Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6232Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 467 из 487
Показано с 4,661 по 4,670 из 4864.
    бог
    Cool

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Jedi_Lee, хочете сказати, що пора б уже звикнути?)))
    щось не хочеться... я ж оптимiст.
    ...та ні, звикати, за звичай, не потрібно-зайве але ви самі бачете все на власні очі ...щось воно якось дуже повільно все рухається, якщо рухається Я сам оптиміст, і як і багато побратимів, не намагаюся втекти кудись за кордон, поки Україну намагаються розірвати на шматки... продовжую вірити, молитися за Україну і бути тут...працювати і платити податки до Українського бюджету...вчити дітей Української історії і мові...сподіваюся тільки на краще! ...чього і всім бажаю! Якось так...

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...та ні, звикати, за звичай, не потрібно-зайве але ви самі бачете все на власні очі ...щось воно якось дуже повільно все рухається, якщо рухається Я сам оптиміст, і як і багато побратимів, не намагаюся втекти кудись за кордон, поки Україну намагаються розірвати на шматки... продовжую вірити, молитися за Україну і бути тут...працювати і платити податки до Українського бюджету...вчити дітей Української історії і мові...сподіваюся тільки на краще! ...чього і всім бажаю! Якось так...

Це взагалі, хто писав ????
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение

Офтоп:
    https://coub.com/view/8mti1
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    бог, шо не ясно?
    Пророк

ну от. завдяки нам з вами, ту ТП звiльнили з Iнтера. але не заарештували.

тепер повертаемось до iншого кадра, новопризначеного керiвника вiнницькоi полiцii Антона Шевцова (на фото меншенкий)

як я писав, його родина живе на окуповынiй територii (Крим) i всiею душею ненавидить Украiну. сьогоднi ТСН знайомить з йього дружиною, щирою кацапкою Рябиковою.

офiцiйний коментар пана полiцая:
    Антон Шевцов
    у вівторок
    Хочу відповісти тим, хто поливає мене брудом, познаходивши фото моєї сім'ї.
    Ті, хто хоча б раз були в Севастополі, знають, що 9 травня там особливий день. На фотографіях, які познаходили окремі активісти, щоб хоча б так підняти свій рейтинг у ФБ, справді мій дід і мої сини. Мій дід, Максим Матвійович, з 15 років воював у партизанському загоні в Білорусі під час другої світової війни, а потім – воював і служив на флоті.
    Ці фото зроблені 9 травня 2013 року і на фото мої сини тримають прапор, під яким воював мій дід. Для особливо «талановитих» нагадаю, що під час військових парадів в Севастополі до його захоплення завжди брали участь підрозділи двох флотів – українського і російського, а також їх бойова техніка.
    Для людини найголовніше це родина і діти. І я не збираюся відмовлятися в угоду брудним політичним пліткарям від своєї родини, від історії моєї сім’ї, яку я глибоко шаную і люблю. Я міг би витерти ці фото, але не буду робити це принципово і пропоную не втягувати хоча би дітей у дорослі політичні ігри.
    офiцiйний коментар полiцii:
    ТСН.uа обратился за разъяснениями к начальнику отдела коммуникации винницкой нацполиции Анне Олейник. Она объяснила, что главный полисмен Винницкой области любит Николая Валуева "как спортсмена", а фото было сделано до оккупации Крыма Россией. "По фотографии с Валуевым. Это действительно он с Валуевым. Это не фотомонтаж. Он от этого не отказывается. Он давал комментарии, только его назначили на пост начальника на пресс-конференции, как только эти вопросы были озвучены: "Да, это действительно сделанные фотографии. Мне нравится Валуев как спортсмен". Это было до всех тех событий (аннексии Крыма - Ред.). фотография, которую потом использовали против него", - подчеркнула Олейник.
    там дата, правда - 2014.
    http://ru.tsn.ua/ukrayina/klub-druze...ne-585425.html
    чим цей полiцай кращий за московську курву? такий самий.
    по-моему, вони нас взагалi за людей не вважають.
    Новачок

так багато тут хорошої інформації, але вона пропорційна лайну що тут...
    Пророк

Ответ Сообщение от Kiril Посмотреть сообщение
    ак багато тут хорошої інформації, але вона пропорційна лайну що тут...
    Есть очень много по этому поводу точек зрения. Я четко придерживаюсь и четко понимаю, что те проявления, если вы уже так ребром ставите вопрос, что якобы мы... (с)
    Частий гість

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Есть очень много по этому поводу точек зрения. Я четко придерживаюсь и четко понимаю, что те проявления, если вы уже так ребром ставите вопрос, что якобы мы... (с)
    На этом наши полномочия все...(с)
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    вас зачепила саме ця курва
    Та я просто тільки про неї і прочитала. Мій організм не витримує всієї навали інформації про зради, підступ, дистанціюється, намагається не читати і не пропускати через серце. А це гортала і побачила якусь странну білобрису, ну і прочитала ж хто то.
    бог

+ Ответить в теме