Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 465 из 488
Показано с 4,641 по 4,650 из 4871.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Понимаю, что для нормальных украинцев и так все понятно, но для ватников пусть полежит.

http://www.youtube.com/watch?v=Ak0Ax5uP7KY
    Это да. Это понятно.

Но

После МАЙДАНА-2, идеи самого майдана подменены практически теми же идеями антимайдана (улучшеними на 30%), которые возглавил несамостоятельный олигарх-политик рошен............ Произошла смена олигархическо-политических кланов......... "Выхекивает" это всё в нашей стане около 80% населения .....

Я уже молчу, за тех кто погиб на майдане-2, они проливали свою кровь за то, чтобы мы сейчас так с Вами жили? чтобы через 2 года идеи майдана были осквернены?

Пророк

Требования на Майдане: военное положение на оккупированных территориях, одинаковые льготы для участников АТО, санкции против российских компаний в Украине

Участники митинга на Майдане Незалежности в Киеве требуют ввести военное положение на оккупированном Донбассе и в Крыму.
    Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "112 Украина", также выступающие хотят одинаковых льгот для всех участников боевых действий.
    Кроме того, они призывают к введению санкций для российских активов на территории Украины.

Со сцены выступающие заявляют, что нынешняя власть не отвечает критериям Революции достоинства.
    Источник: http://censor.net.ua/n375475
    Пророк

что нам надо знать о Майдане, об "Интере", об агентах россии и о нашей власти.

Марія Столярова - громадянка Російської Федерації, раніше працювала на російському телеканалі "Рен ТВ". Вона стала відомою завдяки проекту "Я была на войне". Вона – автор репортажів про ситуацію на сході України для телеканалу Рен ТВ.

В одному зі своїх інтерв'ю Столярова заявила, що в Україні триває громадянська війна. а українці і росіяни - один народ.

шо, будемо робити ставки, чи буде москальська ватниця, досить гидка і брудна лесбійка, надалі формувати інформаційну політику найрейтинговішого каналу України?
    моя думка - буде. адже власник "Інтеру" Фірташ дав "путьовку в жизнь" нашому Президенту, а коли Бенюк і Мирошниченко ходили розбиратись з такими Машамі та Ванямі, які сруть українцям на голову, на форумі їх рішучо засудили.
    ну от, хаваємо далі.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    шо, будемо робити ставки,.
    Ну як так можна... Ось же вона, все відомо, хватай і саджай. Я не впевнена, що за всім має слідкувати Порошенко особисто. Мені цікаво , як це робиться. От хтось з СБУ бачить таку в соцмережах, які в нього інструкції? Чи він починає щось робити, а йому кажуть - стой мальчик, цю ми не трогаєм, чи як? Це страшно таких людей допускати до формування медіа, форма подачі інформації впливає на наше уявлення про світ. Ми дуже-дуже добрі, з цим треба щось робити. Депортація це мало, щоб вона ніжилась десь на островах?
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    От хтось з СБУ бачить таку в соцмережах, які в нього інструкції?
    Офтоп:
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    https://www.youtube.com/watch?v=wg77OW18jjk
    Мені ні, і тобі ні, і більшості форумчан ні, але так як ми не з СБУ і у нас немає законнних методів впливу, то підтримую незаконні щодо подібних людей. Треба просто бити морду, але я не вмію навіть цього((
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Мені ні, і тобі ні, і більшості форумчан ні
    Офтоп:
    Ну, Ви ж не про нас питали, а про співробітників СБУ...
    Пророк

завтра чи у четвер буде позачергове засідання Нацради по Інтеру. але нею дійсно має займатись не Нацрада, а СБУ, і її варто не висилати, а судити. як Савченко.
    це я виклав малу частину дописів від її власної особи.
    Пророк

як Савченко
    ?!!
    Тобто, Ви хочете, щоб наш суд, як "расєйській", плював на докази та закони?
    المزيد من النفط

завтра чи у четвер буде позачергове засідання Нацради по Інтеру. але нею дійсно має займатись не Нацрада, а СБУ, і її варто не висилати, а судити. як Савченко.
    це я виклав малу частину дописів від її власної особи.
    А чого тільки її ? Куди дивилось її керівництво ? А СБУ і мінстець ?
    Треба брати приклад з роботи ФСБ у расі ! Вони навіть за домогосподарками у ФБ слідкують !!!!!

+ Ответить в теме