Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 359 из 488
Показано с 3,581 по 3,590 из 4871.
    Banned

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    лет 15. Но потери "в человеках" лет на 30 страну затормозило. Я не про убитых...а про эмиграцию. А вот благодаря эмиграции одного поляка мы (всё СНГ) отстаём в вертолетостроении до сих пор.
    Я уже говорил, что мне киевлянин говорил, что Овощь цвет нации на майдане стрелял, такой он, цвет нации, не будет на коленях просить подачку, так уж характер сформирован и образомышление, а ты Тарасом Бульбой пугаешь! Правильно, думаешь, поступаешь, чисто по-человечески?!

Пророк

Я пупею, дорогая редакция...

"В Одессе противники Майдана навестили «Беркут» и поблагодарили его за все"

Главное - сплошные флаги РФ. В Украине. Едрить-мадрид...
    Пророк

«Революции готовят гении, делают романтики, а пользуются плодами – негодяи»
    Пророк

#‎ЄвроМайдан‬ гарантує опозиції, якщо Ви не змінитесь ми організуємо Вам ЄвроМайдан 2.0 і нас тоді буде в декілька разів більше, так як до нас також приєднаються прихильники Партії регіонів та бабусі від комуністів.

Друзі, зараз наша задача зробити все, щоб не прийшлося робити ЄвроМайдан 2.0, як це вимушені були робити жителі Єгипту після повалення режиму Мубарака, коли опозиція продовжила справи диктатора.
    Рекомендую всім, а особливо опозиції, подивитися фільм "Майдан", про революцію в Єгипті, і чим вона завершилась http://vimeo.com/84571291.

Обіцяю опозиції, ми проведемо ЄвроМайдан 2.0, якщо Ви не змінитесь і не будити чути свій Народ
    Banned

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Главное - сплошные флаги РФ. В Украине. Едрить-мадрид...
    На так, плять, маразм крепчал, рудой там не хватает, объяснить дегенератам, почему они живут не в России, и как это связано с Лениным!
    Тут то на форуме каждый это уже знает...
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    На так, плять, маразм крепчал, рудой там не хватает, объяснить дегенератам, почему они живут не в России!
    Как говорится: жизнь без мозга возможна - есть прямые доказательства...
    Пророк

Віктор Балога:

Хочу, щоб усі, хто має мандат депутата Верховної Ради, добре зрозуміли – цей склад парламенту учора себе вичерпав. Єдине, що усі ми разом ще можемо зробити – це прийняти пакет законів, які кардинально змінять країну, заспівати гімн і піти на перевибори. Крапка. Суспільство народило нових лідерів – сотників, автомайданівців, лікарів, самооборонців. Місце цих людей – у парламенті, за законотворчою роботою. А чи маємо ми право бути з ними – вирішить народ на дострокових виборах.

Те саме стосується виконавчої влади. Особисто я, не претендую на жодну посаду в Кабінеті Міністрів. Україні потрібне майбутнє, а ми з вами, дорогі друзі, повинні дати дорогу новим людям.Тому, переконаний, прем’єром має стати чи Ярош, чи Парубій, чи будь-хто, але не людина зі старої-нової влади. Міністрами мають бути прості Герої Майдану, які весь цей час добросовісно виконували свою роботу. Вони повинні продовжити її робити, але вже у статусі державних діячів. Вважаю, що міністр охорони здоров’я у нас уже є - це пані Ольга Богомолець.

Окремо хочу звернутися до пані Тимошенко. Юлія Володимирівна, народ щиро радіє, що Ви нарешті вийшли на волю. Він готовий вас любити і поважати, але на даному етапі люди не потребують послуг політиків старої генерації, до якої належимо ми з вами, ні на посаді прем'єра, ні на посаді президента. Це їхнє рішення і його треба прийняти. І, навіть, якщо вони комусь з нас відведуть роль простих громадян – то я «за». Я за те, щоб бути вільним громадянином в найкращій країні, де професор і студент стоять пліч-о-пліч, де «екстремісти» мають по дві вищі освіти і віртуозно грають на фортепіано, де присутня солідарність і взаємовиручка. Я – готовий. А Ви?

І наостанок. В українців є хронічна хвороба – не доводити справу до кінця. Так було 1991 року, так було 2004-го. Але я зроблю усе від мене можливе, щоб цього не повторилося 2014-го.

Слава Україні! Слава Героям Майдану!
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    І революцію 17-го я не схвалюю.
    Тому я і адресую питання tyatlas'у, бо Він схвалює, наскільки я зрозумів.
    Пророк

Дивися сьогодні трансляції з Керчі, Маріуполя, Одеси. Склалося враження, що там люди з іншої країни живуть, які чомусь опинилися на території України.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Дивися сьогодні трансляції з Керчі, Маріуполя, Одеси. Склалося враження, що там люди з іншої країни живуть, які чомусь опинилися на території України.
    поменьше смотри всякую херь, большинство людей там адекватные и прекрасно понимают что Украина должна быть независима, в т.ч. от России!
+ Ответить в теме