Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6249Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 321 из 489
Показано с 3,201 по 3,210 из 4887.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А як ви вважаєте комуняки виховують своїх дітей?
    Можна на "ти". Я все розумію, але мізки в голові для того, щоб ними думати. А не жити за принципом "ето голова. в нейо єдят".

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    не вызывают удивления
    ні. радикали є в кожній країні світу.

Пророк

А як ви вважаєте комуняки виховують своїх дітей? Вони їм розповідають про українських патріотів чи про то как харашо жілось прі савєтах?
    Озябятельно.

Вони їм розповідають про українських патріотів ...
    Украинцы. Бендеровцы. Фашисты. Нацисты. Носят вышиванки. Абизяны. Не грех убивать.

... про то как харашо жілось прі савєтах?
    Жилось опупительно.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А потім цих людей купують, залякують і починають ними маніпулювати. Людину ж, за якою - партія, не так легко використати в своїх цілях.
    Практика показала, що все одно купують... Можливо, треба шукати ще якісь інші варіанти:
    1) мажоритарники, але партійність обов’язкова.
    2) списки, але люди якимось чином повинні впливати на їх склад.
    Пророк

Яценюк - премьер-министр
    Порошенко - вице-премьер по экономике
    Тягнибок - спикер ВР
    Кличко - президент (который в условиях парламентской республики должен всем нравится, но мало что решать )
    Простите, а Виктора Михайловича Полесова забыли ?

Кто не понял юмора - прошу http://gatchina3000.ru/literatura/ko...-chairs_21.htm
    bvn
    йог на танке

Яценюк - премьер-министр
    Порошенко - вице-премьер по экономике
    Тягнибок - спикер ВР
    Кличко - президент (который в условиях парламентской республики должен всем нравится, но мало что решать )
    Можу погодитись з таким варіантом, так як не маю свого кращого... Поки що не бачу тих лідерів, які ведуть справжній діалог з людьми.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Елизавета Глинская (проект МастерШеф-2, переможниця)
    я не могу спать, есть, работать, жить.. уверенна, так же, как и многие.. я все еще в Париже. Сегодня утром заторможенно делала какие-то конфеты.. рядом шеф и еще несколько человек.. новости по радио.. Kiev, Kiev, Kiev... О жертвах.. О правительстве.. какие-то дебаты.. сочувствующие взгляды, расспросы, искренность. Французы в недоумении! В горле встал КОМ и такое парализующее что-то.. Хотелось рыдать.. забиться в угол и плакать. Скорее бы вечер, скорее бы вернуться в квартиру... нескончаемый день!!! Васаби, такой спасательный.. Делаю ганаж. эта штука похуже лука. Можно было плакать сколько влезет и никто не дергал расспросами. Но как же такое произошло и происходит, как может мой город так страдать.. ??? я не верю своим глазам и ушам.. За что так страдает мой народ? Господи! Помоги вернуть мир в мою страну! Останови это безумие! .. Молюсь за всех нас и Верю в мирную Украину! P.S.: Сашенька! Я с тобой!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    ні. радикали є в кожній країні світу.
    Молодые люди, честные, наивные, полные юношеского оптимизма, имеют право любить свою страну и быть патриотами. Не их вина в том, что большинство политсил превратилось в бизнеспроекты. А среди "Свободы" намного больше людей, которые там за идею. Это и привлекает молодых людей. Их симпатии "Свободе" не делают из них автоматически радикалов.
    Кто-то выберет для себя другие политические убеждения, другие уйдут от политики.

К сожалению, среди оппозиционеров, Тягныбок один из лучших ораторов.
    Сразу же хочу уточнить, что я не разделяю убеждений ВО "Свобода" и никогда не буду голосовать за эту политическую силу.
    Пророк

Мабуть, це наївні мрії... боюсь, що такого не буде ніколи.
    Головна проблема в тому, що люди САМІ не хочуть засвоювати інформацію, яка не стосується їх повсякденного життя

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Аааа. Вы про общ. кол-во людей. Но откусывать аж 1000 самообороны (сколько их там всего?) и отправлять в Харьков неразумно. имхо.
    Народ потихоньку подтягивается:

Міліціонери з Західної України приїхали охороняти Майдан
    П'ятниця, 21 лютого 2014, 11:09

У Київ для охорони Майдану приїхала група міліціонерів, включаючи офіцерів вищих чинів, які перейшли на бік мітингувальників.

За його інформацією, автобус з міліціонерами прибув на Михайлівську площу, імовірно зі Львова.

З автобуса вийшли близько 100 осіб - більшість у формі, але деякі міліціонери були в цивільному.

Разом з правоохоронцями в Київ прибули офіцери у відставці та афганці.

Прибулі підійшли до екс-міністра МВС Юрія Луценка, який провів їм інструктаж.

Зокрема, було чути, як Луценко сказав, що правоохоронці повинні, в першу чергу, знати, де знаходиться Штаб самооборони, госпіталі, і хто очолює самооборону.

У коментарі журналістам Луценко заявив про те, що головне завдання прибулих - стати на захист Майдану.

"Всі вони прибули з табельною зброєю. Вони будуть виконувати строго закон про міліцію", - сказав Луценко.

Як відомо, Юрій Луценко у Львові закликав колишніх і діючих силовиків зі зброєю їхати захищати Майдан.
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/21/7015424/
    bvn
    йог на танке

Головна проблема в тому, що люди САМІ не хочуть засвоювати інформацію, яка не стосується їх повсякденного життя
    Треба залучати. Багато людей живуть дуже бідно і їм здається, що ці всі питання дуже другорядні в їх повсякденній боротьбі за виживання (про піраміду Маслоу не забуваєм). Якщо додати до цього курсу ще щось з економіки, бізнесу, інвестування, то можна заманювати їх такою обгорткою: "навчись, як заробляти собі на гідне життя" і паралельно розповідати, як заробляти і що таке насправді це гідне життя :)
    Пророк

Как показала практика, "Свобода" - полит сила, они "в игре", а радикалы - это парни, кидающие коктейль в БТР.
+ Ответить в теме