Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 332 из 488
Показано с 3,311 по 3,320 из 4871.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Люди гибли для того,
    Вам то что до гибели тех людей?

Началось... Теперь в каждом городе будет "геройская" площадь.

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    лидеров оппозиции
    Никакие они уже не лидеры. Они ведомые...толпой. Которую подняли, но надорвались. Не могут совладать.
    Пророк

толпой. Которую подняли,
    ОМГ. Ну вот опять. Толпа, как вы говорите, сама поднялась.
    Пророк

Увага Автомайдану, Самообороні Майдану та Правому сектору!

Разом із однопартійцем-депутатом Олегом Канівцем ми зараз вивозимо із Києва підрозділи Беркуту – Одеський, Севастопольський, Херсонський і Вінницький – які прийняли рішення припинити охорону АП на Банковій і в колоні прямують до місць постійної дислокації. Відповідно до прийнятої учора Постанови Верховної Ради) Крім Беркуту в колоні регіональні підрозділи Південного територіального командування Внутрішніх військ. Загальна чисельність біля 800 осіб. А всього охорону кварталу на Банковій залишають 1100 військовослужбовців Внутрішніх військ – і їдуть додому в регіони.

Командири Беркуту публічно заявили журналістам, що вони присягали на вірність Українському народу, а не окремим політикам чи олігархам. Вони не бояться бути звільненими з посад, але злочинних наказів своїм підлеглим не віддадуть.

Аби уникнути конфліктів із протестантами на блок-постах по маршруту, колону Беркуту і Внутрішніх військ ми з Канівцем супроводжуватимемо до Умані, далі – вони доберуться самі. Командири Беркуту і Внутрішніх військ нам довірилися, і маємо зробити свою справу чесно – гарантувати їм безпеку повернення додому.

Вибачайте, що не голосуватимемо сьогодні в Раді. Але, повірте, виведення Беркуту зі столиці – це зараз набагато важливіше, ніж наші два голоси під куполом. Дякую за розуміння.
    Пророк

Лещенко смалить в "Українській правді":
    Послухайте людей з Майдану. За великим рахунком, сьогодні іде полювання на голову Януковича. І той, хто принесе її на майдан, буде оголошений національним героєм. Знайдуться десятки тисяч людей, які скинуться на винагороду цій людині. Можливо навіть, його ім'ям називатимуть вулиці.
    У такій ситуації домовлятися про рік перебування Януковича при владі – це безглуздя. Він мав піти вже сьогодні – а єдиною гарантією опозиції мала бути обіцянка, що його літак безперешкодно залишить повітряний простір України протягом 24 годин. Замість Януковича мав бути призначений тимчасовий президент з числа національних авторитетів за прикладом Рози Отунбаєвої, який би гарантував мирний перехідний період між двома владами.
    Доля Януковича висить на волосині. Він убив понад сотню людей. В цих громадян України є друзі та родичі. І в цих людей є зброя на руках. Тому, якщо Янукович залишиться жити в Україні, можна уявити, що все життя його супроводжуватиме страх бути застреленим впритул з пістолета, або його кортеж обстріляють з гранатомету, або спалять заживо в Межигір'ї, закидавши коктейлями Молотова.
    Єдина альтернатива для Януковича уникнути цього – тікати з країни. Питання лише, хто буде готовий його прийняти. Не певен, що Путін захоче зв'язувати з лузером, який двічі за десять років зруйнував його концепцію підкорення пострадянського світу та виставив ідіотом перед міжнародною спільнотою.
    Також не певен, що Януковича захоче приймати в себе Лукашенко – згадайте його принизливі коментарі про українського колегу. Янукович може тікати до Африки, де він малознайомий персонаж, до Венесуели, до Сирії. Вибір не дуже великий.
    скажу, що це загальна думка на Майдані.

ще картинка для настрою:
    "Мітингувальники пригнали на Майдан міліцейський водомет. Кажуть, для захисту", - розповів він.
    Другий водомет, який використовували в урядовому кварталі, врізався в однуз будівель на Круглоуніверситетській"

і насамкінець:
    Студенти зайняли приміщення Міністерства освіти і науки
    Київ – Кілька сотень студентів зайняли у п’ятницю Міністерство освіти і вимагають зустрічі із його очільникам Дмитром Табачником. Ні його, ані заступника міністра Євгена Сулими не виявилося на місці, тож їх вирішили почекати до понеділка, не покидаючи будівлі.
    Пророк

Пророк

Кличко вибачився перед Майданом і готовий вимагати в Януковича піти
    П'ятниця, 21 лютого 2014, 22:29

Лідер УДАРу Віталій вибачився перед Майданом після того, як вислухав людей, обурених домовленостями лідерів опозиції та президентом Віктором Януковичем.

"Я провів тут, на Майдані, багато часу, багато ночей. Я вперше сьогодні не міг виступити, тому що люди кричали: вони не хотіли мене чути. Не хотіли чути тому, що сьогодні простягнув я руку Януковичу, привітавши його", - сказав Кличко зі сцени.

"Розумію, і задоволення від цього я ніколи не отримував. Але одне хочу сказати: якщо когось я образив, я вибачаюся за це – але я роблю щиро все для того, щоб Україна перемогла. Я роблю все щиро, що від мене залежить, для того, щоб не пролилася кров", - заявив він.

Кличко запевнив, що робить "щиро все для того, щоб ця банда (влада Януковича) пішла".

"Якщо потрібно зустрітися і зробити так, щоб переконати людину, щоб вона пішла у відставку, щоб переконати, щоб вона не використовувала зброю проти людей – я буду використовувати будь-який майданчик: Верховну Раду…", - заявив він.

"Потрібно буде, буду іти домовлятись, буду іти вимагати, буду робити все щиро", - пообіцяв Кличко.

"Якщо когось образив, я хочу вибачитись перед кожним. Але хочу сказати щиро: я роблю це за свою Батьківщину. Тому ще мені нічого не потрібно – тільки одне:сучасна країна, в якій я хочу жити. Вибачте, якщо когось образив", - сказав він.

Раніше, після першого виходу на сцену, Кличка оточили натовп і він сказав активістам, що Янукович добровільно у відставку не піде, передає "5 канал".
    "Він не піде у відставку, це не реально. Треба думати про реальні кроки", - сказав Кличко і назвав "великою помилкою" намір іти у новий наступ, якщо Янукович до ранку суботи не подасть у відставку.
    Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ой не, спасибо. Я не могу это смотреть. Мне пару смешных картинок - и хватит. Я в РФ-ии несколько лет оттрубил - у меня и так психическое здоровье подорвано ;)
    Пророк

Из интервью с министром иностранных дел Польши Радославом Сикорским:

Обидві сторони зобов’язалися, що кровопролиття більше не буде, а конкретно зобов’язалася влада, яка має ширші можливості.

- Янукович обіцяв це вже багато разів, а потім «Беркут» знову атакував протестувальників.

Я здивувався б, якби зараз знайшовся провідник «Беркуту» чи Внутрішніх військ, який хотів би ризикувати своєю майбутньою кар’єрою або наражатися на кримінальну відповідальність заради президента, кар’єра якого завершується вже цього року.
+ Ответить в теме