Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6249Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 322 из 489
Показано с 3,211 по 3,220 из 4887.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Как показала практика, "Свобода" - полит сила, они "в игре", а радикалы - это парни, кидающие коктейль в БТР.
    Радикалы в этой практике - это ублюдки, отстреливающие с крыш людей и называющие это "работой". Вот это - радикалы и экстремисты.

p.s. а БТР по-другому просто не остановить. Никакого радикализма тут нет.

Вот тут есть отличное видео про радикалов:

Пророк

Какой то движ пошел

Силовики спішно залишають околиці Верховної Ради
    Пророк

Юрий Бутусов
    Приятно сообщить информацию, которая насмерть перепугает кассиров Януковича - Александра Клименко, Сергея Курченко и Игоря Калетника.

Только что мне позвонил народный депутат Сергей Васильевич Буряк, и попросил помочь распространить его официальное заявление:
    "Сегодня я зарегистрировал в секретариате Верховной Рады заявление о выходе из фракции Партии регионов". Вот так, лаконично.

Но от себя добавлю: от Януковича ушел один из ведущих и наиболее информированных украинских финансистов.

Если вы хотите заставить вздрогнуть "Семью" Януковича от ужаса, давайте вместе поможем Сергею Васильевичу распространить эту информацию - эффект гарантирован.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Какой то движ пошел

http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post325891
    Banned

Зашел интереса ради Днепропетровск почитать сюда:
    адекватные, бояться нечего =)
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....=80&p=25571182
    Я что-то видос не могу найти, на котором чувак из автомата лупит сперва одних, а потом вторых!
    Кто увидит, скиньте просто!
    bvn
    йог на танке

Как быдло погрузили в переполненные автобусы... друг у друга на коленях будут сидеть?
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Как быдло погрузили
    bvn, вы что в армии не служили? Из присяги - "стойко переносить все тяготы и лишения воинской службы". Так что all inclusive.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Вони з вами радяться? Звітують вам?
    К пример, есть такой депутат - Олександр Бригинець.
    Он много ездит по Украине и встречается с гражданами, активно участвовал в Майдане не только в Киеве, но и в других городах.
    Он прекрасно комуницирует с народом и доступно разъясняет, что и почему он делает.
    Например вот:

Олександр Бригинець
    Прикольна річ ці переговори. Цілу ніч кілька європейців, один представник Путіна, Янукович та три лідери опозиції вели переговори. Мета зрозуміла – припинити кровопролиття і обрати нового Президента. Для цього треба купа додаткових факторів: зміна законодавства, ЦВК, прокурора, Конституції тощо. За 8 годин напрацювали якийсь варіант, яким всі залишились незадоволені. Що в принципі зрозуміло, бо нема такого компромісу, яким задоволені всі.
    Представник Росії, наскільки мені відомо, відмовився підписувати компромісну домовленість, бо він, певно, вважає, що занадто багато поступок народу, у Батьківщини теж виникли проблеми: ми всі одноголосно заявили, що зможемо погодитись на домовленості, лише в тому випадку, коли їх підтримає Майдан. Адже, на нашу думку, головні у всьому цьому процесі – люди, майданівці, які встали проти режиму. А не політики, навіть якщо вони стоять пліч-о-пліч з народом.
    О 12 год. мало бути театральне підписання домовленостей, але наша фракція відклала його до того часу, поки буде отримано згоду Майдану.
    Що робить Янукович? Він заявляє, що готовий на дострокові президентські вибори, і на повернення до Конституції 2004 року, а ЗМІ починають писати про те, що опозиція погодилась з позицією Януковича.
    Увесь брєд полягає в тому, що це він погодився з нашими вимогами, але неповністю, і тому опозиція чекає рішення Майдану чи йти на такий компроміс. Є велика ймовірність того, що згоди з нашого боку так і не буде. А ЗМІ вже обсмоктують тему того, що опозиція пристала на підходи Януковича. Для чого це робиться? Для того, щоб зірвати ці домовленості, очевидно. Пам’ятаєте, того снайпера, який сидів на даху, і стріляв то в Беркут, то в Майданівців, провокуючи подальше кровопролиття? От сиджу я і думаю, як бути?! Йти на компроміс, наступаючи на хвіст третій силі, яка намагається розірвати Україну, чи відстоювати до кінця усі вимоги Майдану, роблячи можливим розкол країни, і підігруючи третій стороні. Я не знаю відповіді! Тому й раджусь. Для мене важливо, щоб вибори Президента відбулись якомога швидше, і краще вже на початку літа чи в кінці весни, але для цього треба знайти достатню кількість голосів в Парламенті і змусити європейців підтримати таке рішення Парламенту, не допустивши нових тисяч вбивств Януковичем. Який розвиток подій буде обрано, стане зрозуміло вже сьогодні. Дуже сподіваюсь, що в Парламенті знайдеться достатня кількість людей, які прискорять перевибори.
    bvn
    йог на танке

bvn, вы что в армии не служили?
    К счастью нет... я избрал себе другой путь развития.
    23q
    23-й участник

выборы-выборы, кандидаты пидоры
    http://www.president.gov.ua/ru/news/30116.html
+ Ответить в теме