Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 466 из 488
Показано с 4,651 по 4,660 из 4871.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    ?!!
    Тобто, Ви хочете, щоб наш суд, як "расєйській", плював на докази та закони?
    з якого це дива? ні, по закону. за тероризм.

і трохи реакції, офіційної і неофіційної.

я вже писав, що депортація - не мій метод.

ще є така пропозиція:
    "Шановний президенте Петро Олексійович!

Не треба громити канал олігархів. Вони є партнерами, вам з ними співпрацювати ще не один рік.

Візьміть кацапку Матільду на свій 5-й канал. Вона файно військові репортажі робить. Вам буде не соромно серед друзів. Хвірташ, Льовочкін, та що так казати - навіть Азаров з вашим бувшим колегою Януковичем такий крок зацінять. Матільда трохи матюклива в етері... але то пусте, ви теж інколи смієтесь невпопад з лампадками.
    Найбільшим жахом буде для Інтеру - це якщо ви йому "поставите на вид"! Пам`ятете як це робили на факультеті міжнародних відносин? Це дійсно був жах для студентів. А тут, уявляєте, Президент "поставе на вид"!
    А громити Інтер не треба, бо то ж їх бізнес... Ну, ви розумієте... Робочі місця, податки.
    Взагалі, пишемо до вас цю петицію, щоб СБУ розібралось. Це мабуть якась провокація псевдопатріотів або якоїсь сусідньої країни.

Нарід. Підписи"

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ні, по закону. за тероризм.
    "Пити каву" - це тероризм? У нас немає закону, який кваліфікує нелюбов до України - як тероризм.

Візьміть кацапку Матільду на свій 5-й канал. Вона файно військові репортажі робить.
    Пророк

ну шо ви їй-бо. вона пропагувала терористів. фотки є з ними, її репортажі, її дописи. заклики і дії до порушення територіальної цілісності. не придуряйтеь)
    Пророк

Фотки - це не обов'язково - пропаганда. Крім того, ще треба довести, що оті хлопці, з якими вона фотографувалась - дійсно, терористи. Закликів до порушення тер. цілісності - не помічав. Коротше кажучи, підвести її під статтю, та ще в нашому суді, та ще, якщо будуть гарні адвокати - буде ой, як нелегко. От якби вона пороху (або якійсь іншій шишці) особисто "на ногу наступила"... Тоді - так, і стаття б знайшлась, і судді - "суворі, але справедливі"
    А поки що, я б за її свободу (та, скоріш усього - й кар'єру) сильно б не хвилювався...

"Служба безпеки України перевірить наявність складу злочину у дописах в соціальних мережах шеф-редактора телеканалу “Інтер” Марії Столярової та ухвалить рішення стосовно застосування чи не застосування до неї депортації."
    http://www.unian.ua/society/1273746-...alu-inter.html

Коротше кажучи - подивимось. Але хто вона така, ця "киця" - відомо було давно. Я якби не оцей її "ляп" з матюками у прямому ефірі, спокійнісінько працювала б вона й далі у новинах загальнонаціонального каналу. І не вона одна в нас така.

"В Україні працює мережа російських інформаційних диверсантів на кшталт Столярової, - Тарас Березовець.
    Марія Столярова - це тільки окремий епізод, про який суспільство дізналось випадково."
    http://patrioty.org.ua/blogs/v-ukrai...eo-109601.html
    Пророк

http://news.eizvestia.com/news_polit...-vyskazyvaniya
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Мені цікаво , як це робиться. От хтось з СБУ бачить таку в соцмережах, які в нього інструкції?
    черешня, "хтось з СБУ" сам в одноглазниках ленту колорадску носить. "які в нього інструкції?" - ну, мабуть лайкнуты цю подругу.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ну як так можна... Ось же вона, все відомо, хватай і саджай. Я не впевнена, що за всім має слідкувати Порошенко особисто.
    бачте, це верхiвка айсбергу. вас зачепила саме ця курва, але я днями писав про iнших: у командувача ВМС Гайдука зять i дочка - зрадники, пiшли на службу до Путлера, живуть у Криму; у начальника полiцii Biнничини батько й дiти теж в Криму ходять на антиукраiнськi збiговиська, а вiн виставля iхнi фото в групi "горжусь россией". Курку призничали люди фiрташа, а iх - люди Порошенка. так що проблема глибша.
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Фотки - це не обов'язково - пропаганда. Крім того, ще треба довести, що оті хлопці, з якими вона фотографувалась - дійсно, терористи. Закликів до порушення тер. цілісності - не помічав. Коротше кажучи, підвести її під статтю, та ще в нашому суді, та ще, якщо будуть гарні адвокати - буде ой, як нелегко. От якби вона пороху (або якійсь іншій шишці) особисто "на ногу наступила"... Тоді - так, і стаття б знайшлась, і судді - "суворі, але справедливі"
    закликала, засранка. писала, що крим руская земля, i путiн введи. було б бажання з нашого боку - притягнули б, або й мiняли вже на Савченко.
    черговий iспит для нашоi влади, який вона, боюсь, вчергове провалить.

Barыga, там досить гнилi вiдмазки, як на мене... вибачення в дусi "вiд*ться вiд мене, тупi хахли". ага, на Iнтерi вона не працюе, вiн взагалi нi прi делах. добре хоч, що суспiльство погнало хвилю.

це все просто обличчя рускава мiра, який вiн е.
    Пророк

черговий iспит для нашоi влади, який вона, боюсь, вчергове провалить.
    Я бы не назвал это экзаменом, а так, задачка для первого класса, выданная старшекласснику.
    бог
    Cool

боюсь, вчергове провалить.
    ...не бойтесь, это же не в первый раз.
    Пророк

Jedi_Lee, хочете сказати, що пора б уже звикнути?)))
    щось не хочеться... я ж оптимiст.
+ Ответить в теме