумінні це була провокація
    ,

http://asn.in.ua/ua/news/interview/3...jjstv-pra.html
    Пророк

отже, месидж від влади такий: ГПУ та СБУ умили руки, нехай вбиті самі доводять, що їх вбили.
    незрозуміло, чого ж тоді гетьман півтора роки дурив людей казками про розслідування - сказав би одразу: забудьте, державі нема діла до ваших проблем.
    Пророк

http://www.novayagazeta.ru/politics/72119.html
    Пророк

Любомір Гузар:
    - А сегодняшняя власть лучше той, против которой боролся второй Майдан?

- Простите, я здесь говорю как слепой зритель. Из того, что я слышу, получается, что каких-то больших изменений нет.

- Есть ли угроза возвращения в Украину диктатуры?

- Я бы сказал, что есть какие-то движения в эту сторону. То есть не хватает диалога. Если власть не разговаривает с людьми, а люди не говорят с властью, то ситуация рано или поздно закончится диктатурой.

- После первого Майдана в 2004 году изменения в украинском обществе произошли, но они не были кардинальными. Теперь получается, что ситуация повторяется. Что украинцы должны сделать, чтобы в корне изменить ситуацию?

- Должны действовать. По моему мнению, должен начать действовать народ, а не ждать, что им что-то дадут, жаловаться на власть, и сидеть, сложа руки. Народ должен браться за работу и корректно, но последовательно требовать от власти действий. А у нас разные кризисы в Верховной Раде, в правительстве… Например, я слышал, что уже полгода нет министра экологии. Как такое может быть?....

- Что дальше нужно делать? Некоторые говорят о следующем Майдане…

- Я знаю, что некоторые люди говорят о "третьем Майдане", но ничего хорошего о нем я не слышал. И я не вижу необходимости в "третьем Майдане". Но я вижу необходимость, чтобы был завершен второй Майдан. По моему мнению, второй Майдан достаточно продемонстрировал наше достоинство, наше уважение к человеческой личности и к желанию создавать новую Украину. Необходимо завершить второй Майдан, и третьего уже никогда не потребуется.

http://apostrophe.com.ua/article/soc...mir-guzar/3605
    PS мені важко збагнути логіку ЗМІ, які українське інтерв'ю перекладають російською мовою для українського читача. Крім продовження політики ложкінізації (русифікації), в мене інших версій немає.
    Пророк

а ось як іде слідство у справі 2 травня в Одесі (розстріл громадян проросійськими бандитами з-за спин міліції; звільнення затриманих терористів)
    Сергій Стерненко
    вчора о 17:27
    Декілька слів по судовому процесу #2травня

За сьогодні:
    - Суд відбувався з перервою в дві з половиною години.
    - 2 рази відбувались короткі сутички між активістами та поліцією і НГ. Причиною стала відмова правоохоронців пропускати в залу засідання представників патріотичних сил міста.
    - В той же час, крім підсудних і їх родичів та журналістів, поліція пропустила "групу підтримки" проросійських сепаратистів.
    - Якраз під час основної перерви стався конфлікт, який переріс у бійку між сепаратистами та активістами. Причною стали досить різкі нецензурні вислови з боку любителів рускаго міра.
    - На продовження розгляду після 14:30 (вже не вперше) не з'явився підсудний Альошин. Прокурор Бабін не прийшов також.
    - Запобіжну міру так і не продовжили/змінили. Термін її спливає 15 березня, якщо до того часу суд не визначиться, то терористи вийдуть на волю.
    - Поліція запевняла, що не варто ходити на суд, бо "і так нікого не випустять". Ага, вже мав місце інцидент з призначенням застави, це ми вже проходили.

Загалом:
    - Справа по 2 травня не те що зшита білими нитками, вона просто нагадує якийсь театр абсурду. Доказова база по багатьом епізодам відсутня. Причиною є злочинна халатність слідства та навмисне недодавання важливих матеріалів до справи.
    - Досі не притягнуто до відповідальності жодного міліціонера чи можновладця, який так чи інакше діяв за змовою за проросійськими нападниками 2.05.14. Так само ніхто не несе відповідальності за відпущення затриманих з ІТТ 67 сєпарів (http://news.bigmir.net/…/813550-V-Od...mujut-gorUVD-…)
    Виключенням є лише екс-очільник облУВС Луцюк, але по ньому так само бездарно складено обвинувачення.
    - Фарс під назвою "суд по 2 травня" усіляко намагаються супстити "на гальмах" і відпустити всіх підозрюваних. Єдиним стримуючим фактором є патріоти, які присутні на кожному засіданні.
    - Суд уперто не застосовує примусовий привід для тих, хто не з'являється, хоча має на те всі підстави. Але це ж не активістів закривати.

Розгляд справи перенесено на завтра, 11 березня, 10:00.
    Бути там та не допустити відпущення на волю тих, хто хотів в Одесі ОНР - справа честі для всіх нас.

Прохання поширити.
    #Одеса
    http://vk.com/id224076446?_parent_post=1556465_9478
    Пророк

Петро Порошенко ‏@poroshenko
    Підписав Закон щодо призначення пенсій особам, які стали інвалідами під час Революції Гідності
    Пророк

Павел Казарин "Трудности эволюции. Во что обойдется Западу отказ от Украины?"
    Надо понимать, что Украина до Виктора Януковича была классическим коррупционно-корпоративным государством. Управление государством шло в рамках олигархической модели, которая была сформирована еще во времена экс-президента Леонида Кучмы. Политическое пространство не было монополизировано – соперничающие друг с другом кланы уравновешивали друг друга, а потому всякий раз выборы были конкурентными. Виктор Янукович сломал эту модель – он превратил ее в криминальную. Он нарушил большинство существовавших в стране правил: сломал олигополию, сажал в тюрьму политических соперников, усиливал репрессивную систему.

Майдан – в его формате уличного восстания – смог остановить сползание страны в эту систему. Но он всего лишь «отыграл» на один ход назад: обнулив власть людей, которые хотели создать в стране криминальную систему управления, он вернул рычаги влияния тем, кто управлял Украиной до Виктора Януковича. Тем, кто привык жить в рамках коррупционно-корпоративной системы отношений. И более ста погибших активистов Майдана – это та цена, которую страна заплатила за возвращение из криминальной системы в коррупционную.

Кто-то скажет, что разницы между этими двумя системами нет – и будет неправ. Эта разница заключена в том, что коррупционно-корпоративная система способна эволюционировать. Ее можно принуждать к переменам, заставлять проводить реформы, внедрять антикоррупционное законодательство. А криминальная система способна лишь паразитировать на государстве, чтобы в конечном счете неминуемо погибнуть. Обычно – вместе со всей страной.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А криминальная система способна лишь паразитировать на государстве, чтобы в конечном счете неминуемо погибнуть. Обычно – вместе со всей страной.
    а это разве не произошло? гибель государства со всей страной. а что такое гибель страны? потеря территорий, дефолт. это мы и наблюдаем.
+ Ответить в теме